3 senti lehe kohta. HP soovib “vabastada” tarbijaid printimisel

“Tarbijad vabanevad mõttest, et trĂĽkkimine on kallis ja trĂĽkitakse rohkem,” selgitab ta, kinnitades, et teenus võib isegi suurendada keskmise ja kõrgema klassi printerite mĂĽĂĽki, kuna inimesed hakkavad soovima kvaliteetsemat printimist.

HP loodud konto näitab, et trükikulude vähenemine võib ulatuda 70% -ni ja hooldustabelis on mudel, kus printimise hind on vaid 3 senti lehe kohta.

Praktikas on Instant Ink teenus igakuine tellimus, mis võimaldab tarbijatel saada kodus (enda valitud aadressil) originaalseid HP tindikassette juba enne nende ammendumist. Kasutamise ülemmäära on kolm, üks näeb ette 50 lehe printimise kuus 2,99 euro eest, millele järgneb 100-leheküljeline pakett, mis maksab 4,99 eurot, ja variant 300 lehekülge kuus 9, 99 euro eest.

tek hp printimine “data-title =” tek hp printimine – 3 senti lehe kohta. HP soovib “vabastada” tarbijaid printimisel – SAPO Tek “> print hp tek

Kui te ei kasuta pakutavate lehtede arvu, koguneb väärtus järgmiseks kuuks, kuid kui peate printima rohkem, on võimalus lisada täiendavaid väljatrükke, mille tasu on 1 euro kuus.

Praegu peate ettevõtetele ja eraisikutele pakutava teenuse tellimiseks kasutama oma krediitkaarti ning saate liituda mitme tellija ja mitme paketiga samas tellimuses. Kuid tindikassetti pole võimalik kasutada mõnes teises printeris, mida tellimus ei arvesta, sest see ei tööta, hoiatab Paulo Matos.

Isegi kui lojaalsust pole, siis kui lõpetate teenuse eest kuu lõpus maksmise, lakkavad kassetid töötamast, isegi kui teil on tinti.

Paulo Matos selgitas, et see teenus ei asenda kauplustes tindikassettide müümist, eelkõige seetõttu, et paljud endiselt turul olevad printerid ei kvalifitseerunud selle teenuse saamiseks.

Ainult tindiprinterid ja traadita tehnoloogia, A4 formaadis ja alla kahe aasta vana, saavad kasutada seda kassetti, mis sisaldab endiselt “mitu tuhat” seadet.

Vastuseks TeK-le garanteeris HP Portugali trĂĽkitoote juht, et see programm ei ole vastus “ĂĽhilduvate” tindikassettide kasvavale mĂĽĂĽgile, eelkõige seetõttu, et ta väitis, et HP on kaubamärk, mida see turg kõige vähem mõjutab. “See teenus pakub mugavust ja paindlikkust ning väldib tindikassettide puuduse probleemi, mis lõpeb alati siis, kui pood on suletud ja meil on midagi printida,” kinnitas ta.

Turuootuste arvu suurendamata tunnistab Paulo Matos, et erinevates riikides, kus teenust pakutakse, on haardumine erinev ja et ta ei taha ette näha, kuidas portugallane reageerib, kuid et tema ootused on positiivsed. Muudel turgudel on lojaalsus- ja püsivusmäärad kõrged, üle 90%, kinnitab ta.

Ta leidis oma auhinna 20 aastat kestnud SAPO TEK konkursil, 20 auhinda.

Kopeerige pilt pildilt võistluse vastusesse. Võidavad ainult kõige kiiremad.

Ăśheksas hobitehnika päev “data-title =” ĂĽheksas tehnikahuvipäev – 3 senti lehe kohta. HP soovib “vabastada” tarbijaid printimisel – SAPO Tek “> ĂĽheksanda tehnikapäeva hobi