2020. aasta iPhone’i prototĂĽĂĽbil on pĂĽgala 6,7 ​​tolline ekraan

Kujundaja Ben Geskin on internetis üks aktiivsemaid renderdama ja makett iPhone. Alati, kui tekivad uued kuulujutud, harjutatakse seda võimalikult uuena, andes meile võimaluse näha, kuidas Apple oleks võinud uusi funktsioone või disainimuudatusi rakendada.

Täna käis Geskin Twitteris ja avaldas “tagasihoidlikult” väikese versiooni pomm:

Eksklusiivne: ĂĽhel 2020. aasta iPhone’i prototĂĽĂĽbist on 6,7-tolline Face ID-ga ekraan ja ĂĽlemisse kaadrisse paigutatud TrueDepth-kaamerasĂĽsteem.

Allikale viitamata või selle kohta, kuidas ta teavet sai, ĂĽtleb disainer, et Apple suutis vähemalt prototĂĽĂĽpides selle täielikult eemaldada sälk (lõigake, testige, tehke sälk … nii nagu soovite) iPhone’i ekraan ja salvestage näo ID sellisena, nagu me seda täna teame (või veelgi parem, kuna eeldatakse sĂĽsteemi teist põlvkonda).

Väärib märkimist, et kui see kõik vastab tõele, on Apple endiselt prototĂĽĂĽpide loomise etapis makett ĂĽlaltoodud on lihtsalt Geskini vaade sellele, kuidas see seade välja näeb, mitte tingimata Apple’i plaane kajastades.

Muud uudised

Mis puutub 6,7-tollisesse ekraani … siis pole see midagi uut. TF International Securitiesi analĂĽĂĽtik Ming-Chi Kuo on varem teatanud, et 2020. aasta tipptasemel iPhone’idel võib neid olla 5.4 ja 6,7 tollisamuti ĂĽhenduvus 5G.

Peale nende käivitab Apple ka iPhone 11 järeltulija koos 6,1 tolli (kuid ühenduvusega 4G / LTE). Kuid selline seade meeldib lipulaevad, kuvatakse ekraan OLED.

Ehkki Geskinit pole nii levinud, et ta otsiks auke tulevaste Apple’i väljalasete kohta, on see juba minevikus kinni, näiteks MacRumors, et iPhone XR saab veidi paksema ekraanipaneeliga kui näiteks iPhone XS ja XS Max. Näeme, kui täpne ta seekord on.