5 nõuannet piraat- või võlts nutitelefonide tuvastamiseks

Tänapäeval on odavate ja võltsitud seadmete ostmine palju keerulisem. Mitte sellepärast, et mĂĽĂĽa oleks vähem – pigem vastupidi -, vaid sellepärast, et on olemas odavam import ning ĂĽha suurem ja olemasolev kvaliteetsem valik. Kuid meil oli alati oht libiseda ja tabamusse kukkuda. Vaatame mõningaid näpunäiteid, mis muudavad teid turvalisemaks.

1. Kui almust on liiga palju …

Olgem ausad, imesid pole. 900 dollari suurune Galaxy S8 polnud midagi normaalset, seal oli midagi valesti. Kas seade on katki või defektne või üritatakse teile konna müüa. Kontrollige alati uue seadme keskmist hinda ja kui kasutatut vaatama lähete, vaadake kontrollimiseks ka muid müügisaidil olevaid hindu. Kui see pole võlts, võite isegi osta varguse toote. Ole alati kahtlane, eriti liinitippude puhul.

raha Liiga odav, kuni pühakud kahtlustavad / © NextPit

2. Väliselt ilus?

Üldiselt on autentsed tooted hästi viimistletud ja kaunid ning kui panete ühe neist oma piraatkoopiaga kõrvuti, on võltsimine tõestatud. Plastid selliste aspektidega nagu piim, purud, määrdega trükitud tähed, ekraanid, mis ei järgi lõpmatut mustrit (võltsingud ei suuda ikkagi odavaid lõpmatuid ekraane valmistada), puuduvad komponendid (nt andurid, nupud, heliväljund) tavalisest kergem ja üldine hooletus on ilmne asi.

AndroidPIT mõtleb hankida iphone 3363

Viimistlus võib olla silmale keeruline, kuid mitte seotud / © NextPit

Pisiasjad võivad karistada ka võltsitud mobiiltelefoni. Kirjavead portugali ja inglise keeles on tugev näide. Samuti pöörake alati tähelepanu ettevõtte logodele ettevaatusega, sest võltsijad armastavad teie silmi petmiseks nalja visata ja pärisnimedega nalja visata. iPhoni, Somy, Orro, Sansung, Aplle ja muu, mis tundub süütu viga, kuid paljastab piraatluse.

Ja pidage meeles, et ĂĽhtegi iPhone’i ei toetata Androidiga. Digitaaltelevisioon on ĂĽle Samsungi liini, kallid seadmed, millel on kolm kiipi ja muud vastuolud.

3. IMEI

Nagu võite lugeda meie allpool olevast artiklist, on IMEI ainulaadne number, mille iga kiibiga nutitelefon saab oma päritolu tõestamiseks. Kui teie nutitelefonil pole IMEI-numbrit või sama numbrit kui teisel seadmel, on tõenäosus, et see number on võlts. Kontrollimiseks sisestage oma mobiiltelefoni rakendusse * # 06 #. Kui numbreid ega vigu pole, on see juba probleem.

Kui number ilmub, märkige see üles (kahe SIM-kaardiga nutitelefonides kuvatakse kaks numbrit). Kõigepealt vaadake, kas see sobib seadme kasti prinditud IMEI-ga (kui kastil pole IMEI-d, on teine ​​asi). Seejärel minge saidile http://www.imei.info/ ja sisestage sama number. Seal peaksite nägema samu seadmeid, mis teil on, sealhulgas mudelit.

AndroidPIT IMEI-kood

Igal mobiiltelefonil on oma IMEI / © NextPit

4. Töö tervikuna

Nendes vähem olulistes küsimustes saame lõpuks näha võltsimise üksikasju. Karbi kaudu võite juba kahtlustada, kui satute muu hulgas näiteks IMEI puudumise, õigekirjavigade, pikslite ja madala eraldusvõimega piltide, kareda viimistluse, liigse laki hulka. Ja aksessuaarid järgivad sama eeldust: ka kortsud, madala kvaliteediga plastid, lõõgastumine tootmises, painutatud ja glasuuritud vormid ning kraami puudumine karbis kujutavad endast ka riski.

moto g5 plus karp on väljas

Originaalsed ja kvaliteetsed tarvikud / © NextPit

5. Anatel tööks

Need on üksused, mis kehtivad ainult siin ametlikult müüdavatele seadmetele, st välja arvatud sellised imporditud seadmed nagu Xiaomi, OnePlus, Huawei jt. Kuid siia kuuluvad iPhone’id ning Samsung ja Motorola, mis on siin enimmüüdud ja võltsitud. Kontrollige, kas seadmel on Anateli pitser, mida pole alati lihtne leida.

AndroidPIT Anateli operaator 15234

Anatel töötab / © ANDROIDPIT

Mõni ettevõte ei hooli esteetikast ja paneb Anateli logo kõrvale seadme tagaküljele väga suure pitseri. Teised paigutavad selle varjatumasse kohta, näiteks seadme põhja või isegi SIM-kaardi hoidiku sees olevale kleebisele (Sony ümbris). Kui teil on juurdepääs patareipesale, on tõenäoline, et olete ka sees. Kui müüte siin ja teil pole silti, siis teate.

Kas teil on kunagi olnud probleeme võltsitud seadmega? Räägi meile!