3. põlvkonna iPod touchi prototüüp näitab, et sellel on peaaegu tsentraliseeritud tagakaamera

Kommenteerisime hiljuti väidetavat „iPhone 13” tehnilist paigutust, mis näitab seadme tagumise kaamerasüsteemi võimalikke seadeid; Kuigi me ei tea teabe õigsusest palju, näitab see siiski, et Apple jätkab oma seadmete muudatuste testimist.

Seda tehakse prototĂĽĂĽpide väljatöötamise abil, mis võivad paljastada tulevaste toodete võimalikud omadused; Kuid nagu me teame, ei kandu kõik selles testversioonis esinevad funktsioonid ĂĽle seadme lõplikule mudelile. Kas soovite näidet? PrototĂĽĂĽp pärit 3. põlvkonna iPod touch2009. aastal turule lastud tsentraliseeritud tagakaamera, mis eemaldati lõplikust versioonist väidetavalt “tehniliste probleemide” tõttu.

Parim ĂĽksus kogu mu kollektsioonis. #protype #iPod touch 3 tagakaameraga, funktsioon pole seadme tooteversioonis saadaval. #AppleInternal #Apple #AppleCollection

Pilt pärineb arendajalt Giulio Zompetti, mis kogub Apple’i seadmete prototĂĽĂĽpe. Nagu näete, on seadme kaamera ja mikrofon kesksel kohal tagakĂĽlje ĂĽlaosas, seadme antenni kõrval.

Kolmanda põlvkonna iPod touchi taga oleva kaamera olemasolu kajas juba 2009. aastal, mitu kuud enne seadme ametlikku turule toomist. Sel ajal arvati, et (hiljem lekkinud) pildid olid valed; lõpuks näitasid nad tegelikult prototüüpi.

Kui olete Apple’i turule toomist jälginud pikka aega, siis kindlasti mäletate, et iPod touchi kaamera implanteeriti alles neljandas põlvkonnas, 2010. aastal, millel oli tagasihoidlik 0,7-megapiksline kaamera – hea teada, et kaamera iGadgets on hästi vananenud.

Kas olete kunagi mõelnud, kas iPhone’i, iPadi ja iPod touchi tagumine kaamera on keskel? Või on esikaamera seadme nurgas? Fakt on see, et palju asju võib juhtuda – ja võib ikka juhtuda, sest uus tootearendustsĂĽkkel ei peatu!


iPod touch (7. põlvkond)

Nupp - osta kohe

iPod touch

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 1529,10Paigaldatud hind: kuni 12x R1 141,58 USDVärv: roosa, hõbe, helehall, kuld, sinine ja (TOOTE) PUNANEVõime: 32 GB, 128 GB ja 256 GBKäivitatud: Mai 2019

MacRumorsi kaudu