iTV

2010. aastal ĂĽtles Steve Jobs väidetavalt Apple’i juhtidele, et ettevõte ei käivita televiisorit

TELEVISIOON. Juba mõnda aega on see * kuulujutt *, mis hõlmab nime Apple. Jah, see on tõsi, et meil on ka „iWatch“ (väidetavalt nutikell / käevõru), kuid kõik vihjab sellele, et see saab olema „Tim Cook Era“ projekt, samas kui kĂĽĂĽrus Apple’i televisioon on ikkagi midagi, mida Steve Jobs mõtles ja kujundas. .

Analüütik palvetab, et see televisioon ilmuks võimalikult kiiresti (seega saab prognoos lõplikult täide), kuid uue teabe annab välja Business Insider Võite need kuulujutud lõplikult peatada.

iTV

Oma uues raamatus pealkirjaga Kummitav impeerium: Apple Steve Jobsi järel, ajakirjanik Yukari Iwatani Kane (endineWall Street Journal) arutleb episoodi, kus Jobs eitaks, et ettevõte käivitaks televisiooni vahetult enne tema surma.

Kõik juhtub ühel ettevõtte edendatud aastakoosolekul saja olulisema juhiga. Selliseid koosolekuid tuleks hoida konfidentsiaalsetena ja ükski kohalviibijatest ei saa kellegagi asju arutada, sest koosolekutel (mis tavaliselt toimuvad kuurort).

Pärast 2010. aasta juhtide iPad 2 ja Smart Coveri näitamist istus Jobs (keda vähk oli juba silmnähtavalt nõrgestanud) maha ja ütles:

Teil on siin Steve Jobs. Sa oled minu meeskond ja võid küsida mida iganes sa tahad. Mind ei huvita, kui rumal või solvav see on. Ma tahan, et te tunneksite end mugavalt kõigi ettevõtte kohta tekkivate küsimustega.

See oli siis, kui keegi kĂĽsis, kas Apple käivitab televiisori, sest kuulujutud selle kohta olid juba levinud. Vastus? “Mitte. Teler on kohutav äri. Neil pole tulu ja varu [de lucro] kohutav, “ĂĽtles Jobs. Erinevalt iPhone’ist, mis on väga kasumlik ja mida vahetatakse iga kahe aasta tagant, vahetatakse telerit iga 8 aasta tagant ja see pole kasumlik.

Ta ĂĽtles ka, et Apple TV jääb hobiks (hobi), kuni Apple’il on kogu vajalik sisu selle veelgi olulisemaks muutmiseks.

Nagu ma ĂĽtlesin, võib Jobsi avaldus igavesti tappa kuulujutud televisiooniga, eks? Vale. Me teame, et Apple’i endisel tegevjuhil pole sellist tĂĽĂĽpi nõuetega usaldusväärset arvestust. Tema sõnul ei olnud mõtet iPodist videoid vaadata ja varsti pärast seda käivitas iPodi video. Ta ĂĽtles ka, et Apple ei saa telefoniturule palju pakkuda, kuid tutvustas peagi iPhone’i maailmale.

Minu jaoks pole televiisoril mõtet – isiklikult riskin rohkem ettevõtte praeguse strateegiaga digiboks (Apple TV) – teleris on palju huvitavat teavet, mille kallal Apple töötab. Ametlik biograaf Steve Jobs on kommenteerinud, et jättis raamatust väidetava teabe iTV kohta välja, kuna ettevõtte jaoks oleks ebaõiglane rääkida väljalasmata tootest.

Kui jah, siis miks eitas Jobs koosolekul kõike? Mõned juhid arvavad, et see on sõnum inimestele, et nad peaksid keskenduma sellele, mida nad teevad, selle asemel, et ette kujutada asju selle kohta, milline toode peaks olema / tulevik.

Jääb küsimus: kas Jobs kaotas jälje või oli oma meeskonna suhtes aus?


Raamatu kaas “Kummitav impeerium: Apple pärast Steve Jobsit”

Hind: 18 dollaritSobivus: iPad, iPhone / iPod touch ja MacReq. minimaalselt (iGadgets): iBooks 1.3.1 ja iOS 4.3.3Req. vähemalt (Mac): iBooks 1.0 ja OS X 10.9Autor: Yukari Iwatani KaneKategooria: äri ja isiklik rahandusKirjastusettevõte: William CollinsLehekülg: 384

Märk - laadige iBooks alla