30 parimat telesaadet 2019. aastal, mida vaadata

30 parimat telesaadet 2019. aastal, mida vaadata

Tänapäeval on telesarju palju rohkem kui varem, jättes isegi suured filmid. Eelmisel aastal esitasime näiteks oma lemmikteostest uue sarja või indie-hooaja. Muidugi on nii paljude valikute korral väga raske otsustada, mida vaadata või mille poole püüdleda. Selle abistamiseks eraldasime 2019. aasta parimad seriaalid, mida vaadata.

Kui teil on huvi teada, mida meie soovitate, lugege lihtsalt allpool olevat täielikku nimekirja!

1. Tšernobõli

parim seeria 2019

Oma nimekirja alustamiseks on meil 2019. aastal üks parimaid seriaale, mida vaadata, aga ka üks raskemaid. See seeria keskendub, nagu nimigi ütleb, 1986. aastal Tšernobõli tuumaelektrijaamas toimunud õnnetusele.

See näitab mitte ainult katastroofi ennast, vaid ka seda, mis selle põhjustas ja selle tagajärgi. Selle on tootnud HBO ja seda saab vaadata HBO Go abil, mis on täna üks parimaid rakendusi filmide ja showde vaatamiseks.

2. Umbrella Academy

Kui teile meeldivad koomiksid ja soovite midagi erinevat sellest, mida me tavaliselt näeme, on Umbrella Academy hea soovitus. See põhines täielikult 2007. aastal käivitatud samanimelisel koomiksil.

See keskendub palju teatud inimestele, kes on sündinud samal päeval ootamatult ja eriliste jõududega. Need lõi lõpuks miljardär, kes soovib aidata neil tulevikus maailma päästa.

Suurim süžee areneb miljonäride surma korral ja "kangelased" kogunevad, et teada saada, mis tegelikult juhtus. See on hõlpsalt üks 2019. aasta parimatest Netflixi sarjadest.

3. 13 põhjust, miks

Neflixi sarjast rääkides ei saa muidugi loendist jätta 13 põhjust, miks. See on hooaegade osas hästi edenenud, kuid see oli eelmise aasta üks suurimaid hitte.

Algusest peale jälgis ta lugu mõnedest teismelistest, kes olid lähimad koolikaaslastele, kes tegid enesetapu. Esimesel hooajal oli tähelepanu keskmes lindid, mille ta igaühe jaoks siia jättis.

Teised hooajad eelistavad näidata rohkem saavutusi, mis pärast neid fakte teistele teismelistele ette tulevad.

4. Nõid

Witcherit ei oodata mitte ainult väga, kuna ta saab palju tähelepanu salvestuskuudel. Lõpuks meelitas see lisaks uutele fännidele lisaks neile, kellele juba meeldis neile kuuluvate raamatute ja mängude frantsiis.

See näitab koletiste ja halastuse pearahakütt Geralti Rivia varaseid seiklusi. Ta üritas kohaneda normaalsete inimestega, samal ajal kui teda koheldi nagu koletist, mis pani enamiku inimeste armuma.

5. kroon

sarja parim kroon 2019

Kroon tuleb pärast mitut teist Netflixi sarja, kuid paljud peavad seda parimaks. Sellel pole mitte ainult erakordne kvaliteet süžee, tegelaskuju ja dialoogi osas, vaid ka erakordne õhkkond igal aastaajal, mida see esitleb.

Sel juhul näitab ta kuninganna Elizabeth II elu mitut faasi, sealhulgas aega enne kuningannaks saamist. Arvestades, et fakte ja ajaloolisi tegelasi on lugematu arv, muutub see lõpuks huvitavaks isegi neile, kes Briti kuninglikust perekonnast eriti ei hooli.

6. Seksuaalharidus

Seksuaalharidus on üks Netflixi viimase aja suurimaid üllatusi ja väärib 2019. aastal ühte parimat jälgimiskomöödiat. See näitab, kui palju teismelisi tegeleb seksuaalprobleemidega ja kuidas neil võib selle teema kohta olla vale või eksitav teave.

Kõige selgemalt nähtub sellest tõsiasi, et teismeline peategelane on seksiterapeudi poeg, kes räägib sel teemal avameelselt. Ehkki ta polnud sellest huvitatud, aitas ta lõpuks oma kolleegidele kasulikke juhiseid ja teavet.

