contador gratis Saltar al contenido

20 selle kümnendi parimat PlayStationi mängu

20 selle kümnendi parimat PlayStationi mängu

Millised on viimase kümne aasta 20 parimat PlayStationi mängu? Me ütlesime teile!

Koostage nimekiri parim mäng see on alati väljakutse, sest peame arvutama, kui edukas see on, selle tehniline kvaliteet ja mitmekesisus, viimane on subjektiivne väärtus.

Niisiis, kui teil on PlayStation 4 ja soovite püsida parimate platvormil välja antud mängude edetabelis PS3 kui palju PS4Teeme raskeid tõsteid ja saate vaadata allpool olevat loetelu. Tutvuge kindlasti ka enimmüüdud mängudega.

Viimane meist Remastered (2014 – PS4)

Viimane meist Remastering PlayStation 4 jaoks (Foto: reprodutseerimine)Viimane meist Remastering PlayStation 4 jaoks (Foto: reprodutseerimine)

Selle mängude loendi korral kuvatakse üks parimatest PlayStation 3 mängudest (võib-olla parim) Viimane meist Remastered lihtsalt klassika võtmiseks, kuid pisut parema graafikaga PlayStation 4-le.

Kuna tegemist on väga kinemaatilise kogemusega, on mäng kõigis punktides kahtlemata hästi tehtud, sellel on isegi stseene, mis võivad mängijatelt palju pisaraid tõmmata. Sel põhjusel Viimane meist 2 üks oodatumaid mänge ka PlayStation 4-l.

Colossuse vari (2018 – PS4)

Shadow of the Colossus for PS4 säilitab PS2 mängu tipptaseme ja seda peetakse viimase kümnendi üheks parimaks mänguks (Foto: Reproduction)Shadow of the Colossus for PS4 säilitab PS2 mängude tipptaseme (Foto: Reproduction)

Esialgu välja antud PlayStation 2 jaoks Kolose vari üks neist mängudest, mida peetakse "kunstiteosteks", paneb paljud inimesi küsima, kas videomänge võib pidada ka kunstilisteks väljenditeks.

Just sel põhjusel põhjustas selle turuletoomine PlayStation 4-s 2018. aastal suurt ärevust. See mäng asetab mängijad avatud maailma, kus on 16 koli, hiiglaslikud olendid, kes on mängu ainsad vaenlased. Kõik lahingud, ilma eranditeta, on meeldejäävad.

Graafika eelistega, teiste mängudega võrreldes väga erineva kogemuse, tugeva emotsionaalse jõu ja ainulaadse interaktiivsusega on see kahtlemata üks parimaid PlayStationi mänge. Väärib märkimist, et ka heliriba on hämmastav.

Sõja jumal (2018 – PS4)

God of War 2018 kreeka mütoloogia lahkus sündmuskohalt ja Põhjamaade mütoloogia sisenes (Foto: Reproduktsioon)God of War 2018 kreeka mütoloogia lahkus sündmuskohalt ja Põhjamaade mütoloogia sisenes (Foto: Reproduktsioon)

Uuesti taaskäivitamine ja jätkamine, st sõjajumal 2018 näitab meile Kratose peategelast, kes on palju vanem ja oma poja Atreuse juuresolekul. Seekord kreeka mütoloogia "lahkus sündmuskohalt" ja Põhjamaade mütoloogia juhtus midagi õiglast, arvestades 3. sõja sõja sündmusi.

See säilitab kõik elemendid, mis eelmises õnnestus, näiteks väga julmad lahingud, mõistatused, platvormide sessioonid ja palju muud. Sellel mängul on aga küpsem "toon" ja erinevatel aegadel näib Kratose kare olemus ka tema poja kohaloleku tõttu mõnevõrra vähenenud.

Lisaks lisavad mängu värskust mõned värsked funktsioonid, näiteks märkide taga olev kaamera, näiteks värskus. sõjajumal See on hea näide, kuidas valemit värskendada, tehes olulisi muudatusi, kuid sellel on siiski olemus, mis muudab War of War mängijate poolt armastatuks. "Selge löök", nii uutele mängijatele kui ka vanadele mängijatele.

