2019. aasta uued emotikonid võivad hõlmata rassidevahelisi paare ja kodukoeri

SEE Unicode konsortsium (vastutab standardite kooskõlastamise ja väljatöötamise eest) paljastab kandidaadid uuteks emotikon mis võivad järgmisest aastast raskemate kaartide nimekirjas olla või mitte. Kokku saab koogi sisse 61 uut tüüpi emotikone, 179 variatsiooniga.

Peamiste uudsete seas on meil lõpuks kujuke, mis tähistab a kurdid, osutades kõrvale endale, lisaks uue emotikonide komplekti lisamine paar – sisaldab mitmeid uusi nahavärvi ja soo kombinatsioone. Meil on ka uusi kandidaate juhtida koera spetsiaalsete riietega, a flamingot, ĂĽks jääkuubik, ĂĽks laiskus, ĂĽks Räägi… Vaadake järgmist:

Siiani pole mingit garantiid, et kõik uued kleebised lähevad ametlikku emotikonirĂĽhma ja need võetakse kasutusele erinevates opsĂĽsteemides – Unicode konsortsium hääletab septembris 2019. aasta valiku ĂĽle lõplikult ja alles siis saame teada, kui täielikum on klaviatuur (mitte et see on halb asi – mitmekesisus on alati hea, eks?).

Ah, kokkuvõtteks: kui tahame ajas kaugemale jõuda, on 2020. aastaks ametliku emoji-rĂĽhmaga liitumiseks esitatud mitu eelkandidaati – nende hulgas on ninjakujusid, võlukeppe, sõjaväekiivreid, võtmekruvikeerajaid ja palju muud.

Ja sina: mis emoji tähemärk sinu arvates veel klaviatuuril puudub? Jäta oma arvamus allpool. ?

9to5Mac kaudu