7. Selgitage

Paljude ilukirjanduslike seeriate hulgas on vahel hea, et vahelduseks on hea dokumentaalfilmide sari. Explando puhul on meil mitmeid erinevaid probleeme ja neid arutati ja selgitati hiljuti igas osas.

See hõlmab eSporti, K-Popi, tätoveeringuid, monogaamiat ja palju muud. Lahe on see, et kõike käsitletakse vestlusena, selle asemel, et lihtsalt mängida erinevaid fakte ilma vaataja poole peatumata.

8. Star Treki avastus

Star Trekil on aastate jooksul olnud mitu erinevat versiooni, sealhulgas sarjad ja filmid. Õnneks on uusim versioon ka üks parimatest sarjadest 2019. aastal, nii vanadele kui ka uutele fännidele.

Star Treki avastus räägib 10-aastastest sündmustest enne originaalset sarja 1960. See muutub lõpuks väga huvitavaks neile, kes on jälginud vanu sarju, aga ka heaks sisenemispunktiks neile, kes on Star Treki suhtes alati uudishimulikud.

9. Valvur

Vahimehed on tõenäoliselt maailma kõige kuulsam koomiksiteraamat, seega on paratamatu, et ta mõni päev sarja saab. Hea uudis on see, et selle asemel, et põhineda ainult koomilisel süžeel, järgib see algset lugu.

See sündmus juhtus mitu aastat pärast peakorteris nähtud olemise lõppu, mis oli originaalse teose fännidele palju huvitavam. Isegi siis on sellel sarjal rohkem ruumi omaette särada ja sellest on lõpuks saanud üks parimaid seriaale 2019. aastal.

10. Poisid

Kuna me räägime klassikalistest koomiksitest, pidage meeles, et The Boys on veel üks 2019. aasta parimatest sarjadest, mida vaadata. Nii nagu ka Watchmenide puhul, on The Boys lugu nende maailmakangelaste suhtes tavatu.

Sel juhul on kangelased peaaegu kõik korrumpeerunud ja mõne valvuri ülesanne on oma tegevuse eest kätte maksta. Tasub vaadata, kui proovite lihtsalt midagi muud.

11. needuse silmad

The Cursing Eye on veel üks tõsisem sündmustel põhinev raske sari. Sel juhul näitab see lugu viiest mustast teismelist, keda süüdistatakse Keskpargis naise ebaõiglases vägistamises ja tapmises.

Nendes episoodides uuritakse laialdaselt nii rassismi, meedias kajastamist kui ka elanike kättemaksu janu. Peamiselt seetõttu, et need on tegurid, mis mõjutavad teismeliste juhtumeid ja halvendavad olukorda pikka aega.

12. Meie planeet

Meie planeet on hea valik Netflixi seriaalifailide jaoks. Lõppeesmärk on näidata, kuidas inimese eksistents mõjutab planeeti negatiivselt, isegi ilma meie teadmata.

Iga osa käsitleb mitmeid erinevaid olukordi ja pakub palju huvitavat teavet. See on tõsine valik, et õppida rohkem tundma meie olemasolu Maal ja olla paremini teadlik sellest, mida põhjustame.

13. Kena koht

Hea koht on järjekordne sari, mis on juba mõnda aega olnud, kuid mis jätkub ka praegusel hooajal. See näitab põhimõtteliselt naist, kes suri ja läks taevasse.

Seda seetõttu, et ta elab väga rikutud viisil ja arvestamata oma negatiivseid tegusid. Kergesti üks parimaid seriaale 2019. aastal, eriti neile, kellele meeldib komöödia.

14. Sina

Jättes pisut komöödia, soovitaksime suurt pinget Netflixi. Sarjas Voc kuvatakse raamatupoe juhataja, kes on püüdlikust kirjanikust tõeliselt kinnisideeks.

Mees tegi kõik, et tüdruku kohta rohkem teada saada, ja püüdis talle läheneda. Suurim probleem saab alguse siis, kui ta arvab, et teised satuvad tema häirivasse romantikasse.

15. Lcifer

Luciferil on juba neli hooaega ja tal pole põhjust seda varakult peatada. Krunt on kasvanud pärast seda, kui Lcifer põrgust lahkus ja otsustas elada Maal, et avada USA-s oma ettevõte.