Marvels Spider Man (2018 – PS4)

PS4 jaoks mõeldud Spider-Mani mäng ei tee uuendusi, vaid ekstraheerib nii palju kui võimalik kõiki avatud maailma mängude õnnestumise elemente (Foto: Reproduo)PS4 jaoks mõeldud Spider-Mani mäng ei tee uuendusi, vaid ekstraheerib nii palju kui võimalik kõiki avatud maailma mängude õnnestumise elemente (Foto: Reproduo)

Enamik avalikkust peab seda "parimaks ämblikmehe mänguks", Ämblikmees PlayStation 4 avatud maailma mängude jaoks, mille on välja töötanud Insomniac Games, mis haaravad kangelaste universumit.

Ehkki see ei too uuendusi avatud maailma žanrisse, toob see kõik, mis selles segmendis töötab, demonstreerides arendajate väga kompetentset tööd, kes üritavad mängijatele erakordse kogemuse anda.

Mängu kiidetakse kogu maailmas mängude, graafika ja ajaloo poolest. Kõik, kellele Spiderman meeldib või kellele meeldib avatud maailma mäng, peaksid seda kindlasti proovima.

Horizon Zero Dawn (2017 – PS4)

Horizon Zero Dawn tekitab eelnenud ajal suuri ootusi ja vastab avalikele soovidele või isegi ületab neid (Foto: Reproduktsioon)Horizon Zero Dawn tekitab eelnenud ajal suuri ootusi ja vastab avalikele soovidele või isegi ületab neid (Foto: Reproduktsioon)

Paljud peavad seda Zelda metsiku hingeõhk PlayStation 4 (või vastupidi), Horisondi null koidik muud avatud maailma mängud, kuid see paneb sind apokalüptilisse tulevikku.

On tähelepanuväärne, et miski mängus ei tundu pealiskaudne, kindla ajalooga, kuid samal ajal kergesti mõistetav; väga rikkalik esteetika; võitlus, mis on väljakutsuv, kuid mängija suhtes õiglane; ja isegi sellest mängust ülekandmine on väga professionaalne.

Jõudes ligi 8 miljoni müüdud eksemplari juurde, on sellest saanud PlayStation 4 üks kaubanduslikult kõige edukamaid mänge ja tõenäoliselt toob see tulevikus kaasa frantsiisi.

Kaardistamata 4: varaste lõpp (2016 – PS4)

Kaardistamata 4 õnnestus sarjas endas silma paista, mida enamik kriitikuid peab väga heaks (Foto: Reproduction)Kaardistamata 4 õnnestus sarjas endas silma paista, mida enamik kriitikuid peab väga heaks (Foto: Reproduction)

Saage Nathan Drake'i loo viimaseks peatükiks, Kaardistamata 4: vargad lõpevad Teine mäng, mis ei tee uuendusi, kuid võtab kõik kaardistamata mängu toimivad elemendid ja tõstab selle sinna, kus see on oluline.

Kõik suurejoonelises mängus alates kaunist graafikast, tegelaskonstruktsioonist ja muidugi huvitavatest lugudest, tulemustega neilt, kes ükskõik millise mängija suu lahti teevad. Tähelepanuväärne on see, et süžee paistis edukalt silma seriaalis Uncharted, mida tuntakse juba selle segmendi parimatena.

Lisage sellele suurepärasele sujuvusele, kus tegevus, mõistatused ja ajalugu on omavahel hästi ühendatud, ja meil on üks parimaid mänge PlayStation 4-l. Kõik, kes soovivad saada head kogemust, Kaardistamata 4: vargad lõpevad rohkem kui soovitatud.

Väärib märkimist, et mängu on müüdud enam kui 15 miljonit eksemplari, mis teeb sellest hoolimata mitmesugustest võidetud auhindadest PlayStation 4 äriliselt kõige edukamaks mänguks.

Gravity Rush 2 (2017 – PS4)

Gravity Rush 2 ei panusta graafilisele realismile, vaid sellel on kaunid visad ja karikatuurilisem stiil (Foto: Reproduction)Gravity Rush 2 ei panusta graafilisele realismile, vaid sellel on kaunid visad ja karikatuurilisem stiil (Foto: Reproduction)

Tõenäoliselt üks kõige alahinnatud mänge selles nimekirjas 2. raskusjõud vaatamata erikanalite heade hinnete saamisele ei avalda see avalikkuse jaoks nii palju mõju kui teistele.

