5 head põhjust, miks te ei peaks Androidist lahkuma

Android on terviklik operatsioonisüsteem, millel on eksklusiivsed funktsioonid, mida muud konkureerivad ettevõtted on kohandanud. Paljud kasutajad usuvad, et see platvorm on haavatav või kujutab endast ohtu, nagu ütlesime artiklis, kus loetletakse Androidi viis kõige suuremat ohtu. Tegelikult on Androidil, nagu igal mobiilsel operatsioonisüsteemil, plussid ja miinused. Kuid kui paneme eelised negatiivsete külgede kõrvale, märkime, et on rohkem põhjuseid, miks me armastame Big G OS-i kui vihkame seda. Selles artiklis leiate 5 suurepärast põhjust, miks mitte kunagi Androidist lahkuda.

1. Saab reguleerida A-st Z-ni

Pole tähtis, mis seade teil on, olgu see Nexus või Samsung, on iga Androidi liides kasutaja poolt kohandatav. Kui teile meeldiv ei meeldi, lähtestage seade ja lähtestage kõik tehaseseadetele või installige uus käivitaja. Androidis saab kõiki seadmeid live-taustapiltidega kohandada ning on isegi veebisaite ja kogukondi, mis pakuvad sadu dünaamilisi taustapilte tuhandetele seadmetele. Näiteks muudel platvormidel on animeeritud taustapildid piiratud uuemate seadmetega.

Mõned tootjad pakuvad oma seadmete reale spetsiifilisi teemasid, mis on seetõttu arenenumate kasutajate poolt muudele seadmetele kohandatud ja saadaval spetsiaalsetes foorumites, näiteks XDA. Vidinad, fondid, kanderaketid, kiirklahvid, kellele ei meeldiks selle omanikuga sarnase seadme olemasolu?

parim androidpit teaser 6 käivitaja

Android on täielikult kohandatav. / © ANDROIDPIT

2. Ăśhildub mis tahes arvuti, sĂĽlearvuti ja laadija mudeliga

Kas teate seda vana lugu kõigi oma isiklike andmete kaotamisest, kui seade loob ühenduse sõbra arvutiga? Jah, see pole nii Androidi puhul, mis ühildub lauaarvutite, operatsioonisüsteemidega (Mac, Windows Linux) ja sülearvutitega. Roheline robotisüsteem ei vaja toimimiseks ühtegi varalist tarkvara, kuna kõikidele kohalikele kaustadele pääseb mis tahes tüüpi arvutites eemaldatavate draividena juurde. Saate sisestada muusikat, videoid, kustutada rakenduse andmeid ja hallata kaustu mis tahes seadmest, millel on USB-port.

Peale selle ühildub Android-seade enamiku turul saadaolevate laadijatega, eriti mikro-USB-väljundiga laadijatega. Enamasti saate naabri või sõbra laadijat probleemideta kasutada, kuna siin AndroidPIT-is oleme selgitanud, et laadija jagamine ei kahjusta ühtegi seadet.

  • 5 mĂĽĂĽti oma Android-nutitelefoni kohta, mis teie arvates on tõsi
android usb nutitelefon pc 2

Android ühildub mis tahes arvuti ja mõne laadija mudeliga. / © ANDROIDPIT

3. Tehnoloogia ja rakendused tulid esmakordselt Androidi

Praegu ei pea ĂĽkski kasutaja vastloodud rakenduse või teenuse hankimist kaua ootama. Sellised ettevõtted nagu Facebook töötavad Androidi kasutajatele välja konkreetseid lahendusi, näiteks Facebook Home või Aviary Yahoo käivitaja. Samuti otsustas Microsoft teha oma Office’i paketi kättesaadavaks peamiselt Androidis ja tarkvarahiiglas on Play poes hostitud 68 rakendust, sealhulgas kalender, e-posti klient, messenger ja sĂĽnkroontõlk.

Esmakordselt ilmuvad Androidis ka tehnoloogiad, näiteks NFC ja traadita laadimine. Traadita laadimistehnoloogia edendab Androidi, kuna uue traadita kiirlaadimistehnoloogiaga kaasnevad mitmed 2015. aastal turule toodud mudelid. NFC on Androidis olnud alates 2011. aastast ja seda kasutatakse praegu ära mobiilimakseplatvormide, näiteks peatselt Brasiiliasse saabuva Samsung Payi aluseks.

Samsung maksab

NFC ja traadita laadimine jõudsid kõigepealt Androidile. / © ANDROIDPIT

4. Android viib teid oma lemmikbrändile lähemale

Kas olete Sony mobiiltelefoni kasutanud juba Sony Ericssoni päevilt? Noh, Androidiga saate jätkata oma lemmikbrändide kasutamist ja lisaks sellele aastaringselt avastada uusi tootjaid, näiteks Quantum ja Asus. Kõik veterantootjad on üle läinud Androidile, pakkudes suurepärase sisseehitatud tehnoloogia ja ainulaadsete isiksustega seadmeid. Androidi puhul ei pea te brändis kinni jääma mõne süsteemis rakendatud funktsiooni tõttu, näiteks kuna OS-i olulised funktsioonid on olemas varalises liideses.

androidpit android 9 seadmed

Androidile pääseb juurde mis tahes kaubamärgilt. / © ANDROIDPIT

5. Android mahub teie eelarvesse

Sõltumata teie eelarve suurusest saab Androidile juurde pääseda nutitelefonist, mis maksab 300 reaali kuni 4 tuhat reaali. Google teeb suurepärast tööd igas uues Androidi versioonis, näiteks Android 6.0 Marshmallow, luues iga segmendi või hinnaskaala jaoks sarnase kasutuskogemuse.

Teine kaalutletav punkt on mõnede keskmises vahemikus tootjate tehtud suur töö, mis varieerub vahemikus 700 kuni 1500 reaali, kuna paljud selles segmendis saadaolevad seadmed pakuvad tipptasemel kasutuskogemust kasutajatele, kes otsustavad investeerimata jätta. uutes nutitelefonides raske.

androidpit sularaha 5

Android läheb odavalt nutitelefonilt kõige kallimale. / © ANDROIDPIT

Mis funktsioonid muudavad Androidi teile ainulaadseks?