Portugali ettevõte töötab välja kodupankade turvalahendused

2,2 miljonit Portugali kodupanganduse fänni

Marktesti andmetel on 2219 miljonit portugali, kes pöörduvad oma panga poole Interneti kaudu. See summa vastab 30,6% -le mandri elanikkonnast, vanuses 15 aastat ja rohkem ja kellel on pangakontod.

SEE kodupank see on viimaste aastate kõige arenenum kontakti kanal pangaga Portugalis, nagu näitab Marktesti 2010. aasta Bastest Banca uuring.

Aruandes näidati, et sularahaautomaadid olid portugallaste seas kõige enam kasutatavad vahendid põhipangaga ühenduse võtmiseks (80,7%), millele järgnesid reisid letile (62,4%). kodupank see oli kolmandana kõige sagedamini kasutatav kontaktivorm (28,9%), edestades telefonikasutust (11,1%).

Analüüsis tuuakse välja ka viimastel aastatel täheldatud muudatused: pangaautomaatide kasutamine harukontorite külastamiseks ja Interneti-pangandus filiaalidega telefonikontaktide lahendamiseks.

Võrreldes 2003. aastaga, kui teenust kasutas 11,8% pangakonto omanikest, näitavad praegused näitajad levitamise määra kasvu enam kui kahe ja poole võrra.

Seda näitavad ka 2011. aasta tulemused kodupank see on kõige populaarsem meeste, 25–34-aastaste noorte ning kõrgema keskklassi ja kõrgemate isikute seas.

Kuid selle näitaja puhul on peamine probleem keskmised ja kõrgemad töötajad, sest nende teenuste levik on nende inimeste seas umbes 2,5 korda suurem kui keskmine, kui ligi kolmveerand (73,7%) ĂĽksikisikutest – need isikud pääsevad panka Interneti kaudu.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Patricia Calé