contador gratis Saltar al contenido

5 lahedat iPhone'i otsinguutiliiti

Täielik utiliidi ressurss iPhone'is ja iPadis, mis on mõnda aega iOS-is olemas ja saavad rohkem funktsioone, Otsige seda (vana Kohtvalgusti).

Põhimõtteliselt kasutatakse otsingut sõna otseses mõttes kogu seadmes oleva sisu, näiteks e-kirjade, märkmete, kontaktide, sõnumite, rakenduste, seadete, netisaadete, veebisaitide, filmide ja muu otsimiseks. Me juhime siinkohal isegi meelde, et seda on võimalik jälgida lennu olek iOS-i otsingu abil.


Selles artiklis loetleme 5 iOS-i otsingu lisafunktsiooni, millest varem või hiljem võiks teile kasu olla. Esiteks juurdepääs õiglasele otsingule puudutage sõrme avaekraani keskel ja lohistage alla.

Muuseas, tuleb märkida, et Puudutage 3D saab kasutada enamiku tulemuste jaoks.

Ilm ja ilmateade

Pääsete juurde otsingule ja sisestage näiteks „nüüd”, „Miami aeg”; soovitud koht. Lisaks hinnangutele kuvatakse allpool ka seotud tulemused.

Ühiku ja valuuta konverteerimine

Otse otsingus saate teisendada mõõtühikuid, valuutasid ja teha ka matemaatilisi arvutusi.

Selleks sisestage lihtsalt soovitud summa ja valige konverteeritava suurus või valuuta. Või tippige matemaatiline avaldis. Vaadake näidet:

  • 200 dollarit reaalis
  • 100 Brasiilia reaalaega naelades
  • 56 rubla
  • 473 miili kuni km
  • 3000 ps meetrini
  • 1200-167
  • 5489/2

Siiski tuleb märkida, et standardtulemused põhinevad seadme piirkonna sätetel, mida saab näha jaotises Üldised keele- ja piirkondlikud sätted.

Asukoht

Kui otsite midagi näiteks mitut tüüpi ettevõtete jaoks, saate enne kaardirakenduse isegi avamist otsida.

Niisiis, aktiveerige otsing ja tippige midagi sellist nagu "bensiinijaam", "restoran", "pagariäri" jne; kuvatakse lähim võrdluspunkt.

Spordi tulemustabel

Neile, kes on spordifännid või kellel on südamemeeskond, saate kiiresti teavet iPhone'i otsingu kaudu. Võite jälgida mängu tulemust ja näha muu hulgas organisatsiooni ja meeskonna liikmeid.

Seejärel käivitage otsing ja sisestage näiteks flaami skoor, Brasiilia meeskond, NBA mäng

Sõnaraamat

IPhone'i otsing töötab ka sõnade tähenduse leidmiseks. Seejärel aktiveerige ja tippige sõnaraamatusse sõna, mida soovite kasutada, ja libistage ekraanil seni, kuni leiate jaotise „Sõnastik”.

Ja lõpuks, puudutage lihtsalt saadaolevaid suvandeid, et kuvada rohkem üksikasju / sõnade määratlusi.

Vaata ka:

Kas olete sellest nipist midagi uut õppinud? Kommenteerige meiega allpool!


Niimoodi? Jagage oma sõpradega ja püsige siin iPhoneTipsis! Jälgi meid edasi Twitter, Telegramm, Instagram ja Facebook; ja toetage meie projekti!