2018. aastal saab Apple’i kaasprotsessoritega täiendada veel kolme Maci, öeldakse aruandes

Kogu Apple’i tootesarjast Mac on need, kes sõltuvad endiselt suuresti teiste ettevõtete välja töötatud komponentidest – ja see pole midagi, arvestades, et masina (protsessori) “sĂĽda” on ikkagi Apple’i partnerite (Inteli), mitte tema enda ĂĽlesanne.

Millal see sõltuvus lõpeb, pole veel teada, kuid on selgem kui kunagi varem, et Cupertino on nende lühendamiseks kõik võimalikud söögipulgad välja tõmmanud.

Aasta uue aruande kohaselt Bloomberg Teemalähedastele allikatele viidates kavatseb Apple selle aasta jooksul turule tuua kolm uut Maci oma julgeoleku kaasprotsessorid – kaks sĂĽlearvutit ja töölaud. Nagu teada, on meil praegu kaks Apple’i arvutimudelit koos lisakiipidega, mis on loodud ettevõttes: MacBook Pro koos puuteribaga T1-ga ja iMac Pro koos T2-ga.

Seetõttu jääb ĂĽle oodata, millised masinad uued kaasprotsessorid sel aastal vastu võtavad. MacBookile kui saajale on lihtne panustada, aga kuidas on lood teiste sĂĽlearvutitega? MacBook Pro ilma puuteribata? Macbook Air? Võimalused on huvitavad. Mis puutub lauaarvutitesse, siis ilmselt räägime legendaarsest uuest Mac Pro-st – mida keegi ei tea, et see aasta välja tuleb – või Mac mini-st või “traditsioonilisest” iMacist.

Fakt on see, et koos uue lisakiibiga peaks mootoril olema ka muid uudiseid – seega on see aasta paljulubav. Oleme kõiges selles ĂĽhenduses!

MacRumorsi kaudu