contador gratis Saltar al contenido

38 rakendust Internetis raha teenimiseks

38 rakendust Internetis raha teenimiseks

Internetis raha teenimiseks on mitmeid viise ja näpunäiteid. Mõni neist nõuab investeeringuid rahasse või vaeva. Selles artiklis sisalduvad Interneti-raha teenimise rakendused nõuavad aga rakenduse installimist ainult oma mobiiltelefonile ja nutitelefonist lisatulu teenimise alustamiseks juhiste järgimist.

See rakendus võimaldab teil veebis raha teenida mitmel viisil, näiteks küsitluste võtmiseks, reklaamide nägemiseks või vabakutseliste tööde tegemiseks ilma arvuti kasutamiseta.

Nii et teil on palju valikuid ja leiate enda jaoks parima, oleme selle loendi koos erinevate rakendustega esitanud, et Internetis raha teenida. Enamik on saadaval Androidi, iPhone'i ja iPadi jaoks, kuid me näitame, kui räägime eksklusiivsetest rakendustest.

Alustuseks demonstreerime sidusplatvormi rakendust, mis on ideaalne neile, kes soovivad raha teenida Internetis sisu tootmisega.

Vaadake allpool ja alustage kirjutamist, millise installida soovite, et kõigepealt telefonist kodus töötama hakata!

1. Mliuz

Üks esimesi raha tagasi saamise rakendusi premeerib Mliuz kasutajaid, kui nad veebipoes partneripoodides ostavad. Auhind antakse välja "raha tagasi" kujul, mida tuntakse paremini kuitagasimakse.

Aktiveerides rakenduse ja pääsedes juurde ühele partneripoodidele, aktiveerite selletagasimakse ostmisel. Iga pood tagastab teatud protsendi, mis jääb tavaliselt vahemikku 0,5–5%. Lõpuks ilmub eripakkumine, tagastades suurema protsendi.

Katsetamise alustamiseks ja raha tagasi saamise pakkumiste kasutamiseks registreeruge lingi kaudu Mliuzisse!

meliuz

2. Eduzz

Kui teil on soov töötada blogija või sisutootjana, peate teadma sidusettevõtte turundust. Selles turundusviisis õpid arendama sisu eesmärgiga näidata oma jälgijate tootebaasi, kes maksavad lingide kaudu müügi eest komisjonitasu.

Selle jaoks pole platvormidest puudust ja Eduzz on üks peamisi. Mis teeb teie tähelepanu digitaalse hariduse toodetele nii eriliseks. Lisaks veebikursuste suunamisele oma jälgijatele Instagramis ja teistes sotsiaalsetes võrgustikes saate luua ka oma kursusi ja kasutada nende müümiseks platvormi.

Nimelt, olenemata sellest, kas soovite välja töötada oma veebikursuse või aidata teistel ideaali leida, on Eduzz üks Internetis raha teenimise rakendus, mis annab teile suure kasumipotentsiaali.

Laadige rakendus alla oma Android- või iPhone-is.

rakendus-tulemused-raha-Internet-haridus

3. Hotmarti tasku

Nagu Eduzz, on ka Hotmart Pocket rakendus ühest maailma suurimast sidusplatvormist. Vastupidiselt eelmisele näitele muutuvad digitaaltoodete variatsioonid suuremaks seotuseks, mitte ainult haridusega.

See rakendus võimaldab teil konsulteerida liikmeks saadaolevate toodetega, samuti jälgida oma müüki ja näha heakskiidetud linke müügi alustamiseks oma ajaveebis, e-posti loendis või sotsiaalmeedias.

Selle kõige tegemiseks laadige lihtsalt rakendus alla AndroidAndroidis ja registreeruge!

4. Udemy

Kas teil on erilisi oskusi või teadmisi ja soovite neid teistega jagada? Saate teha kursusi veebis ja müüa neid Udemy lehel! See platvorm võimaldab teil saata probleemideta kursusevideoid, jälgida müüki ja hallata klasse nutitelefonist või tahvelarvutist.

