contador gratis Saltar al contenido

3 põhjust C # -s programmeerimiseks ja kuidas siseneda tööturule

3 põhjust C # -s programmeerimiseks ja kuidas siseneda tööturule

Isegi need, kes ei tööta Infotehnoloogia (IT) Teate: selles valdkonnas töökohtade arv ainult lähiaastatel kasvab, kuid kvalifitseeritud spetsialistide arv väheneb jätkuvalt. Ilmselt valivad kõik, kes annavad parima kogemuse, kuid kõigil, kes kahtlevad, on meil soovitus.

A C # (loe: C-terav) on Microsofti välja töötatud keel, mis oli 2000. aastate alguses osa NET-i platvormist. See loodi nullist, kuid võttis elemente C ++, Pascal ja Java ning selle algne eesmärk oli asendada Java, millel oli halb ühilduvus olemasolevate natiivkooditeekidega. Alates l kuni c täiustab Microsoft keeli, tuginedes peamiselt üksteise keele puudustele ja kvaliteedile.

C # -s programmeerimise alustamiseks on palju põhjuseid. Allpool oleme loetlenud kolm põhjust, miks võiksite kõigepealt seda tüüpi keelt huvitada ja saada seetõttu tööturul töökoht.

1. Lihtne õppida

C # -keele peamised omadused on õpetamise ja õppimise lihtsus. Ja see kehtib neile, kes on teemaga tuttavad – need, kes on juba Java või JavaScriptiga tegelenud, näevad kindlasti sarnasust – ja nende jaoks, kes pole koodi kunagi muutnud. Uskuge mind: programmeerimise alustamine võib tunduda seitsmepealise veana, kuid C # on algajatele üks teostatavamaid võimalusi.

2. See kasvab jätkuvalt

Kommenteerisime ülal, et C # keel töötati välja C ++ versioonist ja see viis kokku Pascali ja Java keelte elemendid. Microsofti idee oli luua Java-le alternatiiv, kuid tõest oli saanud midagi palju suuremat: keel, mis suudaks kohaneda, viies praktiliselt kokku kõigi teiste keelte parimad küljed.

Aja jooksul lisas Microsoft palju keeleuuendusi ja funktsioone, sealhulgas Generics, LINQ, asycn / wait ja MVC. .NET Core tulekuga avatud lähtekoodiga platvormiks, mis sisaldab C # ja ASP. NET Core abil saavad arendajad töötada ja areneda Windowsi, Maci ja Linuxi jaoks. Kuna sellel on see muutuv tegur, peetakse keelt üheks kõige kaasaegsemaks turul toetatud toetajatele ja spetsialistidele.

3. Ühildub erinevate platvormidega

Lisaks sellele, et C # keel on kohandatav, paistab ta silma ka oma paindlikkuse tõttu. Selle abil on võimalik kirjutada ja luua töölaudu, veebi-, taustateenuseid ja mitmeplatvormilisi mobiilirakendusi. Näiteks ASP .NET Core abil loodud veebirakendus, mis on ka avatud lähtekoodiga, kasutab BootStrapi ja on hõlpsasti integreeritav kliendi poolt pakutavate teekidega nagu Angular, React ja Vue. Lisaks toetatakse Microsoft Azure'i.

Loe IT-trendide kohta:

ajakava

Tööturg

Arendaja Luiz Duarte sõnul saidilt LuizTools, Java ja C # on kaks kõige populaarsemat programmeerimiskeelt ja seda taotlevad maailma ettevõtted. Nad pakuvad ka parimat keskmist palka tööturul. Arendaja otsustab valida vaid ühe, sest mõlemale keskendumine nõuab aega, mis võib kahjustada tööd ja õppimist tervikuna. "Programmeerisin kaks keelt ja kuigi mõlemal on oma tugevused, valisin C # keele, mis annab mulle kiiremat rahalist tulu," rääkis ta.

Teine näpunäide, mille arendajad pakuvad, on integreeritud arenduskeskkonna (IDE) kasutamine, mille jaoks Microsoft Visual Studio on uusim (ja teostatav) võimalus. Seal on kergem variant, mida nimetatakse Visual Studio Codeks või õpilastele mõeldud Microsofti programmiks Dream Spark – sel juhul peate tööriista alla laadimiseks kinnitama oma õpilaslinki. Lõpuks vajan ma andmebaasiserverit, näiteks Microsoft SQL Server Express, mis on tasuta.

Käepärast oleva tarkvara korral on soovitatav otsida professionaalseid või enda juhiseid. Soovitatavate saitide hulgas on:

Veebikursused IT-trendide võrgus C # ja ASP.NET

C # ja ASP.NET veebikursustega – Impacta toodetud kliendi- / serverirakenduste loomine – saate teada võlgade ja nõuete kontrollsüsteemi loomise, mis kehtib nii isikliku kui ka ettevõtte finantsjuhtimise kohta. C # programmeerimiskeele ja ASP.NET pakutavate funktsioonide abil saate vaadata, kuidas luua rakenduse liidest ja kihte, samuti süsteemile vajalikke andmebaase ja salvestatud protseduure, tagades küpsiste ja andmete krüptimise abil teie rakenduse turvalisuse.

Allikad: IT-trendid, Escola teave, Impacta ajaveeb, LuizTools, 3way, Macoratti.net