Mängud, fotod ja rakenduse Web Summit uus versioon: vaadake meie 6 tasuta rakenduse soovitust

4 mängu ja 2 rakendust nutitelefoni või tahvelarvuti parimal tasemel treenimiseks

Mängud võtavad iOS-i ja Androidi kasutajate jaoks oma mobiilseadmetes palju aega ja sel nädalal on meil ettepanekuid igale maitsele, isegi Troonide mängu fännidele, kes täna hommikul esietendasid 8. seeria esimest osa.

Avage allolevad rakendused ja vaadake, milliseid neist on kõige huvitavam nutitelefoni või tahvelarvutisse installida.

Võistluspalavik: põletage rehvid asfaldil, nüüd kahel rattal

See videomäng pakub meeletut motosõitu, kümneid üritusi ja nelja jõugu, mida loole režiimis võita.

Kui otsite adrenaliiniküllast võistluskogemust, on Racing Fever: Moto Gameguru tagasipöördumine võidusõidule, kuid seekord keskendutakse mootorratastele. Mäng pakub nelja erinevat kaameravaadet, alates esimese inimese vaadetest, välistest kaameratest või muudest kinokogemustest.

Mäng pakub nelja erinevat piirkonda, millest igaühel on alistamiseks jõuk, sealhulgas juht. See tähendab, et kümneid erinevaid ilmastikutingimusi läbivaid radasid.

Lisaks karjäärile pakub mäng alternatiivseid režiime, näiteks Escape, kus mängijad saavad politsei eest põgeneda; Daily Bonus formaat, kus iga päev saate väljakutse ületamiseks, kogudes spetsiaalseid esemeid. Lõpuks privaatrežiim, kus mängijad saavad määrata võistluse tingimused liiklusummikute ja ilmastikutingimuste, samuti kellaaja järgi.

Võite alla laadida võidusõidu palaviku: Moto Androidile tasuta.

Autode kohta leiate lisateavet registreerudes

Mis auto see on? see võimaldab teil pääseda juurde kõigi sõidukite kõige erinevamatele tehnilistele kirjeldustele, sisestades lihtsalt numbrimärgi või pildistades selle.

Mis autos? registreerides on võimalik juurde pääseda mitmesugusele teabele auto kohta. Neid saab käsitsi sisestada või telefonikaamera jäädvustada. Olemasolevad andmed hõlmavad lisaks sõidukimargile ja mudelile ka võimsust, mootorit ja kütust. Mõnel juhul on võimalik teada auto tarbimist, heitgaase ja isegi ligikaudset hinda.

Rakenduse kaudu saate teada muid üksikasju, mis on omanikule kasulikud, näiteks masinakood, millele andmed pole alati juurdepääsetavad. See rakendus töötab Portugalis, Prantsusmaal, Itaalias, Hispaanias, Inglismaal, Hollandis, Taanis, Norras, Rootsis ja Ameerika Ühendriikides registreeritud registreeringutega.

Selle rakenduse kaudu ei edastata isikuandmeid. Mis autoga see andmebaas on? juurdepääs sisaldab ainult sõidukiga seotud teavet, ei avalda kunagi selliseid andmeid nagu omaniku nimi või aadress.

Mis auto see on? saab Google Playst Androidi jaoks tasuta alla laadida.

Peak: kontrollitakse teie mälu ja mõtlemisoskust

See pole mäng, vaid väljakutsete komplekt, mille Peak soovitab teil saavutada vaimne väledus ja kiirus.

See rakendus soovib treenida teie aju ja selleks kasutab see sama loogikat nagu mis tahes füüsilise treeningu rakendus: eesmärkide seadmine, treeningplaani koostamine ja nõudmine. Siis on ka tulemuste mõõtmise ja teiste kasutajatega võrdlemise etapp, järgides arengut võrdlusdiagrammide ja mõõdikutega.

Tõde on see, et sellised treeningud võivad olla lõbusad ja rahuldust pakkuvad ning just see on mängus Peak, kus konkurentsieelised aitavad sammu pidada. Rakendus soovitab teil selle vaimse treeningu jaoks varuda 10 minutit, kuid saate vähem aega ja vähem treeningpäevi.

Kokku on seal üle 45 matši, atraktiivne kujundus ja nõudlik “treener”. Kuid mitte kõik neist pole tasuta, sest peamine eesmärk on saada kasutajad lisatasu versiooni tellima.

Võite endiselt kasutada tasuta versiooni ja harjutada tasuta nii oma iPhone’is või iPadis kui ka Androidi nutitelefonides ja tahvelarvutites.

