5 olulist rakendust WhatsAppi kontaktide juhtimiseks

WhatsApp pole mitte ainult enimkasutatav messenger maailmas, vaid ka peamine kanal sõprade ja pereliikmete vahel trollimiseks. Interneti-viirustest, naljakate fraasidega piltidest ja videotest saavad konkurendid, mida saadetakse tuhandeid kordi päevas, paljud neist jõuavad meieni ikka ja jälle. Kui soovite ka mängus osaleda, vaadake kindlasti allpool eraldatud viit rakendust.

Zueiras ilma piiranguteta

Loomulikult olete näinud mõnda pilti tegelastest, näitlejatest või pilte, millele on lisatud valge tekst koos naljakate fraaside või sõnadega. Piiramatu Zueirase rakendus kogub populaarsuse järgi järjestatud peamised meemid, hiljuti lisatud ja juhuslikus järjekorras. Kasutajad saavad otsida konkreetseid sõnu või fraase ning saata ka oma isiklikke meeme.

Haritumate inimeste jaoks on võimalus otsida pilte hispaania, ameerika inglise või saksa fraasidega. Piiramatu Zueiras tellib kõik valikud kategooriate kaupa, et muuta piltide otsimine intuitiivsemaks, näiteks nädalapäev, kuulsused, jalgpall ja mängud. Liides on reguleeritud, kuid rakenduses on laiali palju reklaame. Kasutajad saavad pilte oma seadmesse salvestada või neid otse WhatsAppis jagada.

zueirassemlimitesapp

Piiranguteta Zueira kogub parimaid pildimeeme. / © ANDROIDPIT

Zueiras Sem LimitesInstallige Google Playsse

Z- Võltsfoto vestluseks

Kui olete üks neist, kes saadab või võtab vastu privaatpilte, mida ümbritsevad ei näe, on Z- Photo Fake for Chats rakendus, mida peate teadma teie ja teie kontaktid. Selle rakenduse funktsioon on väga lihtne: looge pisipildid, mis erinevad saadetavatest fotodest. Niisiis, kui saadate salajase foto, saate selle kujutamiseks valida pisipildina teise pildi.

Vältige segajaid ja probleeme, installige oma seadmesse Z- Fake Photo for Chat nüüd ja nautige:

Kuidas kasutada Z- Fake Photo’i vestluse jaoks

  • Esimesel ekraanil valige eelvaadena kasutatav pilt (kasutage kaamera nuppu, seadme pildigaleriid või otsige fotosid Internetist);
  • Kärpige pilte otse Z- Fake Photo for Chat kaudu ja sisestage pealdised;
  • Järgmisel ekraanil valige originaalpilt, mida tuleks kuvada, kui kontakt klikib eelmisel fotol;
  • Sisestage originaalpildi uus pealkiri ja klõpsake nuppu Saada;
  • Valige WhatsAppis soovitud kontaktid ja kinnitage kohaletoimetamine.
realimagewhatsapp

Z- Fake Photo for Chat seadistamise ekraan. / © ANDROIDPIT

Naljaheli

See rakendus kogub kõige lõbusamaid heli videoid, mis on levinud YouTube’is, telereklaamid ja teiste WhastAppi kasutajate fraasid. Seadete hulgast on võimalik leida kõik kategooriate kaupa jaotatud helid, näiteks reklaamid, sport ja pildid. Iga kollane kaart sisaldab heli, selle kasutamiseks klõpsake lihtsalt tumedal WhatsAppi ikoonil ja valige soovitud kontakt.

Sons das zueirase liides on lõputult sama mis Zueirase liides, sest mõlema äpi arendajad on samad. Muide, reklaamitase on sama, mis on seda tüüpi rakendustes tavaline.

topsonsaudiozueira

Sons da zoeiral on heliformaadis naljakaid väljendeid. / © ANDROIDPIT

Google Translate naishääl

Meil pole vaja isegi selle rakenduse eesmärki selgitada? Saate öelda või kirjutada lause, mida soovite öelda Google’i tõlke abistaja poolt. Pärast salvestamist saavad kasutajad seadmesse faile salvestada või WhatsAppi kontaktide ja rĂĽhmadega jagada. Märkasin, et „Google Translate’i naissoost” hääl oli veidi aeglane, võib-olla selleks, et salvestust oleks naljakam. Laadige alla ja proovige!

glükglitteri hääl

Mängige oma sõpradega, kasutades rakendust Google Translate Women Voice. / © ANDROIDPIT

Ametlik tõlkehäälInstallige Google Playsse

Efektidega hääle muutmine

Rakendused, mis vahetavad kasutaja hääle heliefektide vastu, on nutitelefonide loomisest alates olnud palavik. Efektidega häälvahetaja pakub lisaks kasutaja hääle muutmisele ka muid funktsioone, näiteks uue heli seadmine seadme helina või heli taustaga pildi loomine.

Rakenduse kasutamine on väga lihtne: puudutage lihtsalt rakenduse ülaosas olevat mikrofoni, salvestage heli ja valige seejärel soovitud heliefekt. Saate jagada otse WhatsAppi kontaktidega.

changewelcomemadesonorosapp

Rakendage oma häälele eriefekte. / © ANDROIDPIT

Efektidega hääle muutmineInstallige Google Playsse

Niisiis, kas saite WhatsAppi kaudu palju trolle? Milliseid järgmistest rakendustest olete kasutanud või proovite?