4G oksjon, mis kuulutati välja rahvusvahelises ajakirjanduses

Elektroonilise side regulaator kuulutab välja oksjoni, mis eraldab sagedused, mis võimaldavad uurida neljanda põlvkonna mobiiltelefoni rahvusvahelises ajakirjanduses. Enampakkumine ei ole tegelikul kuupäeval endiselt teada, pärast kahte viivitust, mis suunavad menetluse teisest kvartalist kolmandasse ja sealt aasta lõpuni.

Viimaste päevade jooksul on oksjoniteateid ilmunud erinevates rahvusvahelistes meediakanalites, eriti ajalehtedes Financial Times ja Expansion, teatas tänane ülevaade, mis võttis selles küsimuses ühendust regulaatoritega. Anacom selgitab, et teadete abil tagatakse, et suur hulk üksusi on oksjonist teadlikud.

Tuleb märkida, et viimase oksjoni edasilükkamist põhjendas Anacom vajadusega kaasata üksuste sisend, kes reageerisid reguleerivate asutuste väljatöötatud avaliku arutelu mudelile menetluste jaoks, aga ka täita Portugali riigi poolt kolmikuga võetud kohustused.

“Saadud kaastööde keerukus ja vahepeal Portugali valitsuse ja Rahvusvahelise Valuutafondi (IMF), Euroopa Keskpanga (EKP) ja Euroopa Komisjoni (EĂś) vahelise vastastikuse mõistmise memorandumi tähistamine dikteerib olulise muudatuse” algselt kavandatud mudelile. kinnitas Anacom oma veebisaidi märkuses, kui teatas uutest oksjonireeglitest.

Oksjoni korraldav mudel julgustab uute operaatorite osalemist, soodustades soodustust reserveeritud partiihinnale. Vastastikuse mõistmise memorandum rõhutab meetmete tähtsust, mis toovad suurema konkurentsi sidesektoris, mis hõlmab ka operaatorite arvu mitmekesistamist.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi