2019. aasta iPhone võib võita režiimi, mis sarnaneb Google Pixeli Öise nägemisega

2019. aasta iPhone võib võita režiimi, mis sarnaneb Google Pixeli Öise nägemisega

Tänav Ă–ine vaatepilt nutitelefon Pixel, mis pärineb Google’ilt, põhjustas mobiilse fotograafia maailmas tõelise revolutsiooni.

Tootjad ĂĽritavad võidelda kaamerate vastu, mis näevad tõhusalt pimedas – seni on Huawei ainus, kes on võlust ĂĽle saanud. Apple on enamasti oma nurgas vaikseks jäänud, ehkki näib, et see inertsiseisund ei kesta kaua.

SEE Lekk Max Weinbach jagas YouTube’i kanaliga Kõik on ApplePro teave, mis võib iPhone’i kasutajate antenni tõsta: tema sõnul töötab Apple öise pildistamise reĹľiimi kallal, mis on sarnane sellega, mida Google oma nutitelefonides pakub, ja see funktsioon võib olla juba Apple’i 2019. aasta nutitelefonides (vaadake kõiki videoid 2 minuti ja 15 sekundi jooksul) allpool seda).

Apple’is nimetatakse seda funktsiooni “ÖöreĹľiim” ja kuigi meil ei ole palju teavet selle võimaldamiseks kasutatava tehnoloogia tĂĽĂĽbi kohta, pole raske öelda, et masinõpe on protsessi oluline osa, töötades koos uue kolme objektiiviga optilise sĂĽsteemiga, mis peaks (peaks) meile uue iPhone’iga tulema – või vähemalt mõned neist.

Weinbachi sõnul on Apple’i funktsioonid kvaliteedilt võrreldavad Google’i ja Huawei pakutavate ööfotode reĹľiimidega ning võib-olla isegi ĂĽletavad neid. See aktiveeritakse automaatselt, kui seade tuvastab stseeni ilma piisava valgustuseta, kuid see võib tulla ka käsitsi reĹľiimiga, mis aktiveeritakse alati, kui kasutaja seda soovib.

Muu teave, mis kinnitatakse, on see, kas Apple paigutab selle funktsiooni tulevaste iPhone’i voogudeks (ja seega ainult neile) või vabastab see “ÖöreĹľiim” olemasolevate mudelite tarkvarauuenduses. Nagu me teame, teeb Google seda paigutades Ă–ine vaatepilt isegi kaheaastases Pixeli seadmes, kuid esimene võimalus tundub rohkem Nagu õunad.

Isegi siis on uudised julgustavad. Kas Apple jõuab lõpuks selle võistluse konkurentsile järele? Oota!

PhoneArena kaudu