5 mängu, mis lĂĽlitavad teie iPhone’is suurepärase aja välja

Aega möödumist oodates millegi tegemata jätmine on väga tĂĽĂĽtu, eriti kuna ei tundu, et aeg mööduks. IPhone on suurepärane mängude platvorm ja App Store’is on teile tuhandeid mänge, mida saate nautida.

Muidugi pole iga mäng aja veetmiseks hea ega kasulik ning seda silmas pidades loetleme täna 5 toredat mängu, mis annavad teile garantii, et buss, rong, metroo või liiklusummik pole liiga tüütu.

1 – Badland

iphone mängud Badland iphone 6 mängud

Badland on armas platvormitĂĽĂĽpi mäng (kus tegelane liigub horisontaalselt ĂĽhele poole, hĂĽpates ĂĽle takistuste ja platvormide ehk Super Mario). Selle köitvus on graafika, mis võitis isegi mitmeid auhindu, nii 2013. aasta iPadi aasta parima mängu kui ka kõige paremini kujundatud rakenduse austamise Apple Design Awards’i eest. Hinnad on veidi järsud, kuid 4 dollari kulutamine kvaliteetsele tootele on seda väärt.

BADLAND

BADLAND

2 – mõistatused ja draakonid

Puzzle Dragons iPhone

See on tõesti huvitav, kuna see on Pokemoni, RPG ja “liitu 3 või enama” mängude segu. Selles peate koguma värvilisi pallid ja koguma koletisi teiste kasutajatega võitlemiseks. Koletised saavad “sulanduda”, et luua tugevamaid, mis ĂĽhendavad kahe ja enama oskused. Rakendus on tasuta ja pakub lisatasude jaoks rakendusesiseseid oste.

Laadige alla App Store’ist (tasuta)

[the_ad id=”5747″]

3 – Osmos

Osmos on klassikaline disain, olles ĂĽks esimesi mänge mobiilseadmetele, mis pakub “visuaalset kogemust”, et meelitada kasutajaid lisaks mängimisele ka välimusele. Mängu eesmärk on lihtne: olete galaktika molekulaarne bakter, mis ringleb kosmoses ja jääb ellu teiste eluvormide imamiseks. Kuid muidugi, kui asute avakosmoses, on teie liikumist reguleerivad kõik fĂĽĂĽsikaseadused, nii et peate olema teadlik muudest suurtest objektidest ja eluvormidest, mis ĂĽritavad teid ka neelata.

Osmos

Osmos

4 – narkosõjad

iPhone'i narkosõjad

Narkosõda on täpselt see, mida selle nimi vihjab: olete mees, kes müüb ellujäämiseks narkootikume, võisteldes ajaga, et saada võimalikult palju raha ja maksta tarnijatele. Selle mängu juures on lahe dünaamilisus, sest ravimite hind on alati muutuv ja juhtub palju muid asju. Pealegi ei saa teid politsei tabada.

Laadige alla App Store’ist (tasuta)

5-punkti

Dots on väga lihtne mäng: ruutude moodustamiseks peate ühendama sama värvi punktid.

Dots: mäng ühenduse loomise kohta

Dots: mäng ühenduse loomise kohta

Kas sulle meeldib? Kas teil on veel mõnda mängu soovitada? Siis kommenteerige allpool ja jagage meiega!

Vaadake kindlasti ka meie eilset nõu, tõeliselt vinget rakendust nimega Vimo, mis võimaldab teil animeeritud kleebiseid oma videotesse lisada. Vaadake ka meie pöördumatut pakkumist: selfie-pulgad vahemikus 169,90 kuni 74,90 R $.