2013. aasta ĂĽlikoolilinnakus korraldatakse 31. jaanuaril Sebrae Hackathon

Campus Party 2013. aasta väljaande ajal korraldavad iMasters ja Sebrae koos kaubanduslike, tööstus- ja kultuurimängude assotsiatsiooni ACIGAMES ning rahvusvahelise vabatarkvara foorumiga FISL Sebrae Hackathoni

2013. Aasta väljaande ajal Ăślikoolilinnaku pidu, iMasters ja Sebrae koos Ă„ri -, Tööstus – ja Kultuurimängude Assotsiatsiooniga – ACIGAMES ja Rahvusvaheline vaba tarkvara foorum – FISL, teeb Sebrae Hackathon.

Selle eesmärk on kutsuda programmeerijaid välja töötama maksimaalselt 17 tunni jooksul (ajavahemikul 31. jaanuaril kella 21.00 kuni 1. veebruari kella 14.00) tasuta tarkvararakendus, mis aitab ettevõtjatel ärimudeleid kujundada.

Kõiki esildisi hinnatakse ja viis neist kuulutatakse välja 1. veebruaril kell 17.00, nii et samal päeval kell 22 on võitjad Hackathon. Auhinnaks on reis, millele makstakse kõik tasud FISL 2013, mis kestis 3. – 6. juulini 2013, Porto Alegres.

Võistlustöid saab teha ajavahemikul 28. jaanuar kuni 31. jaanuar Hackathoni veebisaidil. Seal täidavad osalejad oma isikuandmetega vormi ja peavad oma profiili näitama GitHub, kus teie kood avaldatakse, või kuni 50 tellijat.

Võitjate autasustamise ajal Hackathon, SEBRAE kuulutab välja uue mänguplatvormi rakenduste arendamise riikliku konkursi SEBRAE. Selle eesmärk on arendada teadmisi väikesest juhtimisest ja ettevõtlusest interaktiivsel ja detsentraliseeritud viisil veebipõhiste ja näost näkku suunatud tegevuste kaudu, toimides üksteist täiendavalt, levitades konkurentsivõime, eetika ja assotsiatsiooni mõisteid. See algatus ühendab muid juba Internetis olevaid lahendusi SEBRAE as Ärivestlus, kohapealsed kursused ja kaugkursused ning keskendub tegevusele SEBRAE ülikooli avalikkusega.