Lisaks võite registreeruda isegi teile huvitavatele kursustele, mitte ainult ühele rakendusele Internetis raha teenimiseks. Laadige Udemy oma Android- või iPhone-is kohe alla!

5. Monetiseerimine

Peale suurepärase sidusettevõtte platvormi on Monetizze'il olemas rakendus teie müügilinkide genereerimiseks, mida saab lisada teie postitustesse Instagrami või muu meedia jaoks. Väärib märkimist, et saate teha digitaalseid tooteid ja registreerida need oma tütarettevõtete jaoks, et neid müüa, või siis saate ise sidusettevõtteks, müües tooteid vastavalt teie sisu jälgivale vaatajaskonnale.

Monetiseerimise kasutamise alustamiseks laadige lihtsalt rakendus alla oma Androidi või iPhone'i.

Järgmisena vaadake Internetis raha teenimise rakendusi, korraldades uuringuid või tehes lihtsaid tegevusi.

6. Google'i arvamuspreemiad

Google'i otsingurakendus saadab kasutajatele küsimustikud, andes neile õigel ajal vastates autasusid. Selle kasutamise alustamiseks laadige rakendus alla ja logige sisse oma Google'i kontoga.

Pöörab tähelepanu sellele, et küsitlusele vastamisel saadud raha ei saa digitaalsele pangakontole kanda. Tegelikult saab seda kasutada ainult Google Play poe üksustel.

Siiski on parim viis tasuta tasuliste mängude saamiseks Androidis. Google'i arvamuspreemiate kasutamise alustamiseks klõpsake alloleval lingil.

7. Sularaha

Uuringu- ja testimisrakendusena pakub CashPirate lisaks küsitlustele ja erinevate toodete tasuta testimisele ka tasuta mänge. Kõik need tegevused loovad teie süsteemis punkte.

Kogunemise korral saab neid punkte sularahaks konverteerida, PayPali üle kanda või kinkekaardi ostes. Lisaks saate sõpradele rakendusele suunamisel lisapunkte iga kord, kui nad ka punkte saavad.

CashPirate'i allalaadimiseks oma Androidi klõpsake linki.

rakendus-tulemused-raha-internet-kassapiraat

8. CashApp

Võimaldab teil teenida raha selliste lihtsate toimingutega nagu videoreklaamide vaatamine ja Androidi rakenduste testimine, mis muudab CashApp dollarites tasumisega atraktiivseks. See tähendab, et isegi väikesed summad võivad olla teie eelarve jaoks märkimisväärsed.

See rakendus rõhutab, et maksed tehakse sularahas, mitte sooduskupongide või -krediitidena, nagu see on Google'i arvamuspreemiate puhul. Makseid kantakse PayPali kaudu ja teil peab olema selle teenuse konto.

Androidis CashApi allalaadimiseks klõpsake linki.

9. Suur aeg

Kas teile meeldivad lihtsad mängud? Kuidas oleks raha erinevate mängude mängimisega? Big Time on ainulaadne rakendus, mis seab teie ette hulga lihtsaid ja lõbusaid mänge, mis loovad loteriipileteid.

Mängid, leiad pileti ja registreerud, et rakendusele joonistada. Kui võidate, saate oma raha oma PayPali kontole välja võtta. Lisateave teenuse Big Time kohta, laadides selle alla spetsiaalselt Androidi jaoks.

10. PiniOn

Nagu Google arvamusauhinnad, on ka PiniOn veebipõhine küsitlusrakendus, mis premeerib küsitlustele vastajaid. Kuid erinevalt temast on tõeline rahaline auhind, mis võimaldab teil selle oma digitaalsele pangakontole välja võtta, kogudes 30 000 R dollarist auhindu.

Enne dokoronaviiruse pandeemiat tugines PiniOn ka kohalikele uuringutele, kus pidid minema poodi või teenusepakkujasse ja hindama teenuseid, justkui oleksid varjatud klient. See tähendab, et kui kõik normaliseerub, võime seda moodi jälle näha.

PiniOnis küsitlustele vastamise alustamiseks laadige rakendus alla Androidis või iPhone'is.