Inimestevahelise reisi ajal otsustas ta ikkagi aidata mõnel politseinikul raskeid kuritegusid lahendada. Ainult erinevate teemade puhul tasub vaadata vähemalt esimest osa.

16. Vene nukk

Vene nukk näitab naist, kes elustub korduvalt kaks päeva enne surma. Ta püüdis tragöödiat mitmel viisil vältida, kuid ebaõnnestus alati ja naasis algusesse.

Eeldus ei pruugi tunduda nii erinev kui teised filmid, mis seda ajaringi skeemi järgivad, kuid see on väga lõbus. Isegi kui soovite proovida uut sarja, on see proovimist väärt.

17. Eufooria

Eufooria pole mitte ainult üks 2019. aasta parimatest saadetest, vaid ka üks vastuolulisemaid. Sellepärast, et ta keskendus teismeliste rühmale ja nende seotusele uimastite, seksi ja traumadega.

Väärib märkimist, et see põhineb 2012. aasta Iisraeli sarjal, kuid see paneb proovile oma originaalsuse.

18. Troonide mäng

Erinevalt paljudest meie nimekirjas olevatest sarjadest on Game of Thrones eelmisel aastal lõppenud. Isegi siis on see jätkuvalt üks 2019. aasta paremaid seriaale ja ühtlasi ka vaadatuimaid.

Ilmselt ei meeldi kõigile fännidele, kuidas see lõpeb, kuid see ei vähenda sarja, mis paneb kõik nii kaua murelikuks minema. Kui te pole seda veel näinud, on hea mõte alustada maratoni nüüd, kuna kõik jaod on saadaval.

19. Must peegel

Must peegel on veel üks sari, mis jääb populaarseks ka pärast mitmeid hooaegu. Antoloogiasari jutustab iga episoodiga erineva loo, järgides ainult selles sarnast teemat.

Suurim tähelepanu on alati meie sõltuvusel tehnoloogiast ja selle negatiivsetest mõjudest. Mõni ütleb, et kaotas hooaja kvaliteedi varakult, enne otsustamist on hea seda ise kontrollida.

20. Videviku tsoon

Kuna me räägime mustast peeglist, ei saa jätta mainimata sarja, mis inspireerib meid nagu kõiki teisi antoloogiaid. Videvikuvöönd loodi algselt 1959. aastal ja sellel on versioonid kogu 1980. ja 2000. aastatel.

2019. aastal sai ta uusima versiooni ja on algset joont väga hästi järginud. Samuti keskendub ta alati palju tehnoloogiale, kuid näitab ikkagi ulme ja õuduse teemat.

Iga osa näitab ootuspäraselt erinevat lugu, seda on väga hea näha ilma kompromissideta. On võimalus siseneda maailma ühe klassikalisema sarja juurde.

21. Sära

Glow naasis oma teiseks hooajaks 2019. aastal ja paistis endiselt silma sama palju kui oma debüüdi ajal. Neile, kes pole tuttavad, näitab see naiste maadlusprogrammi loomist Ameerika Ühendriikides 1980ndatel.

Keskendutakse rohkem näitlejannale, kes mängib maadluse rolli. See hõlmab nende suhteid ja ebaharilikke olukordi, mis panevad nad osalema programmides, millel pole õnnestumise garantiid.

22. Mäeresidents Malice

Hill Residence'i maliidium on suure terrori sari, nagu nimigi ütleb. Üldiselt näitab see perekonna lugu, keda mõnikümmend aastat tagasi kummitati vanas majas ja kes kannatab selle tagajärgede all tänapäevalgi.

Lahe on see, et iga episood paljastab natuke rohkem kui see, mis toimub kodus ja kuidas see mõjutab iga pereliiget. Kõik on segatud praeguse süžeega, mis pärast tragöödiat perekonna taasühineb.

23. Mindhunterid

Mindhunter on täiuslik sari neile, kes armastavad krimilugusid ja sarimõrvarit. See näitab kahte FBI esindajat ja psühholoogi, kes otsivad võimalusi seda tüüpi tapjate leidmiseks ja tuvastamiseks tõhusamal viisil.

Kõik selleks, et tulevasi tapmisi ei juhtuks. Lahe on see, et nad põhinevad teatud asjadel tõsiasjadel ja on viimase kümnendi kuulsad sarimõrvarid.

