5 rakendust ekraani lõbusaks avamiseks

Standardid, PIN-koodid, digiskannerid ja isegi näotuvastus … alternatiivid meie Android-nutitelefonide ekraani avamiseks on ĂĽsna erinevad, kuid, olgem ausad, monotoonsed. Kui soovite oma lukustusekraani isikupärastada ja anda sellele lõbusama ja atraktiivsema puute, ärge jätke seda kasutamata oma Androidi avamiseks rakenduste galerii.

teaseri kaas

© Kaaned

Avage oma aju

Pean tunnistama, et äppide loendi idee sai alguse. Sõber installis selle rakenduse oma nutitelefoni ja see tegi mulle rõõmu.

avage oma aju

© NextPit

Selle rakenduse abil treenite meelt alati, kui ekraani avate. Saate valida keele- või matemaatikaharjutuste vahel. Esimesega saate teada valitud keele sõnavara; Matemaatikaharjutuste abil saate oma arve kiiresti paika. Alguses tundub kõik väga lihtne, kuid edenedes tõuseb raskusaste. Ainsaks puuduseks võivad olla reklaamid, mida saab vältida Premium versiooni allalaadimisega.

Alati: õpib lihtsaltInstallige Google Playsse

Avage WiFi-ga

See on lihtne rakendus, mille kaudu kasutame oma kodust WiFi-võrku, et nutitelefonil ei oleks kodus olles ekraaniluku vormi. Midagi, mis tuleb kasuks, kui arvame, et oma kodu privaatsuses pole seda funktsiooni vaja.

Samuti saame rakenduse konfigureerida erinevatele võrkudele, näiteks tööl olevale, teie lemmik Interneti-kohvikule või sõpradele, keda sageli külastame.

Avage WiFi-gaInstallige Google Playsse

Sulgemine

See rakendus pakub Androidile alternatiivset lukustuskuva, mis annab meile õigel ajal õige teabe. Selleks luuakse erinevad profiilid, näiteks kodu, kontor või auto, millel kõigil on konkreetne rakendus, millele pääseme lukustuskuvalt kiiresti juurde.

sulgemisõpetus

© NextPit

Sõltuvalt WiFi-võrgust, millega ühendate, konfigureeritakse teie nutitelefon ühel või teisel viisil. Näiteks: töövõrgus on lukustuskuva rakendus spetsiaalselt professionaalne keskkond ja puudutus vaigistatakse. Idee on suurepärane ja liides on ideaalne. Muidugi, kui soovite säilitada oma lukumustri või PIN-koodi, saate need sujuvalt ühendada kaantega.

Lukusta ekraanilukk (beeta)Installige Google Playsse

SmearSafe

See rakendus põhineb graafilisel paroolimudelil, mis on välja võetud meie pildigaleriist või loodud rakenduse poolt iseseisvalt. Ainus asi, mida peame konfigureerima, on pildil olevad strateegilised punktid, et saaksime need kohe tuvastada. See on nagu avamismuster, kuid pildil.

määrdepind

© hcilab

Selle rakenduse imelik on see, et selle lõi üliõpilane oma lõputöö jaoks nutitelefonide turvalisuse kohta. Niisiis, selle allalaadimine aitab teie otsingut. Loomulikult salvestatakse kõik andmed turvalisse serverisse (vähemalt sellest teavitati arendajaid).

Niisiis

Lõpetan selle loendi rakendusega, mis on natuke tavapärasest erinev, kuid väärib just selle veidruse tõttu mainimist. Meeldib Niisiis saame oma Android-nutitelefoni ekraani lukust avada. Seetõttu põhineb see autentimisel biomeetrilisel põhimõttel. Igaüks, kes proovib proovida, peaks Google Play poes kulutama rohkem kui 10 reaali.

NĂĽĂĽd on teie kord: millist ekraani avavat rakendust eelistate? Kas teil on uudishimulikke ja erinevaid ettepanekuid?