5 asja, mida saate teha ENNE rakenduse allalaadimist, et oma Androidi “optimeerida”

Nii paljude nutitelefoni jõudluse parandamist lubavate rakenduste keskel on käsitsi juhiseid, mis aitavad päeva säästa, ilma et peaksite nutitelefoni hoolduse tegemiseks tarkvaraga ummistama.

Vaadake neid 5 näpunäidet, mida saab kasutada igas nutitelefonis, eriti lihtsama riistvaraga.

Enne siin ĂĽksikasjade esitamist selgitame Androidi RAM-i tarbimisega seotud “mĂĽstikat”, meil on kanalil selle teema kohta spetsiaalne video, kontrollige:

Vaatame nĂĽĂĽd ĂĽle “TOP 5” asjad, mida saate teha enne Androidi optimeerija allalaadimist. Paljud rakendused loovad kõigi nende kommenteeritud funktsioonide jaoks ainult otseteed. PĂĽsige kursis järgmisega:

1 – HOIDA SEADMET UUENDATUD

Kõik peaksid olema kogu aeg kursis, olgu see siis uudistega kogu maailmas sportingbeti sooduskood, kuu eest tasutud kontodel isegi teie jalgpallimeeskond jne.

OperatsioonisĂĽsteemi puhul ei tohiks loogika olla erinev.

Oluline on oma Androidi ajakohasena hoida, eriti kuna Google värskendab platvormi konkurentidega sammu pidamiseks ja tootjatel võtab nende värskenduste edastamine sageli kaua aega, on oluline nendega kursis olla.

See võib veidi erineda vastavalt võimalikele kohandatud ROM-idele (tootja või kogukonna tehtud), kuid seadme seadete menüüs ja jaotises „Teave seadme kohta” on võimalik süsteemi värskendada, vältida rohkem vigu ja jätta seade kiiremini jõude.

Asi on selles, et värskendused toovad tavaliselt kaasa veaparandusi, lisaks uutele funktsioonidele võivad need parandused positiivselt mõjutada aku elujõudu ja süsteemi ennast. Sama kehtib teie installitud rakenduste kohta, sageli võib vana rakendus olla probleemide katalüsaatoriks, olgu see siis turvalisus või seetõttu, et rakendusel on viga, mis põhjustab selle tarbimist rohkem seadmete ressursse kui vaja jne.

2- TUNNISTAGE PROBLEEM

Mõnikord, kui rakendus “lämbub”, pole selles sĂĽĂĽdi protsessor või nutitelefon, nagu arvavad paljud võhikud, vaid tarkvara ise. Seega on vaja korralikult analĂĽĂĽsida ja välja selgitada, millised probleemid põhjustavad nutitelefoni jõudluse halvenemist.

On mitmeid rakendusi, mis näitavad sĂĽsteemi ĂĽksikasjalikku jõudlust, kus on muude funktsioonide hulgas võimalik vaadata liiklusteavet mobiilsidevõrgust, RAM-i mälukasutust; sellega saate võidelda kehva jõudluse vastu probleemi “juurtes”.

Ma tean, et probleemi tuvastamine ei pruugi ĂĽhegi kasutaja jaoks olla lihtne samm, mistõttu maksavad paljud inimesed tehnikutele oma probleemide lahendamise eest tehnoloogiaga, kuid tegelikult võib probleemi põhjustaja mõistmine aidata teil seda lahendada ja kui teie nutitelefon käitub “imelikult”, siis kindlasti. Midagi on valesti.

3 – RAKENDAMISE vahemälu

Vahemälu võib rakenduste kiiremaks avamiseks väga hästi toimida, kuid kui mõni viga või probleem on rakenduses ka vahemällu salvestatud, võib-olla just selle funktsiooni tõttu, sõltuvalt rakenduse programmeerimisest, saab vahemälu, mis sai “loo heaks tĂĽĂĽbiks”, nimega ” kurjategijad ”.

MenĂĽĂĽ “Seaded” kaudu on võimalik programmile juurde pääseda ja vahemälu tĂĽhjendada rakenduse salvestamise jaotises. See võib vähendada nutitelefoni “lämbumist”.

Vähese salvestusmäluga nutitelefonides täidab paljude jagatud rakenduste lisatud vahemälu vaba ruumi ja kui on üks asi, mis aeglustab mõnda arvutit (sealhulgas taskuarvuteid), on see ruumipuudus, nii et kui teil on mälupuuduse tõttu lämbumine, kustutage see mõned failid ja vahemälu võivad olukorra tegelikult lahendada.

4 – VĂ„LJAS ANIMEERITUD

Valikutes „Arendaja“ saate keelata Androidi üleminekuanimatsioonid. Kuna rakenduste vahelistele üleminekutele mõju puudub, on protsess palju kiirem. Ehkki animatsiooni puudumine on kõigile kasutajatele visuaalselt ebameeldiv, on krahhi võimalik vältida ja efekte on võimalik soovi korral normaalselt aktiveerida.

See muudab teie nutitelefoni graafika töötlemise lihtsamaks, lihtsamates seadmetes võib see palju muuta ja tuua kaasa suurema voolavuse ja kiiruse tunde.

5 – Eemaldage kasutamata rakendused

Kuigi rakendustele on sageli manuseid, mida te enam ei kasuta, võib nende kustutamine olla parim viis Androidi jõudluse parandamiseks. Mida rohkem on seadmes tarkvara, seda rohkem peab süsteem neile oma ressursse eraldama.

Paljud rakendused, isegi kui te neid sageli ei kasuta, töötavad lõpuks taustal ja tarbivad tarbetuid ressursse, sest te ei kasuta neid.

Kui telefoni sisemälu on täis, kipub seade aeglustuma. Nutitelefoni puhastamine on nagu kapi puhastamine: kuigi liigsest on raske lahti saada, on see alati vaja eemaldada.

Teine huvitav võimalus on kaaluda rakenduse kergemat versiooni, et see toimiks sama, või isegi teenusele mingil muul viisil juurde pääseda.

Üldiselt, kui te ei vaja teatud funktsioone, pääsete Facebooki rakenduse kaudu Facebook Lite traditsiooniliste rakenduste asemel võib see olla kasumlikum või isegi süsteemi brauseri enda kaudu. Sama võib öelda peaaegu kõigi suhtlusvõrgustike kohta, mis võimaldavad brauserite kaudu juurde pääseda ja nendega suhelda.

Rakendused, nagu Google Chrome’i brauser, mis tavaliselt kuulub kõigi Androidide juurde, võimaldavad teil luua oma Android-kodu veebisaitidele otseteid, et neile otse juurde pääseda, nagu oleksid need rakendused, see võib olla teie jaoks suurepärane väljapääs, kui vajate rohkem ruumi või kannatavad teatud rakenduste all.

Nende näpunäidete abil saate vältida nutitelefoni hoolduse jaoks enam rakenduste installimist, kuigi paljud neist võivad olla mingil tasemel kasulikud, üldiselt on kõik seda tüüpi optimeerimise jaoks vajalikud ja võimalikud põhiseadistused juba süsteemis endas olemas.

Järgmine!