2019. aasta Pokemon GO retseptid on kõigi aegade parimad

Pärast selle käivitamist 2016. aastal, muutes selle sensatsiooniks, kui lapsed ja täiskasvanud jalutavad pargis väikeste koletiste püüdmiseks, toidab Pokemon GO jätkuvalt Niantic (algselt tilguti), kuid selle meediakajastus on vähenenud. Kuid see ei tähenda tulude vähenemist, isegi kui stuudio välja andis, vaid sama valem raamatus Harry Potter: võlurid ühendavad.

Vaatamata aktiivsete mängijate tähelepanu hajumisele ja nende 2017. aasta kasumile on mäng tutvustatud uudiste abil taas veojõudu suurendanud ja 2019. aastal purustas mäng tulude rekordeid, ületades isegi oma kahetsuspuhangu 2016. aastal.

Sensortoweri andmetel kulutasid mängijad Pokemon GO käivitamise aastal mikrotehinguteks umbes 832 miljonit dollarit. Järgmisel aastal langeb see arv 29% 589 miljoni dollarini. See paus tekkis väga huvitavate uudiste puudumise tõttu, et hoida mängijaid keskendumas koletiste jahtimisele, mille Niantic parandab 2018. aastal, mis toob kaasa uusi taotlusi. Sel aastal kasvab mäng 38% ja jõuab peaaegu algsesse väärtusesse, milleks on 816 miljonit dollarit.

tek pokemon go “data-title =” tek pokemon go – PokĂ©mon GO 2019. aasta retsept on kõigi aegade parim – SAPO Tek “> pokemon tek minna

Kuid 2019. aasta lõppes mängu parimana, kasvades eelmise perioodi jooksul 10%, tuues mängijate kulutusi 894 miljoni dollarini. Jälgige Pokemoni uue põlvkonna tutvustamist, rünnakuid ja loomulikult kogu sarja südant: Pokemonide vahetused ja lahingud mängijate vahel, lisaks muudele olulistele seadetele. Turgude osas saadi suurem osa tulust Ameerika Ühendriikidest, kus oli 335 miljonit dollarit, mis vastab 38% -le ostudest. Jaapan on teine ​​riik, kus mängijad kulutasid kõige rohkem, 282 miljonit, mis võrdub 32% -ga. Ja lõpuks oli kolmas riik, kus mäng oli kõige edukam, Saksamaal, kus oli 54 miljonit ja 6% koguarvust.

Kontod levivad platvormi järgi, isegi kui bilanss on olemas, saab Android-versioon 54% käibest, see tähendab 482 miljonit, samas kui iOS-i versioonis kulutatakse 412 miljonit dollarit, 46% koguarvust. Ainuüksi 2019. aastal installiti mäng 55 miljonit korda ja arvestades, et USA moodustas 10 miljonit, valmis poodium, kus Brasiilia oli üle 5 miljoni ja India enam kui 3 miljoni installimisega teine.

Ekspertarvamuste kohaselt on mängijad mängudele kulutanud kokku ligi 3,1 miljardit dollarit. SensorToweri andmetel on Pokemon GO kõigi aegade edukaim geolokatsioonipõhine mäng. Võrdluseks oli 2019. aastal arveldatud 894 miljoni dollari eest võitnud teine ​​mäng Dragon Quest Walk, millel oli 201 miljonit, järgnesid Hunt Hunt Monsters 60 miljoniga. Huvitav on see, et järgmised neli mängu põhinesid rasketel litsentsidel, kuid jäid alla nende arvu, sealhulgas Jurassic Park Alive, Harry Potter: Wizards Unite, The Walking Dead: Our World ja Ghostbusters World.

Pokemon GO Tech “data-title =” Pokemon GO Tech – 2019. aasta Pokemon GO retseptid on kõigi aegade parimad – SAPO Tech “> Pokemon GO tehnoloogia

Ja aastaks 2020 kavatseb Niantic Pokemon GO uudiste osas gaasi kallale jääda. Niantic teatas uuest funktsioonist nimega GO Battle League, mis võimaldab mängijatel võrgus võistelda kõigiga, olenemata nende asukohast.