24. Queeri silmad

Queer Eye on 2000. aastal väga populaarse vana tõsielusaate uus versioon. See taaskäivitus järgib põhimõtteliselt sama eeldust: viis disaini, moe ja kultuuriga tegelenud meest aitavad meestel ja naistel oma isiklikku stiili parendada.

Iga osa on erinev inimene, kes räägib loo ja palub grupil abi. Nagu võite ette kujutada, muudab see iga episoodi väga ainulaadseks ja lõbusaks.

25. Tume

Dark pole mitte ainult üks 2019. aasta parimatest sitcomitest, mida vaadata, vaid ka üks paremaid Netflixi kataloogis. Saksa sari näitab nelja perekonna väikest ajalugu, mis räägib väga salapärasest ja tumedast minevikust.

Kõige selle keskel oli teismeline Jonas, kes pidi tegelema oma isa enesetapu ja venna kadumisega. palju raskem kui enamik meie nimekirju, kuid siiski tasub proovimist.

26. Armu ja Frankie

Grace ja Frankie on olnud juba mõnda aega hitt, mida on korratud ka nende viimases hooajas. Algusest peale näitas see kahte vana naist, kes lõpuks tugevdasid oma sõprust pärast seda, kui abikaasa lahkus neil koos olla.

Nagu näete, on see väga lugupidamatu komöödia, milles on ebaharilik olukord. Kui otsite seeriat, kuhu tähelepanu pöörata ja palju naerma, siis siin on see nõuanne.

27. Surnud minu jaoks

Ehkki see pole nii üldtuntud, on Dead to Me üks parimaid seriaale ka 2019. See näitab kahte naist, kes said ravi ajal sõbraks, et ületada kurbust, millega nad pärast sõbra kaotamist silmitsi seisavad.

Peale dramaatilise eelduse on seeria keskendunud palju rohkem komöödiale, ehkki tavatu. Ilmselt variant, mida tasub proovida.

28. La Casa de Papel

La Casa de Papel on kindlasti üks Netflixi sarjadest, mida olete ehk kuskil näinud. Pärast debüüti sai ta lõpuks väga kuulsaks, eriti Brasiilia vaatajate seas.

Oma esimese hooaja keskendus ta röövimistele Hispaania rahapajas. Viimane hooaeg näitab sündmusi pärast seda rünnakut, pöörates suurt tähelepanu kuritegelikele rühmitustele ja nende rikkumiste motiividele.

29,3%

Te olete kuulnud vähemalt 3%, ju see oli esimene Netflixi toodetud Brasiilia sari. Õnneks on see ka kvaliteetne töö, mis paistab praegusel hooajal jätkuvalt silma.

See näitab mitte nii kauget tulevikku, kus ainult 3% inimestest saab rikka ja tehnoloogilise maailmajao erilist elu nautida. Ülejäänud peavad lõpuks olema vaesuses ja ilma tulevikulootuseta.

30. Bandiidid teleris

Teleri bandiidid pole mitte ainult meie viimane soovitus vaadata 2019. aasta parimate seriaalide seas, vaid ka suurepärase kvaliteediga Brasiilia produktsioon. Erinevalt 3% -st on see Wallace Souza juhtumit käsitlev dokumentaalsari.

Ta on politseiprogrammi host, millest sai hiljem Manause poliitik. Episoodide keskmes on asjaolu, et teda sĂĽĂĽdistati teleris hukka mõistetud kuriteo toimepanemises – viisina eelmisele kuriteopaigale saabudes saada rohkem vaatajaid.

Välja arvatud see, et selle asemel, et näidata ainult ühte poolt, esitab see seeria hulgaliselt tõendeid ja tunnistusi, mis selgitavad kahtlusi politsei süüdistuste osas ja võimalike raamistike motiive. Tõesti, sarja maratone on lihtne joosta ilma peatumata.

Milline on 2019. aasta parim saade vaadata?

Kas kasutasite meie nimekirja, et teada saada mõni 2019. aasta parim sarjas, mida vaadata? Kas panite selle nimekirja?

Nii et ärge unustage jätta oma kommentaarid, et anda meile teada, mida te ettepanekust arvate ja kui loendis on ka teisi sarju, mida soovite näha!