contadores estadisticas Saltar al contenido

4 rakendust, mis aitavad teid vihmasel päeval

Kui elate Brasiilia kagupiirkonnas, ärkate teid kindlasti sel esmaspäeval (10) mitme uudisteatega, mis näitavad vihma põhjustatud juhtumeid mitmes linnas. Nii et Paulo on üks neist ja ka kõige rohkem mõjutatud. Selleks aastaks on oodata, sest suvel suureneb vihma tase ja põhjustab suurtes linnades palju häireid.

Vihma ei saa meil kuidagi vältida, kuid õnneks annab tehnoloogia sellises olukorras tugevust. Lõppude lõpuks ei või kunagi teada, millal teie linnas võivad ootamatud sündmused aset leida. Allpool leiate mõned rakendused, mis võivad aidata, eriti kui elate So Paulo linnas.

Rentbrella

A Rentbrella See on suurim vihmavarjujagamisettevõte maailmas ja tegutseb Mackenzie-Higienpolise, Oscar Freire ja Butanti jaamades Line 4-Yellow kõrval ärihoone kõrval. Selle teenuse kasutamiseks peate alla laadima rakenduse, registreerima oma krediitkaardi ja võtma lähimasse masinasse vihmavarju. Pärast selle kasutamist tagastage objekt lihtsalt ettevõtte mis tahes masinale. Lisatarvikute rent on 24 tundi tasuta – maksate ainult siis, kui see ületab seda perioodi.

Kiire

Quicko abil jõuate sihtkohta kiiremini või odavamalt. See rakendus teavitab kasutajate erinevate marsruutide koostist, teeb ühendveoteenuseid ja pakub mitmeid võimalusi, mis aitavad ratastel katoliku päevadel, näiteks vihmastel päevadel. Lisaks marsruutimisele pakub see rakendus kasutajatele teavet, saates teavet linna sündmuste, näiteks vihma ja ootamatute probleemide kohta ühistranspordis. Quickos on läheduses reaalajas andmeid metroode, rongide ja busside, jalgrataste ja ühiskasutatavate taksode kohta.

Waze

Waze on liikluses sotsiaalne GPS-i rakendus, kus kasutajad saavad teavet tee kohta. Seda rakendust kasutatakse ummikutest, radaritest ja õnnetustest pääsemiseks, kuid seda saab kasutada ka üleujutuste meelde tuletamiseks ja juhtidele alternatiivsete marsruutide kavandamiseks.

Climatempo

Climatempo on Brasiilias üks populaarsemaid ilmaprognooside rakendusi, mis pakub ilma- ja radariteateid. Lisaks praeguste ilmastikuolude jälgimisele saate päeva planeerida oma keskkonna ja linnaga seotud teabega.