23-tolline iMac ja 11-tolline iPad võiksid madalamate hindadega turule tulla 2020. aastal

Kuulujutt jätkub kõigiga! SEE China Times vabastati [Google Tradutor] ja Jaapani ajaveeb Mac Otakara koos [Google Tradutor] teave, mida Apple soovib avaldada 23-tolline iMac see on 11-tolline iPad 2020 teisel poolel.

Sõiduki andmetel moodustab see toode osa uuest Apple’i strateegiast taskukohasemate toodete turuletoomiseks, näiteks eelmisel nädalal tutvustatud uus iPhone SE.

Praegu pakub Apple iMac-e 21,5 ″ (4K eraldusvõime) ja 27 ″ (5K) ekraaniga. Lisaks turustab Apple ka 21,5-tollist iMac-i ilma 4K-ta (mingi sisestusmudel teie töölauale), mida müüakse USA-s 1100 ja Brasiilias 11 700 dollarit.

Mõistmiseks peab see iMac 23 olema odavam – lõppude lõpuks on iPhone SE eesmärk olla Apple’i nutitelefonide valikus kõige taskukohasem mudel; kui teised kavatsevad minna sama rada …

SEE 9 kuni 5 Mac suurendab tõenäosust, et see iMac on 21,5-tollise suurusega, kuid ekraani hea kasutusega – tänapäeval on töölaua kujundustel äärmiselt helded ja aegunud piirid ning selle paremaks muutmiseks oleks väga teretulnud.

Samad põhjused kehtivad oletatava iPad 11 kohta. Tänapäeval on Apple’il rida, mis koosneb iPad mini (7,9 “), iPadist (10,2”), iPad Airist (10,5 “) ja iPad Pro’st (11” ja 12,9 “). Väidetavalt peaks uus iPad 11 ″ maksma iPad 10.2 eest vähem kui 330 USA dollarit ((Brasiilias 3500 R)).

Kui see nii oleks, oleks rida suure ekraani suuruse tõttu veidi segaduses ja sisenemishind ei oleks väiksema ekraaniga mudel. Väärib märkimist, et see juhtub juba iPadi sarjas, kus taskukohasemad mudelid pole kõige väiksemad.

Rääkides konkreetselt 11-tollisest iPadist, Lekk @ L0vetodream kommenteeris juba eelmisel kuul, et Apple teeb ekraani alla (st nii, et ekraan hõivab kogu tahvelarvuti esiosa) 11 baru uut Touch Airiga iPad Airi, milleks on Mini-LEDid.

Siin on probleemiks see, et 11 11 iPad Air, millel on ekraani all puutetundlik ID (Apple’i tootes ennekuulmatu) ja Mini-LED tehnoloogia (ka ennekuulmatu), ei kõla iPhone SE strateegias odava tootena vähendatud sisenemishinnaga. uus.

Ilmselgelt võib see olla veel üks iPad 11 ″ – kes teab, kavatseb Apple turule tuua ekraaniga 11 iPad Air ja iPadi, jättes maha sama suuruse joone (välja arvatud iPad mini ja iPad Pro alates 12.9 ″), eriti seetõttu, et sama väljaanne China Times ütles, et Mini-LED-ekraanidega tooteid (iPad Pro ja MacBook Pro) turustatakse sel aastal, kuid koroonaviiruse (COVID-19) pandeemia tõttu muudeti plaani aastaks 2021.

Tõde on see, et kuulujutud Apple’i eelseisvast vabastamisest on veidi segased ja me saame teha ainult ühte asja: hoidke kinni. Ja arutlege nende üle muidugi kommentaarides. ?

MacRumorsi kaudu