2012. aasta Sapo auhindade võitjad on hästi teada

2012. aasta Sapo auhindade võitja on tuntud, mis oma 12. väljaandes eristab 31 reklaamijat ja 23 agentuuri, kokku 54 auhinda omistatakse parimatele kampaaniatele, reklaamijatele ja mitme platvormiga reklaamiturule investeerivatele agentuuridele Portugalis, Angolas, Cabo Verdes, Mosambiigis ja Timor-Leste.

Selle aasta väljaandes on kaks uut kategooriat – auhind formaadi järgi – interaktiivne koht, samuti eriauhind – parim MEO kanal – mis loodi eesmärgiga premeerida “reklaamikampaania kohandamist uue tehnoloogilise protsessiga, mis on ĂĽhendatud loovusega”, selgub Sapo auhindade ametlikust avaldusest.

Auhindu korraldatakse erinevat tĂĽĂĽpi kategooriate kaupa, nimelt tegevussektori, aktsiaformaadi, meediaagentuuri, tunnustuse, eriauhindade ja Sapo do JĂşri peaauhinna osas.

Võitjate seas suutsid tehnoloogiaettevõtted ja uuenduslikud projektid IT-tasemel tagada konkursil kategooriate vahel teatavad erinevused. Näiteks eristati kampaaniat „Qr em Calçada Portuguesa Code“ kui kuldpreemiat kategoorias Turism ja vaba aeg ning kategoorias Parim mobiilikampaania.

Sapo auhinnad - QR-kood

Parima video lisamise kategoorias valiti kategoorias Vorm Samsung Galaxy Y Duos mobiilterminalile pĂĽhendatud kampaania Samsung Portugal.

Portugal Telecom nägi kampaaniat, mille eristasid kaks kontserni kuuluvat ettevõtet, nimelt MOCHE kampaania, TMN ja PT 4G, vastutusel PT Comunicações.

Sapo auhinnad - MOCHE

Esimesel juhul valiti TMNi teos telekommunikatsiooni ja Interneti kategoorias Parim Meo Kanal, parima vaate formaadis ja Sapo do JĂşri peaauhinnas.

PT 4G kampaaniat eristatakse kui parimat 4 ekraani kampaaniat ja parimat integreeritud meediakava.

Sapo auhinnad - PT 4G

Sapo auhindade 12. väljaande eesmärk on tagada ka toetus kolmele sotsiaalse solidaarsuse asutusele – Acreditar, Banco do BebĂ© ja Operation Nariz Vermelho -, mille jaoks jagatakse 12 300 eurot ettevõtte sisenemisest kuni võistluseni.

Selle aasta auhindade täieliku loendi nägemiseks klõpsake siin.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi