24. APDC kongress: Portugali integreerimine APDC-sse sisseostmine

See teave töötati välja kommunikatsioonikongressi avamisel, mis algab sel kolmapäeval Centro Cultural de Bélemis ja jätkub ka homme. Rogério Carapuça rõhutas, et sektoril on üle 30 ühenduse ja et see on üks APDC missioone assotsiatiivse konsolideerimise toetamiseks.

Selles kontekstis allkirjastatakse kongressi ajal Portugal Outsourcinguga teenuse memorandum selle assotsiatsioonistruktuuri integreerimiseks APDC-sse.

Portugali kommunikatsiooniliidu prioriteet on ka assotsiatsioonide avamine teistele info- ja kommunikatsioonitehnoloogiaga seotud sektoritele, see eesmärk on juba ellu viidud ja jääb prioriteediks ka edasistes tegevustes, garanteeris Rogério Carapuça.

Viimaste avaldatud andmete kohaselt oli Portugal Outsourcingul selle aasta keskel umbes 20 partnerit, kes esindasid 85% turust. See ühendus ühendab IT-teenuseid osutavaid ettevõtteid allhanke alal.

Vahepeal võttis TeK ĂĽhendust Portugal Outsourcinguga, kes täpsustas, et sel neljapäeval kirjutatakse alla vastastikuse mõistmise memorandumile. “Selle otsuse aluseks oli asjaolu, et kahe ĂĽhingu lõpp oli osaliselt juhuslik, kuid ĂĽhtlasi või ennekõike ĂĽksteist täiendav, samade äripartneritega,” selgitas ĂĽhingu pressiesindaja.

Sama allikas selgitas ka, et integratsiooni eesmärk on “edendada ĂĽhiseid jõupingutusi, et tõhusamal ja tulemuslikumal viisil saaksime töötada eesmärkide nimel, mida jagame IKT arendamise edendamiseks Portugalis”.

Märkmete kirjutamine: Uudiseid täiendatakse Portugali sisseostude kommentaaridega.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi