4 suurimat viga, mida nutitelefoni importimisel vältida

Olete otsustanud: impordite isegi nutitelefoni või muud elektroonikat. Kui olete selle otsuse langetanud, olete sellest tõenäoliselt veidi lugenud, teate mõningaid üldisi ootuspäraseid asju, teate juba soovitud seadet ja saate sõpradelt nõuandeid, lisaks olete lugenud ja näinud soovitud toote arvustusi. Palju õnne!

Siin AndroidPITis on meil veel mõned artiklid, mida saate allpool vaadata, et aidata teil oma ost võimalikult sujuvalt teha, kuid täna toon teile suurimad vead, mida peaksite ostu sooritamisel vältima. Ma tean, et te juba teate, mida soovite, kuid selle täiendava kontroll-loendi vaatamine ei maksa midagi, eks?

1. Osta tundmatu kaubamärk

Enamasti on Hiinast toote ostmine odavam, kuid mõelge sellele: kui säästate juba palju, siis miks mitte saada hea kaubamärk? Mõned heade hindadega müüvad suurepärased tootjad, näiteks Xiaomi, OnePlus, Oppo, peavad vastu vaid mõned.

prĂĽgikasti telefonipuhumine katki 02

Halva kaubamärgi või halvema hinnaga ostmine on võltsbränd raha raiskamine / © NextPit

Lisaks kahtlase päritoluga seadmele, millel on paremad võimalused teile probleeme valmistada ja pettumust valmistada, ei pruugi see tänu Galaxy S10, HiPhones ja muudele kaubamärgita seadmetele Brasiiliasse saabudes mobiilsidevõrkudes mitte töötada? Tulge sellest lõksust välja, investeerige veidi rohkem ja olge õnnelikud.

2. Ă„rge eraldage raha ennustuste jaoks

Toode jõuab kohale ja olete kohal, loetud rahadega. Seejärel otsustab IRS teie paketti üle vaadata ja kehtestada seaduses sätestatud maksu, mis moodustab 60% teie seadmete ja teie esemete väärtusest. Ja nüüd? Teil jätkub ainult nutitelefoni jaoks, millele Hiina veebisait on juba allahindluse teinud.

Ekraanipilt 2018 08 13 seisuga 14.16.29

OnePlus 5T kolmekordses tõestisündinud loos / © NextPit (ekraanipilt)

Nüüd peate kviitungist keelduma, seade naaseb Hiinasse (ja saidile naasmine võtab tõenäoliselt aega) ja peate tagasimakse saidi toega läbirääkimisi pidama, tuginedes teie eest vastutavate inimeste heatahtlikkusele, et teie raha kiiresti üle vaadata.

3. Ärge võrrelge hindu enne ostmist

Kas teil on seda ka Hiina veebisaidil? Jah, õnneks. On mõned tuntumad saidid, mida teie sõbrad ja teie valitud YouTube’i kasutajad mainivad ning peate teadma, mis need on, ja kontrollima neid kõiki. Seda seetõttu, et kuna ka sealne konkurents on väga tugev, paistavad kampaaniad, kupongid ja allahindlused alati selle või teise parema valiku tegemiseks.

xiaomi mi 8 lite 03

Samal seadmel, nagu ka sellel Xiaomi Mi 8 Lite, võivad Hiina veebisaitidel olla suured hinnakõikumised, nagu siin Brasiilias / © NextPit

Hoidke silma peal tarnetel. Mõni sait ei tarnita mõnda toodet Brasiiliasse ja teised on selle eest üüratuid hindu nõudnud. Hea tasuta saatmise leidmine on üha raskem ja peate seda raha kogumisel meeles pidama ning selleks ette valmistama juhuks, kui ilmnevad varasemad kallutusprobleemid.

4. Ärge jälgige ja kinnitage pakendit

Lõpuks ärge mõelge odavaima toote valimisele, mis ei paku teile jälgimiskoodi ega kindlustust. Teie raha on kõvasti teenitud, parem kulutage neile kahele esemele veidi rohkem, mis tagab teie ohutuse juhul, kui toote saabumine võtab kaua aega või seda ei saabu.

Ducato Correios T

Ärevus selle kaubiku saabumise kohta teie ukse taha / © AndroidPit

Installige tellimuste jälgimise rakendus ja sisestage saabumisel kohe saadud number ning püsige lainel. Brasiiliasse jõudes jälgige Minu impordi postkontori veebisaiti. Ja kui on mingeid probleeme, aktiveerige kindlustus, mille eest makstakse tavaliselt kiiresti ja tõhusalt.

Milliseid vigu tuleks teie arvates veel vältida?