Ă„rge kunagi jätke Eventbrite’iga sĂĽndmust vahele

See rakendus võimaldab teil leida läheduses olevaid sündmusi, märkida need kalendrisse ja isegi pileteid osta. Samuti saate oma üritusi reklaamida ja jagada.

Eventbrite on sündmuste haldamise rakendus, mis võimaldab teil otsida, reklaamida ja jagada kohalikke sündmusi. Reklaamija seisukohast on teenus tasuta, kui ka üritus on tasuta, kehtestades tasuliste ürituste puhul online-kassatasud.

See rakendus aitab kasutajatel sündmusi leida, annab ka isikupärastatud soovitusi. Need koosviibimised võivad ulatuda kontsertidest ja festivalidest kuni joogatundideni, läbi uusaasta või halloweeni pidude. Samuti on rakenduse kaudu võimalik osta pileteid huvipakkuvatele kultuuriatraktsioonidele.

Lisaks sellele, et kasutaja saab iga sündmuse kohta rohkem teada saada, saab kasutaja kalendrisse märkida teda huvitavad inimesed, et ta seda ei unustaks, või jagada seda sõpradega.

See rakendus on saadaval portugali keeles ja riigi territooriumil toimuvate ĂĽrituste jaoks. Selle saab Androidi jaoks alla laadida Google Playst või iPhone’i jaoks App Store’ist.

“Thinkrolls: Kings & Queens” – hariv mäng, mis ergutab loogikat ja arutlusi

Thinkrollsi sarja eesmärk on arendada mälu, probleemide lahendamise oskusi ja kognitiivseid oskusi stimuleerivate ja lõbusate mängude abil 5-aastastele lastele.

Thinkrolls: Kings & Queens on Thinkrollsi sarja viimane väljaanne, haridusfüüsika ja loogikamängude komplekt, mille eesmärk on stimuleerida mälu, probleemide lahendamise oskusi ja ruumilisi kognitiivseid oskusi alates 5. eluaastast. .

Thinkrollsi sari võitis 2016. aastal Google Play auhinna „Parim pererakendus“ ja teenis parimaid tulemusi sellistes väljaannetes nagu Children’s Technology Review, General Media Sense või TechWithKids.

Thinkrolls: Kings & Queens sisaldab 115 mõistatust, mis on mõeldud 5–8-aastastele lastele, ja 113 muudele, kellel on raskusi, üle 8-aastastele.

Mängul on populaarsete platvormimängude tavapärased omadused, kuid see sisaldab siiski ka loomuliku uudishimu, vaatlus- ja arutlusvõime arendamiseks mõeldud õppesisu.

Selle saab Androidi jaoks alla laadida Google Playst või iOS-i jaoks Apple Store’ist.

Troonide mäng: vallutus on mäng neile, kes soovivad sarja nostalgiast taastuda

Kuigi Troonide mäng 8 ei alanud, siis miks mitte kasutada võimalust mängida RPG-s tegelast, kes käsitleb videoks muudetud romaani HBO teemasid ja vallutas Raudtrooni?

Just täna hommikul näidati Troonide mängu kaheksanda hooaja esimest osa, miljoneid fänne erutavat sarja, mis põhineb George RR Martini romaanil ja mille tegi populaarseks HBO.

Ootamine on olnud pikk ja hoolimata viimaste päevade maratonist, mis taastasid eelmise seitsme seeria episoode, loendatakse palju minuteid kuni kella 2-ni, mil episoode edastatakse korraga mitmes riigis.

Troonide mäng: vallutamine võib olla viis aja ergastamiseks ja see on üks GOT-i kõige ulatuslikumaid rakendusi, nagu Warner Bros. toodangust oodata võiks.

Siin saate võidelda raudse trooni eest, mängida Westerose valitseja rolli, ehitada oma kodu, luua embleeme ja määratleda strateegiaid seitsme kuningriigi vallutamiseks. RPG režiimis saate mõõka kasutada lahingus, luua draakoneid ja liituda teiste majadega lahingutes, et vaenlasele vastu astuda. Kuid selleks võite kasutada ka trikke, tarkust ja lojaalset liitu.

See rakendus on tasuta ja saadaval nii iOS-i operatsioonisĂĽsteemiga iPhone’ile ja iPadile kui ka Androidi nutitelefonidele ja tahvelarvutitele. Krundi edendamiseks peate võib-olla tegema rakendusesiseseid oste.