5 parimat saiti tasuta muusika allalaadimiseks

5 parimat saiti tasuta muusika allalaadimiseks

Kui soovite kuulata laule oma seadmes võrguühenduseta, on hea teada tasuta muusika allalaadimiseks parimat saiti. Paljud neist pakuvad kogu oma kataloogi, teistel on juurdepääs ainult mõnele ja teised keskenduvad endiselt sõltumatutele kunstnikele.

Meie täieliku loendi kuvamiseks lugege edasi ja valmistage ette oma lemmikrakendus muusika kuulamiseks võrguühenduseta!

1. SoundCloud

Esimene parim veebisaitide muusika allalaadimise sait on SoundCloud, mis on ka üks kuulsamaid. See toimib põhimõtteliselt tasuta voogesitusteenusena, kuid pakub palju sisu allalaadimiseks ilma selle eest tasu võtmata.

Lugude kättesaadavus sõltub suuresti esitajast ja nende lepingust plaadifirmaga, mis sageli muudab nende tasuta allalaadimiseks kättesaadavaks. Teisest küljest ei puudu katte kvaliteet.

Selle platvormi negatiivne kĂĽlg on see, et pole ĂĽhtegi osa, kust leiate kogu tasuta muusika, sundides kasutajaid neid ise otsima.

SoundCloudi kaudu ametlikult allalaadimiseks sisestage platvorm ja minge torule, mille soovite alla laadida. Siis kell "Veel", Nupu leiateLaadige fail alla. Kui nupp pole aktiivne, ei saa seda pala alla laadida.

Õnneks on mitu teenust, mis võimaldavad teil SoundCloudis alla laadida mis tahes faili, isegi kui neil pole platvormi luba. Enamik rakendusi muusika ja videote YouTube'ist allalaadimiseks töötab ka selle jaoks, kuid kui soovite spetsiaalset veebisaiti, võite kasutada rakendust S Cloud Downloader.

Mitteametlikku meetodit kasutades avage SoundCloudist muusika allalaadimiseks lihtsalt parim sait, kleepige ribale soovitud pala link ja klõpsake nuppu"Lae alla.

SoundCloud

2. Jamendo muusika

Teine veebis muusika allalaadimise sait on Jamendo Music, mis võimaldab teil kogu saidil leiduva sisu alla laadida. Selles leiate parimad lood, mida saate oma tarbeks tasuta alla laadida.

See on koht, kus saate alla laadida tasuta muusikat, mille on teinud sõltumatud artistid, kes ei hooli allalaadimisest oma tarbeks. Nii et kui otsite suurepärast kunstnikku nagu Drake või Selena Gomez, on see vale koht.

Lühidalt, kus need, kes soovivad uut muusikat uurida, koos raadiojaamade ja esitusloenditega, kes saavad sageli värskendusi. Selle abil saate teha võrguühenduseta suure muusikakogu, et seda oma seadmes igal ajal kuulata, ükskõik mis see ka pole.

Kui soovite muusikat ainult videote, reklaamide või filmide jaoks, peate nüüd maksma platvormi eest õiglast ja taskukohast väärtust, valides nende pakutavate seast. Selle saidi kasutamiseks järgige linki!

3. ReverbNation

Veel üks parim sait muusika allalaadimiseks on ReverbNation, kust leiate miljoneid artiste mis iganes muusikažanrist soovite. Selle kaudu saate leida endale meelepäraseid ja laule tasuta alla laadida, sest enamik neist on saadaval.

See töötab viisil, mis on väga sarnane SoundCloudiga, võimaldades teil voogesitada soovitud muusikat, kuid peate kontrollima, kas saate selle alla laadida, laulude kaupa.

Lisaks pole sellel ka spetsiaalset allalaadimisjaotist, mis muudab otsimise veelgi keerukamaks. Sellest piiratusest on siiski võimalik üle saada, avades otsingulehe ja valides Vaja on tasuta MP3-d. Lihtsamaks muutmiseks klõpsake veebis muusika allalaadimiseks lihtsalt seda linki!

Selles leiate palju suurimaid artiste, näiteks Imagine Dragons ja The Civil Wars, kuid need võimaldavad ainult voogesitust. Selle platvormi kaudu nad alustasid ja saavutasid tohutu populaarsuse just tänu sisule juurdepääsetavusele.

ReverbNation - parim sait muusika allalaadimiseks

4. SoundClick

SoundClicki ei saa välja jätta meie valikust parimate muusika allalaadimise saitide hulgast. Selles leiate allalaadimisi tuhandetest igat tüüpi kunstnikest, nii salvestiga kui ka ilma, sõltumatute ja kõigi jaoks.

Lühidalt, kui artist soovib pakkuda tasuta muusikat, teeb SoundClick kõik, et seda pakkuda. Otsinguosa on üsna täielik, kuid lihtne. Võite otsida esitaja või žanri järgi ja leiad kokku miljoneid lugusid.

Kuid kõik pakutav pole tasuta, kuna paljud artistid valivad tasu, et kasutajad saaksid alla laadida. Samuti ei leia te suurepäraste kunstnike täielikku kataloogi, nagu Drake; selleks on vaja kasutada ühte parimat muusika voogesituse teenust.

SoundClicki kasutamiseks ja muusika allalaadimise alustamiseks järgige linki!

5. Bandcamp

Parim viimane sait muusika allalaadimiseks on Bandcamp, koht, mis töötab ka uudiste otsimiseks. see on platvorm, mida sõltumatud kunstnikud kasutavad laialdaselt oma loomingu avaldamiseks.

Paljud artistid teevad kõik tasuta kättesaadavaks, kuid paljud võtavad ka allalaadimise eest tasu. Laulu allalaadimiseks järgige lihtsalt esitaja lehte ja, "Märkige oma hind", sisestage makstav summa, võttes arvesse, et null kehtib.

Igal kunstnikul on oma eriline leht, mille levitamine on väga huvitav. Bandcampi kohta lisateabe saamiseks klõpsake linki!

parim ribalaulu sait muusika allalaadimiseks

Ja mida arvate parimast muusika allalaadimise saidist?

Andke oma kommentaarid meie kaasatud platvormide kohta, öelge, millised neist on teie lemmikud, või kui arvate, et oleme unustanud.