25. kommunikatsioonikongress: kõik operaatorid soovivad klientidele parimat sisu, kuid erinevad strateegiast

Moderaator alustas provokatsiooni, AntĂłnio Costa: PT tahab, et Meos oleks Benfica kanal? PT Portugali tegevjuht vastas, öeldes, et “PT soovis oma klientidele parimat sisu pakkuda”, järeldades, et nad tahtsid omada “kogu sisu”, mis viis lõpuks APDC 25. kongressil osalenud riigi ja riigi aruteluni.

Praegu Benfica telekanali ainuõigusi omava NOS-i tegevjuht Miguel Almeida tunnistab, et praegu on telesisu osas „marginaalsed erinevused“, kuid sektori tasakaalu võib ohustada Altice (PT omanik) tegevus. “Kuna me ei jälgi elektriautode möödumist, siis käitume vastavalt”, lisas ta, täpsustades hiljem, et “tegutseme vastavalt, kui konkurendid rikuvad sõnas ja tegevuses täna valitsevat tasakaalu”.

Paulo Neves mainis ka PT Portugali kavatsusi, rõhutades veel kord, et ettevõttel on teistsugune kanal, nagu teistel kahtlemata oleks.

Küsimusele käimasolevate läbirääkimiste kohta teleoperaatoriga ja et see oli praegu ainult RTP-ga suletud, vastas PT Portugali tegevjuht lihtsalt, et „meie olemasoleva lepingu uuesti analüüsimine on normaalne protsess.

Aja jooksul jõuame meediatarnijaga kokkuleppele, sest oleme jõudnud RTP-ga.

Vodafone Portugali tegevjuht Mário Vaz järeldab, et selles osas näivad PT, NOS ja Vodafone olevat kooskõlas parima idee ideega, kuid tunnistab, et olemasoleva strateegia muutmine on “mängureeglite muutmine” ja kui need mõjutavad konkurentsivõimet, on see vajalik “kohandatud reaktsiooni” saamiseks.

“Ei ole hea jätta ainuĂĽksi seisukohast publikut rohkem, mis juba väheneb.

Pole hea telekommunikatsioonitööstusele ega meediatööstusele “, selgitas ta, kinnitades, et” see toob lõpuks kaasa suuremad kulud “.

APDC 25. kommunikatsioonikongress toimub täna ja homme, 25. ja 26. novembril, Lissabonis Centro Cultural de Belémis, mis toob kokku üle tosina paneeli, kus osaleb 99 esinejat ja kes käsitlevad side- ja IT-sektori põhiteemasid.

TeK on konverentsil, seega kutsume teid kõiki siinseid uudiseid jälgima.

Toimetuse märkus: neid uudiseid värskendatakse konverentsi lõpus.