Võrreldes PSVITa jaoks välja antud esimese mänguga suureks hüppeks, on sellel mängul lihtne eeldus, kuid lugu areneb nii, et see hõlmab paljusid mängijaid. Lisaks on tal ainulaadne mehaanik, väga kujutlusvõimega maailm ja anime stiil, mis on Jaapani toodangule väga tüüpiline.

See on segu RPG elementidega toimingutest ja tähemärgi evolutsioonist, kuna neid on keeruline ühes kategoorias määratleda. Veel üks esiletõst on boss, kõik väga loominguline ja väga raske, kuid mängija suhtes õiglane.

Neile, kes soovivad, et mäng oleks vähem "peavoolu", kuid sama hea kui teised selles nimekirjas, tasub seda anda 2. raskusjõud.

Verepõhine (2015 – PS4)

Verepõhja arendas sama Dark Souls meeskond, kuid sellel on oma säde (Foto: Reproduction)Verepõhja arendas sama Dark Souls meeskond, kuid sellel on oma säde (Foto: Reproduction)

"Tumedad hinged" Victoria ajastust, kuid täis oma identiteeti, Vere kaudu edastatud sisestage hõlpsalt parimate PlayStationi mängude loend.

Isegi mõne tehnilise tõrke ja veaga, mis vähendavad täiuslikkust, Vere kaudu edastatud sellel on piisavalt eeliseid ja see pakub Dark Souls mängu jaoks mitmeid uusi funktsioone, mitte ainult teisi üldmänge.

Lugematute tundide pikkuse sisu, lugematute missioonide, saavutuste ja praktiliselt kõigi asjade poolest korralikult vormistatud on see üks mäng, kus näeme, et lavastusmeeskond teeb seda tõesti armastusega ja väärib uurimist.

Kanali Geek.com andmetel on Bloodborne "Castlevania 3D-s", mida kõik alati soovivad.

Teekond (2012 – PS3 / PS4)

Teekond on suhteliselt lihtne ja väike mäng, kuid see aitab mängijaid ainulaadsetel viisidel kaasa lüüa (Foto: Reproduktsioon)Teekond on suhteliselt lihtne ja väike mäng, kuid see aitab mängijaid ainulaadsetel viisidel kaasa lüüa (Foto: Reproduktsioon)

Indie-mängu klassika, see mäng on üks neist mängudest, mida on raske sõnadesse tõlkida, kuna see pakub väga ainulaadset ja erinevat kogemust. Sisene Reis Sa juhid kuju, mida ümbritseb suur kõrb, ja rändad kaugele suurele mäele.

Isegi näiliselt lihtsa eelduse korral on sellel mängul lisaks oma trajektoorile ka erakordne ja üsna uuenduslik suund, mis võib panna paljud inimesed nutma. Pole üllatav, et ta sai palju auhindu ja paljud peavad seda aasta parimaks mänguks.

Lihtsalt mängige seda, et aru saada, miks see nii hea on, ja me ei räägi sellest enam, et seda mitte kahjustada. Tahad teistsugust ja sügavat kogemust, mängi seda!

inFamous: Teine poeg (2014 – PS4)

Kurikuulus Teine poeg äratas omal ajal tähelepanu kompetentse graafika ja mängulustiga (Foto: Reproduktsioon)Kurikuulus Teine poeg äratas omal ajal tähelepanu kompetentse graafika ja mängulustiga (Foto: Reproduktsioon)

Hüppa PlayStation 4 mängule, INFAMOUS: Teine poeg kurikuulsa sarja kolmandat tiitlit peetakse selle sarja üheks parimaks. Üsna "frentico" jaoks on sellel moraalsetes valikutes erinevus, mis määrab otseselt, kuidas lugu muutub, võttes arvesse seda, kas olete rohkem "hea" või "halb"

Ehkki pole eriti uuenduslik, on ta tüüpiliseks põnevus- ja seiklusmänguks, kuid on selles nimekirjas olemiseks piisavalt hea, sest suudab žanri elemente jäädvustada ja meeldiva elamuse tuua. Väärib märkimist, et kõige huvitavam on graafika, mis selle turuletoomise ajal (2014) ületas kaugelt tema kaasaegsete keskmist.

