5 kohta, kus mängida Pokemon GO-d Fortalezas

Vaadake 5 kohta, kus mängida Pokemon GO-d Fortalezas. Turvaline naabruskond, WiFi, mitmed spordisaalid ja pokéstops. Kontrollima

See nähtus Pokemon GO põhjustada tõelist revolutsiooni. Nägin päevast päeva inimesi, kes lahkusid majast, et mängida mänge, leppida sõpradega kokku ja korraldada Pokemoni jahtimiseks üritusi.

Mängu eelduseks on väikeste koletiste jahil käimine, aga me elame Brasiilias ja pole lahe kodust lahkuda, et mängida ja „bulbasalto“ vastu astuda.

Oleme selles loendis juba näidanud 5 kohta, kus mängida Pokemon GO-d São Paulosja täna näitame teile rohkem Fortalezas 5. koht, kus saate mängida, ilma et peaksite muretsema Team Rocketi pärast.

Valitud kohtades on turvalisus, pokestopid ja jõusaal, mõnes on isegi tasuta WiFi ja peaaegu alati kerimine peibutusmoodulNimelt on need ideaalne koht jahipidamiseks.

Luiza Távora väljak (Keart)

Luiza Távora väljak (Foto: Reproduction / Julian Leno)

SEE Luiza Távora väljak, tuntud kui Keart, kuna seal asub Ceará käsitöökeskus, on see suurepärane koht Pokemoni küttimiseks. Naabruskonnas on politsei turvatud terve päeva, öösel, väljak on hästi valgustatud ja mis peamine: kohapeal on jõusaal ja 04 pokestoppi.

Poliwag ootab vahistamist

Ceart asub aadressil Avenida Santos Dumont, 1589 Aldeotas.

Ăśldreisid

SEE Märtrite väljak, Tuntud kui Üldreisid, on Fortaleza vanim väljak, nii et see on midagi enamat kui lihtsalt kohustuslik peatus neile, kes soovivad koletisi jahtida ja linna kultuuripärandi avastamiseks pausi teha.

Avalik promenaad on alati selline, täis lante

On tore, et Passeio Públicol on ainult 3 pokestoppi, kuid lubage mul teile öelda selle koha eelised. See on metsane naabruskond, kus on mugavuse huvides mõned pingid (ruut, jah), päeval on politsei (öösel ei mõelda isegi selle koha külastamisest), tasuta WiFi-ühendus ja restoran.

Oh, ja kuna ta on paigas, kus liigub suur hulk inimesi, on ta alati selline olnud: täis sööta ja palju Pokemone. Siiani on see minu lemmikkoht.

mererand

Jahtida Pokemone võluväel, kes ei võiks?

Fortaleza rannajoon on turistide poolt linna kõige kuulsam koht ja suurepärane koht PokĂ©monide ja “talu” esemete pĂĽĂĽdmiseks, arvestades teekonna suurt hulka pokestoppe. Kasutage võimalust haududa mune ja koguda palju esemeid, lisaks nautida koha ilu.

Aga oota, mis on põllumajandus?

Ah, neile, kes seda terminit ei tea, tähendab põllumajandus palju kraami kogumist.

See tava on levinud RPG mängudes, kus mängijad vajavad esemeid oma karakteri arendamiseks või kasutamiseks mängu ajal. Destiny, Ingress ja Pokemon GO on näited mängudest, kus talupidamine on hädavajalik.

Unifor

Fortaleza ülikool Unifor on ülekaalukalt parim koht mängimiseks. Sellel on suur ülikoolilinnak, tasuta WiFi-ühendus, lugematu arv pokestoreid ja spordisaale, mitu suupistebaari ja isegi restoran ning ööpäevaringne sööt.

See on ideaalne koht talupidamiseks, väikeste koletiste püüdmiseks, munade haudmiseks, kõik ohutu ja vaikne. Lõppude lõpuks on ülikool teatanud, et selle uksed on mängijatele avatud. See on kindlasti teie jaoks parim koht mängimiseks ja kui teil on lapsi, viige nad mõnusale jalutuskäigule.

See on lihtsalt Unifori sissekanne

Iguatemi šoppamine

Foto tehtud Iguatemi 1. Pokécaça ajal (Foto: Reproduction / Iguatemi Fortaleza)

Asub praktiliselt kõrval Ühtlane, Seda Iguatemi Fortaleza šoppamine on meie viimane peatus Fortalezas Pokemoni jahtimiseks. Sellel on 5 pokestoppi, tasuta WiFi-ühendus ja see on üks linna suurimaid kaubanduskeskusi, nii et olge ettevaatlik, kes te sinna viite, vastasel juhul kulutate lõpuks rohkem kui ainult pokeballe.

Kui naljad kõrvale jätta, on Iguatemi üks mängijate lemmikkohti, kuna sellel on konditsioneer, lõbus ja turvaline keskkond. Kaubanduskeskus kasutab ise mängu hoogu ära ja korraldab regulaarselt Pokécaçasid. Sündmused, kus 5 punkti fikseeritakse ettevõtte poolt sponsoreeritud vooguga kindlaksmääratud ajaks.

Peale selle saab veel Pikachuga pilte teha.

Kas teile meeldivad näpunäited? Kus sulle meeldib mängida? Kommentaar.