2020. aasta iPhone’is võib olla ekraanile sisse ehitatud Qualcommi ultrahelilugeja

Tõendid, mida kogutakse iga päev 2020 või 21 iPhone toob võidu võidu Puudutage ID – ei, mitte nupu Kodu tagastamise, vaid digitaalse lugejaga, mis on varjatud seadme enda ekraanile ja mis töötab sĂĽnkroonis Face ID-ga. Kaks kõige kuulsamat kuulujuttude allikat Apple’i maailmas (Ming-Chi Kuo ja Bloomberg) kinnitas seda spekulatsiooni ja nĂĽĂĽd on meil selle kohta rohkem ĂĽksikasju.

Ajalehtede andmetel Economic Daily News, Plaanib Apple kohtumisi Taiwani tarnijatega GIS, pĂĽhendatud Puuteekraan, nii et kaks ettevõtet arutasid ĂĽksikasju sõrmejäljelugeja võimaliku lisamise kohta järgmisse iPhone’i.

Aruande kohaselt on idee kasutada uut ultraheliandur andma Qualcomm, serveeritakse täna. See kasutab sama tehnoloogiat, mida on juba kasutatud Galaxy S10 ja Note10 seadmetes (põhineb helilainetel, mitte optilistel lugejatel), kuid selle pindala on palju suurem: 30x20mm, umbes 17x laiem kui viimastel aastatel olemasolevatel komponentidel. lipulaevad Samsungilt.

Sellest pole veel piisavalt, et pakkuda täisekraanil digitaalselt lugevat iPhone’i, nagu on spekuleeritud, kuid tee osutab tehnoloogiale. Lisaks võimaldab suurem andur seadet korraga mitme sõrmega avada ja sillutab teed nutitelefonile siiski kasutaja teiste keha aspektide, näiteks verevoolu tuvastamiseks – mis oleks platvormile suurepärane lisa. Apple Health.

NĂĽĂĽd on suur väljakutse veenda inimesi, et tehnoloogia on ohutu. Nagu teada, kannatavad digitaalsed lugejad S10 / Note10 paljude usaldusväärsusega seotud probleemide tõttu, mis hõlmavad filmi ja “kummitusnumbreid”; See probleem on fikseeritud, kuid idee, et ultraheliandurid esindavad turvaauku, on muutunud ĂĽhiskonna osaks.

Näib, et Apple’i ja GIS-i kohtumine seob tarnijad Qualcommiga, nii et kaks ettevõtet töötavad ĂĽhiselt välja lahenduse, mida kasutatakse järgmises iPhone’is. Aruande kohaselt võivad need plaanid siiski edasi lĂĽkata: kui tehnoloogiaarendusel tekib kitsaskoht, võib see Apple’i nutitelefoni jaoks debĂĽteerida alates 2021ainult pilk.

Snapdragon 865 ja 765

Ikka Qualcommis esitleb tänane hiiglane protsessorit, mis peaks enamikku sellest täiendama lipulaevad Androidi maailm 2020. aastal, Snapdragon 865. Samuti on teada Snapdragon 765, mis on mõeldud vaheseadmete jaoks ja millel on selge eelis vanemate õdede-vendade ees: integreeritud 5G raadio.

Snapdragon 865

Täpselt nii: millegipärast pole seda selgitatud, Qualcomm paneb nende kahe vahel täna välja kuulutatud 5G modemi, mis on sisse ehitatud ainult kõige võimsamas protsessoris. Loomulikult on Snapdragon 865-l täielik võimalus võrguga ĂĽhenduse loomiseks – kuid tootjad peavad kasutama eraldi modemit, see tähendab X55 (Täpselt nagu ta tegi seda täna Snapdragon 855-ga).

Hea uudis on seevastu see, et 2020 saab olema aasta, mil näeme 5G turule tungivat mitte ainult tipptasemel seadmetes, vaid ka keskmisel turul. Qualcomm ei andnud uute protsessorite kohta palju üksikasju, kuid eeldatavasti teeb see seda hiljem sel nädalal, iga-aastase Snapdragoni tehnoloogia tippkohtumise ajal. Uudistel hoiame muidugi silma peal.

kaudu MacRumors, The Verge