360Hz mängijamonitor, mis on loodud e-spordi jaoks

360Hz mängijamonitor, mis on loodud e-spordi jaoks

Asus ROG Swift 360Hz: 360Hz mängumonitor, mis on loodud e-spordi jaoks

Nüüd on CES 2020 ajal Asus lõpuks toonud 24,5-tollise mängumonitori 1080p eraldusvõimega, 360Hz kiiruse ja Nvidia G-Sync tehnoloogiaga.

Asus väidab, et see on maailmas esimene mängumonitor, millel on värskendussagedus 360 Hz koos G-Synciga ning mis on loodud e-spordi ja võistlusmängude jaoks parimate kogemuste pakkumiseks. Kui enne oli standardvarustuses 144Hz ja 240Hz monitor, siis nüüd on see muutunud, kuid võite küsida, miks teil on vaja 360Hz monitori.

Asus ROG Swift 360Hz: 360Hz mängumonitor

Asus ROG Swift 360Hz - kodu (reklaamipilt)Asus ROG Swift 360Hz – kodu (reklaamipilt)

Muidugi vajate võimsat GPU-d kaadrisageduse saavutamiseks, nagu see, kus näete erinevust, ja 360Hz monitori tõeliseks kasutamiseks peate mängima võistluslikke mänge, näiteks Overwatch või CS: GO.

Asus ROG Swift 360Hz monitor töötab 1080p eraldusvõimega, mis kindlasti aitab suurema kaadrisageduse korral ning Nvidia sisaldab monitoril endal "keerulist G-Synci protsessorit".

Asus ja Nvidia töötavad monitoril kõrvuti, et avada suurem kaadrisagedus. Nvidia väitel parandab see suurem kaadrisagedus mängu sujuvamate animatsioonidega sihtmärkide jälgimist, vähendab efekte, mis hasartmängude ajal mängijaid takistavad, ning võimaldab mängijatel vaenlasi varasemast kiiremini tuvastada.

Asus ROG Swift 360Hz - tagumine (reklaampilt)Asus ROG Swift 360Hz – tagumine (reklaampilt)

Igasugune latentsusaja vähendamine, isegi millisekundites, on võistlusmängudes alati suur erinevus. See 360Hz ekraan kuvab mängulaua üks kord iga 2,8 ms järel, mis võib jõuda kuus korda kiiremini kui tavaline monitor või teler.

Nvidia näitas seda monitori sellel nädalal CES 2020-l. Nvidia sõnul on tavaliste 60Hz monitoridega võrreldes interaktsioonide eelis, eriti laskumängude puhul, kuni 37%. Seetõttu külastan ma oma LCD-ekraaniga sageli PUBG-i aulat.

Kahjuks puudub meil endiselt teave Asus ROG Swift 360Hz kuupäeva ja hinna kohta.

Soovitame lugeda: