IGRE

2012. aasta olümpiamängud tekitasid üle 150 miljoni säutsu

2012. aasta Londoni olümpiamängude 16 päeva jooksul salvestas Twitter sündmusele viidates üle 150 miljoni sõnumi, kusjuures kasutajaviidetes domineerisid jamaikalane Usain Bolt ja ameeriklane Michael Phelps.

Need arvud on välja töötanud Twitter ise oma ajaveebis kohe pärast matši lõputseremooniat, pakkudes ülevaadet selles sotsiaalvõrgustikus registreeritud peamistest hetkedest.

Ettevõtte teatel saavutas Usain Bolti 200 meetri võidu tipp 80 tuhat säutsu minutis, samas kui sama sportlase 100 meetri finaali võit registreeris 74 tuhat säutsu vaid 60 sekundiga.

Suurbritannia tennisist Andy Murray (top 57 000 sõnumit ühe minutiga), meeste 4 × 100 meetri teatejooks, mille võitsid meeskonna Jamaica (52 000 säutsu) ja USA võit Hispaania üle meeste korvpallifinaalis, mis jõudis 41 000 sõnumini minutis.

Usain Bolti teenuse enim kommenteeritud sportlase tasandil domineerivad taas kasutajaeelistused, kusjuures Michael Phelpsi ja veel kaheksa sportlast arutatakse enam kui miljoni sõnumis.

Twitteri poolt Londoni 2012. aasta kohta käivate sõnumite teatavaks tehtud reiting tõi samuti välja, et jalgpall on kasutajate jagatud sõnumite populaarseim viis (5 miljonit säutsu), kusjuures arutelu esikohal on ka ujumine, võrkpall ja võimlemine.

Lõpuks märkis Matchi sulgemistseremoonia ka Twitteri sõnumite hulga kasvu oma esinemise ajal, kusjuures kõrgpunkt kerkis esile Spice Girls’i esinemise kaudu, mis tekitas maksimaalse 116K sõnumi minutis.

Märkmete kirjutamine: Teave ühe mainitud testi kohta on parandatud.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH