27 ″ iFixit demonteeris uue iMaci, paljastades selle sisemuse ilu

27 ″ iFixit demonteeris uue iMaci, paljastades selle sisemuse ilu

<img class = "laisk laisk-peidetud joonduskeskus täissuuruses wp-image-74621" style = "kuva: puudub;" title = "22-iFixit-iMac-0" data-lazy-type = "image" src = "https://macmagazine.uol.com.br/wp-content/uploads/2009/10/22-iFixit-iMac -0. Jpeg "alt =" 22-iFixit-iMac-0 “width =” 1 “height =” 1 “srcset =” “srcset =” https://macmagazine.uol.com.br/wp-content/uploads/2009/ 10/22-iFixit-iMac-0.jpeg 800w, https://macmagazine.uol.com.br/wp-content/uploads/2009/10/22-iFixit-iMac-0-128×96.jpg 128w, https: //macmagazine.uol.com.br/wp-content/uploads/2009/10/22-iFixit-iMac-0-256×192.jpg 256w, https://macmagazine.uol.com.br/wp-content/uploads /2009/10/22-iFixit-iMac-0-550×412.jpg 550w “ukuran =” (lebar maks: 1px) 100vw, 1px “/>

Just eile, Magic Mouse'i demonteerides, lubasid iFixiti inimesed, et uus ohver on uus iMac. Noh, mida öeldakse ja tehakse: see on kõigi osade avamise ja lahtiühendamise protsess, mis paneb uue Apple kõik-ühes töölaua pakkuma palju ERAKORRALINE.

Vahetult paljastasid nad vea Ma, kes polnud seni märganud: peaaegu kõigis Apple.com iMaci piltides näitasid nad, et see töötab, kuid ilma väliste kaabliteta. Kas ta kasutab maagilist akut? Hehehe. Noh, fantastiline töölauaekraan on kaetud klaasiga, mis liigub otsast lõpuni ja mida hoitakse mitu kuud paigal; olge väga ettevaatlik, kui väljastate üksikasju selle kohta, et analüüsitud ühikul on klaas, mis on pisut häälestatud; Kuidas oleks kvaliteedikontrolliga?

On ka kaebusi, et enam kui nelja aasta pärast ei kõla SuperDrive iMac enam nii "super"; on tehniliselt võimalik vahetada see mulgustamiseks, kuid ma usun, et Mac OS X-is pole Boot Camp'i abil kaitstud sisu käitamine võimalik lihtsalt Blu-ray filmide vaatamiseks, liialdatud. Ma ei kurda, kui nad installivad Time HD-ga kasutamiseks lisa HD-d, arvestades ühendust, mida SATA kasutab.

Muud olulised punktid on järgmised: kuigi iMac võib toimida välise monitorina (näiteks adapteri komplekti ei kuulu), peab iMac olema täielikult sisse lülitatud; laiem vorming võimaldab CPU ja GPU suuremat eraldamist, nagu näete ülalpool (pange tähele suurt kuuma lahte), ja seetõttu on varasemates iMacides kasutatud Inteli lauaarvutiprotsessorid põhimõtteliselt sülearvutid, mis jäävad töölaua näo juurde . Ah, uudishimu: selle masina uus korpus on valmistatud täielikult alumiiniumist, välja arvatud Apple'i logo taga ja taga plastosa, mis on AirPorti antenn, taga ja paremal.

Lisateavet ja pilte, mis on natuke tüütud 27 iMaci kohta, leiate hosteli iFixitist. Lõpetuseks jätan järgmise kommentaari: iMaci lõua langetamine on parim asi, mis juhtuda võib. Vähem ruumi Post-Itsi jaoks, kuid palju rohkem ruumi ka kleepikute jaoks.