20 aastat kestnud SAPO TeK võistlus 20 auhinda: võida nutitelefon TCL Plex

SAPO TEK tähistab oma 20. juubelit koos lugejatega ja kõige parem on see, et tal on veel 11. märtsini aega, et kvalifitseeruda meie pakutava võitmiseks. Nintendo Switchi süsteem, Apple TV, mis on mõeldud kasutamiseks koos MEO-ga, või HP Sprocket printer on mõned mängu auhinnad ja neid on veel palju. Uudised ja auhinnad garanteeritud!

Sel kolmapäeval võidavad auhinnad nutitelefon TCL Plex, nutitelefon, millel on 6 GB RAM-i ja 128 GB sisemälu. Selle pakkumise võitmiseks peate vastama kolmele kĂĽsimusele, sealhulgas kĂĽsimusele selles viktoriinis viidatud auhinna kohta. SAPO TeK-i kohta on endiselt kĂĽsimusi ja peaksite võtma ka “koodikĂĽtti” rolli, otsides vihjeid, mis viivad teid artiklini, kus on koodiga pilt, mida peaksite võistluste vastustes kasutama.

Selles viktoriinis osalemise tähtaeg lõpeb sel pühapäeval, 1. märtsil, kuid saate siiski vastata eelmiste küsimustike küsimustele. Iga päev on selle algatuse jaoks uued väljakutsed SAPO TeK 20 aastat 20 auhinnast. Pange tähele, et kõige püsivamatel võib olla üllatusi!

Liitu nĂĽĂĽd!

Kuidas ma saan võistlustel osaleda?

Nagu määruses selgitatud, koosneb konkurss “SAPO TeK 20 aastat 20 auhinda” igapäevastest mängudest, kusjuures finaalviktoriinis osalemise tähtaeg on 10. märtsil 2020 23:59.

Väljakutse on lihtne: vastata kolmele kĂĽsimusele õigesti. Olge valmis SAPO TeKi ja selle auhindade suhtes “kĂĽsitlema”, viimane väljakutse on saidil uudiste hulka peidetud auhindade “jahtimine”. Sellele algatusele järgnesid sektori mitmed suuremad kaubamärgid.

Iga päev toimub viis päeva jooksul erinev viktoriin või mäng, kus iga auhind selgub alles samal päeval. Iga kasutaja saab osaleda nii palju kordi kui soovib, kuid võistluse jooksul võib ta võita ainult ühe auhinna (isegi kui ta võidab terve aasta jooksul mitu viktoriini / mängu). Pange tähele, et kuritahtlikuks peetavate tavade eest, mis üritavad õõnestada harrastuse reegleid ja vaimu, karistatakse.

Auhinnad on saadaval ainult tööpäevadel, et arvestada “20 aastat 20 auhinda”, kuid nädalavahetustel toimuvad tehnikaga seotud kĂĽsimused ja mängud.

Erinevate viktoriinide / mängude võitjaid loetakse maksimaalselt kümne tööpäeva jooksul pärast küsimustiku toimumist ja nendega võetakse e-posti teel ühendust auhinna kättesaamise juhistega. Kui nad ei vasta meilisõnumile viie tööpäeva jooksul, antakse auhind järgmisele reastatud mängijale ning viigiseisu korral võidab parima ja eelmise tulemusega kasutaja.

Edu!

Sel kuul tähistame SAPO TeK 20 aastat. Lisateavet leiate aadressilt https://tek.sapo.pt/tag/SAPOTEK20anos