Google Maps pakub nĂĽĂĽd linna uurimiseks loendit

3 Google Mapsi funktsiooni, et kaitsta teid reaalses maailmas

Lisaks kasutajatele abistamiseks sihtkohta jõudmisel kasulike marsruutide ja teabega on Google Maps loodud ka kasutajatele turvalisuse tagamiseks ja iga päev liikumiseks.

Google Mapsi abil saate võrgutööriistu kasutada, et aidata andmeid reaalajas turvalisemaks muuta, olenemata sellest, kas töötate, lähete välja või on midagi seotud, teatas Google.

USA-s tapetakse sõiduki segamise tõttu iga päev 9 inimest. Igapäevased lihtsad toimingud autos juhivad teid teelt ja põhjustavad kergesti õnnetusi.

Õnnetuste vältimiseks pakub Google Maps integratsiooni rakendusega Google Assistant, mis aitab teil neid igapäevaseid toiminguid teha ilma oma käsi kasutamata.

Ettevõtte sõnul on Google Assistant juhiste saamiseks, lähima restorani leidmiseks ja isegi lugude muutmiseks ilma oma telefoni puudutamata.

Teine võimalus on võimalus jagada oma eeldatavat saabumisaega sõprade ja perega otse Google Mapsist.

Vaid mõne puudutusega saate kohe teid ootavatele inimestele märku anda, ilma et peaksite vaeva nägema ega helistama ega sõnumeid saatma.

Hoidke hädaolukorras ühendust oma lähedastega

Asjad juhtuvad ja võite probleeme ette näha. Ohtliku reisi korral saate Google Mapsis luua oma turvavõrgu, jagades oma asukohta usaldusväärsete sõprade ja perega reaalajas.

Nad näevad hetkega, kus te viibite, nutitelefoni akude arvu ja juhiseid teie asukohta. Lisateavet oma asukoha jagamise kohta leiate siit.

Ă„rge eksige – isegi siis, kui olete võrguĂĽhenduseta

Google Maps võimaldab teil reisi ajal alla laadida piirkonna kaarte, et saada selgeid juhiseid. Nii saate tundide vältel mitte kusagil keskel seismist vältida. Siit leiate lisateavet võrguühenduseta kaartide allalaadimise kohta.

Teave reaalajas kriisi ajal

Loodusõnnetuse või õnnetuse [nt maavärin, tulekahju või üleujutus] ajal on vajaliku teabe kiire omandamine väga oluline.

Google Mapsi abil saate klõpsata õnnetusest mõjutatud piirkonnas ja näha kiiresti hädaabinumbrite numbreid ja suletud teid selles piirkonnas.

Samuti on võimalik näha päevi ja kellaaegu, mil maanteede sulgemisest teatatakse, ja kontrollida, kas teed on suletud või mitte, mis on sellistes olukordades väga kasulik tööriist.