Yakuza 6: Elu laul (2016 – PS4)

Yakuza üks sarjadest Yakuza on üks SEGA "postkonsoolide" sarjadest, mis on olnud edukas ja Aasia turul tõeline nähtus. Läänes vallutas ta rohkem ruumi (Foto: Reproduktsioon)

Peale paljude SEGA klassikute on Yakuza sari Aasia mandril alati olnud nähtus, kuid sama levik läänes võtab aega. Õnneks on stsenaarium muutunud ja "Sonic House" tõi mängu küljele.

seda Yakuza 6: Elu laul See on põnevus- ja seiklusmäng, mis asetab mängija Kiryu Kazuma positsiooni teises loos, mis hõlmab Jaapani masse. Põhirõhk on aga Dragon Engine, mis asetab mängu ja ka loo üldise atmosfääri jaoks erakordse visuaali.

III sõja sõja jumal (2015 – PS4)

God of War III taastab PS3 mängude värskendused, parandades graafikat (Foto: Reproduction)God of War III taastab PS3 mängude värskendused, parandades graafikat (Foto: Reproduction)

Esialgu anti välja PlayStation 3 jaoks, mis on saidi ümberehitatud versioon III sõja Jumal Playstation 4 jaoks näitab see, kuidas mäng jätkub kauni visuaalsusega, isegi pärit eelmisest põlvkonnast.

Selles mängus näeme, kuidas Kratos võtab kõigi Olümpia jumalate vastu kättemaksu. Paljude algse triloogia fännide jaoks on see selle sarja parim mäng.

Persona 5 (2016 – PS3 / PS4)

Persona 5 on selle sarja populaarseim mäng (Foto: Reproduction)Persona 5, võib-olla selle sarja populaarseim mäng (Foto: Reproduction)

Ja jälle astus SEGA nimekirja, seekord koos Persona 5. Atlase tütarettevõtte välja töötatud mäng on selle sarja äriliselt edukaim ja vastutab frantsiisi toomise eest suurele vaatajaskonnale, mitte ainult JRPG-i austajatele.

Omades loendis olevate teistega väga erinevat välimust ja väga karismaatilisi tegelasi, peaksid need, kellele meeldib hea Jaapani RPG mäng, seda proovima.

Surma strandimine (2019 – PS4)

Death Stranding on Hideo Kojima esimene mäng pärast tema lahkumist Konamist (Foto: Reproduction)Death Stranding on Hideo Kojima esimene mäng pärast tema lahkumist Konamist (Foto: Reproduction)

Üks uuemaid Surma strandimine õnnestus eelvaate ajal jõuda mõlemasse äärmusesse: osa publikust oli väga innukas legendaarse Hideo Kojima mäng, täpselt nagu Metal Gear Solid ja Snatcher, samas kui teised ei paistnud olevat nii huvitatud, sest treiler ja eelvaade näitasid mängu igavat.

Mängu lõpptulemused on haaravad, paljude variatsioonide ja hästi välja töötatud lugudega. On tõsi, et läänepoolsete mängijate jaoks on para Surma strandimine see võib olla väga aeglane ja "aeglane kaasalöömine", kuid Jaapani mängudes kasutatavad, näiteks JRPG, saavad seda mängu tõenäoliselt nautida. Veel üks Hideo Kojima suurepärane teos.

GT Sport (2017 – PS4)

GT Sportil on probleemne väljalase, kuid värskendus õnnestus GT Sport koges problemaatilist turuletulekut, kuid värskendus pani selle "särama" (Foto: reprodutseerimine)

Tõenäoliselt parim PlayStation 4 võidusõidumäng GT Sport mängu Gran Turismo seeriast, mis keskendub võrgumängudele. On tõsi, et tal on mõne varasema pealkirjaga võrreldes vähem autosid ja radu ning tema esimene väljalase pole "üks parimatest", see nõuab mitmeid värskendusi, et ta saaks särada nagu peaks.

Märkimisväärne on ka režiim "VR", mis paigutab mängija virtuaalse reaalsuse süsteemi, nii et teil on kogemus autoga seestpoolt juhtimisel. GT Sport Gran Turismo seeria hea areng.

