3G iPad võib osutuda parimaks GPS-navigaatoriks liikvel olles

Kuna iOS 3.0, Apple lubab rakenduse, mis muudab iPhone’i samm-sammult GPS-navigaatoriks (nagu TomTom või Sygic), mis säästab meie raha eraldi GPS-seadmete ostmisel. See oli aga tekkimisega iPad et rakendus saab tegelikult palju laiema ulatuse, muutes selle tahvelarvuti ehk parimaks GPS-seadmeks, mis teil liikvel olla saab.

Ma räägin oma isiklikust kogemusest: olen testinud iPhone’is brauserit, isegi selleks, et blogi jaoks ĂĽlevaade teha. Kuid kui hiljuti iPadi kasutuskogemust katsetasin, sain aru, et 9,7-tolline ekraan on teel tõeline abiline, ilma et peaksin silmi pisikesele ekraanile pingutama.

Suurem pildi suurus muudab nägemise lihtsamaks, põhjustades vähem hajutatust. Ainus raskus on leida viis paneeli külge kinnitada, nii et see oleks nähtav häirimata ja kukkumata. Mõni lugeja kasutab selle stabiilsena hoidmiseks vana takjakinnitusega tehnikat, mis enamasti töötab tõesti hästi.

App Store’i GPS-navigaatoril on juba integreeritud kaardid, mis kaob täielikult Interneti-ĂĽhenduse vajaduse. Nad kasutavad sees oleva GPS-kiibi asukohateavet iPhone ja sisestage iPad 3G, mis on otse satelliidiga ĂĽhendatud. Oluline on seda tähele panna Ainult 3G versioon iPadil (1 ja 2) on integreeritud GPS; WiFi-versioon (odavam) ei kuulu kiibiga ja seetõttu ei saa seda rakendust ilma Interneti-ĂĽhenduseta kasutada.

Kui reisite palju autoga ja olete Wi-Fi või 3G iPadi ostmise vahel kõhklev, võib olla mõistlik valida versioon, millel on GPS, sest isegi kui teil pole ühtegi operaatoripaketti, saate selle muuta brauseriks, mis teeb seikluseks maanteel. lihtsam. Navigeerimisrakendused on tasulised ja jagatud kaartideks (tavaliselt riikide kaupa). Nad kõik kasutavad tavaliselt sama kaarti (TeleAtlas), mis erinevad graafiliste liideste poolest.

Kui olete mõnda neist juba iPadiga testinud, andke meile sellest siin artikli kommentaarides teada. ?