18-tuumaline iMac Pro näitab kogu testvideos kogu töötlemisvõimsust

18-tuumaline iMac Pro näitab kogu testvideos kogu töötlemisvõimsust

Millal iMac Pro teatas Apple, ĂĽlemaailmsel arendajate konverentsil (WWDC) 2017, olime kõik täielikult šokeeritud maksimaalsest võimalikust konfiguratsioonist, mis oleks võinud paljud meist kutsuda seda “koletiseks”.

Seni on kõik siiski arvamise valdkonnas, kuna me ei tea täpselt, kuidas Apple’i uus kõik-ĂĽhes käitub kõige intensiivsemate ĂĽlesannete korral, isegi mõnede puhul võrdlusalus jätkuv. NĂĽĂĽd kinnitage turvavööd, nagu YouTuber Jonathan Morrison avaldas eile esimese video, mis demonstreerib jõudu 18-tuumaline iMac Pro.

Tõestamaks end teenitud hĂĽĂĽdnime vääriliseks, viskas Apple’i kõik ĂĽhes professionaal peaaegu koletised 50 000 testpunkti mitmetuumaline Geekbench 4-st. Kuid kui see number pole teie jaoks mõistlik, siis pole probleemi: Morrison testis ka iMac Pro-d kõige raskemate ĂĽlesannete täitmisega ja rakendustes nagu Final Cut Pro X ja ScreenFlow 7, kus arvuti näitas Inteli Xeoni kiibi uskumatut jõudlust. Teie W.

RAW-kaadri eksportimisel RK-kaamerast 8K eraldusvõimega, 3 minutit, ProRes-vormingusse 4K-eraldusvõimega, täidab arvuti ülesande 5 minuti ja 51 sekundiga. Võrdluseks võib öelda, et 10-tuumaline iMac Pro võttis aega 6 minutit ja 34 sekundit, samas kui 8-tuumaline iMac sai valmis 7 minuti ja 22 sekundiga. Kõiki kolme kõrvuti pannes näib, et minutitel pole erilist vahet, kuid neile, kes neid pidevalt selleks otstarbeks kasutavad, saavad nad kindlasti kasu ja säästavad kuu ajaga palju aega.

Oma testides pani Morrison ka 18TB iMac Pro 4TB SSD jõudluse kõrvuti oma väiksemate vendadega: kuigi võimsused olid suuremad kui 1TB (8 südamikku) ja 2TB (10 südamikku), on see väga väike kasv, saavutades väga sarnase jõudluse. teiste võimetega.

Morrison iMac Pro 18 sĂĽdamik

Apple kõik-ĂĽhes näeb välja väga hea valik … nii suurepäraselt nii toimivuse, aga eriti hinna poolest, sest kuna see paneb kaardi lauale, on hea meeles pidada, et see on ka suur „aga”, eks?

Kui teete oma masinas tõesti palju rasket tööd ja kaalute mõne iMacs Pro, Jeff Benjamini ostmist 9 kuni 5 Mac Olete isegi oma uurimistöö salvestanud: ostke 10-tuumaline, mis on odavam, kuid teeb peaaegu sama head tööd kui 18; Muidugi, kui eelistate suuri poisse ja teil pole probleemi selle eest rohkem maksta, jätkake ja olge õnnelikud. ?

9to5Mac kaudu