Street Fighter V (2016 – PS4)

Street Fighter V on üsna traditsiooniline, kuid särab säilitades sarja hea, täiustades seda hea kogemuse saamiseks (Foto: Reproduction)Street Fighter V on üsna traditsiooniline, kuid särab säilitades sarja hea, täiustades seda hea kogemuse saamiseks (Foto: Reproduction)

Käivitamise ajal on see veel üks pealkiri, mis pole ka kõige parem, koos mõne tähemärgi ja väga minimalistliku mängija režiimiga, mis näib keskenduvat peaaegu eranditult mitmele mängijale. Lisaks polnud veebipõhine jõudlus alguses ka kõige parem, paljude kukkumiste ja ebastabiilsusega

Kuid, Street Fighter V muudel juhtudel, kui värskendused muudavad selle säravaks ja peaaegu kõik probleemid on parandatud. Lisaks peetakse mehaanikut ennast selle sarja parimateks, sujuva mängu, dünaamilise mängu ja kõigi Street Fighteri mängude "nägudega". Sellega õnnestus uuendusi teha ja traditsioonid õiges suuruses säilitada.

Ratchet & Clank (2016 – PS4)

Ratcher & Clank ilmusid PS2-s, kui lemmikloomadega platvormimängud enam nii edukad polnud. Isegi siis sai ta toa ja sai sarjast (Foto: Reproduction)Ratchet & Clank ilmusid PS2-s, kui lemmikloomadega platvormimängud enam nii edukad polnud. Isegi siis sai ta toa ja sai sarjast (Foto: Reproduction)

seda Ratt ja Clank 2016 langeb kokku algselt PlayStation 2 jaoks välja antud mängu uusversiooni ja tõlgendamisega, mis on ühendatud otse vabastatud filmiga.

Väärib märkimist, et platvormižanri ennustused ajal, mil neid mänge on vähe, on kasvanud paariks väikeseks tiitliks või mängudeks, nagu Sonic ja Mario, mis jäävad igal aastal välja oma väljalasetega.

Siin teeb Insomniac Game taas suurepärase töö ja siin on kohal kõik žanri head mänguelemendid, kus on palju "jookse ja hüppa", vaenlaste hävitamine ja takistuste ületamine.

Viimane eestkostja (2016 – PS4)

Viimane kaardivägi on veel üks mäng keskel Viimane eestkostja on paljude kriitikute sõnul veel üks mäng, mis on "toodete" ja "kunstiteoste" vahel poole peal (Foto: Reproduktsioon)

Välja töötanud sama meeskond nagu Shadow of the Colossus, the Viimane eestkostja see oli tootmises peaaegu kümme aastat ja seda nimetati nimetatud mängu "vaimseks järeltulijaks".

Hea vastuvõtu korral on tal samad voorused kui tema õel: erakordne ajalugu ja ilusad visuaalid, karismaatiliste tegelastega ja üldiselt heade kogemuste edasiandmine. Väärib märkimist, et ta kandideeris kõige erinevamate kanalite poolt lugematutele "aasta mängudele".

Persona 4: kuldne (2012 – PSVita)

Persona 4 Golden on väga rikas elementide poolest, mis annab erakordse JRPG-kogemuse (Foto: Reproduktsioon)Persona 4 Golden on väga rikas elementide poolest, mis annab erakordse JRPG-kogemuse (Foto: Reproduktsioon)

Kahtlemata on Persona 5 Persona sarja kõige "peavoolu" mäng, kuid võime öelda, et sarja edu "vabastamise" eest vastutab neljas episood. "Kulla" väljaanne on omamoodi Persona 4 "Turbinado" koos uute tegelaste, uute stseenide, uute häälevahetuste, muusika ja mehaanikaga edastab uusi kogemusi, isegi kui need jäävad Persona 4.

Hea iseloomu, hea mänguviisi ja kõigi JRPG-d heade elementide abil on see järjekordne mäng, mis väärib selles nimekirjas olemist. Persona 4: kuld on veel üks SEGA klassika.

Detroit: saada inimeseks (2018 – PS4)

Detroit: Inimeseks olemise muljet avaldab ennekõike kõrgetasemeline realism (Foto: Paljundamine)Detroit: Inimeseks olemise muljet avaldab ennekõike kõrgetasemeline realism (Foto: Paljundamine)

Saage teiseks mänguks, mis levitab vanu punkte ja klõpsasid Heavy Rain ja Beyond Two Souls (kaks muud suurepärast mängu) kõrval, Detroit: Inimeseks olemine juhtida tähelepanu eriti muljetavaldavatele narratiividele ja graafikale.

Sellised küsimused nagu "elu mõte" ja paljud filosoofiad edastatakse mängijatele orgaaniliselt ega paista olevat sunnitud ega isegi irvitavad. Ta nimetati 2018. aasta mänguauhindadeks parima jutustuse ja parima suuna kategoorias.

Allikas: Geek.com