5 rakendust, et saaksite oma iPhone’i või iPod touchiga suurepäraseid fotosid teha

Paljudel juhtudel asendab iPhone traditsioonilise kaamera täielikult, just seetõttu, et meil on see alati olemas, mis võimaldab meil salvestada igapäevaelu iga hetke. Pole ime, et see on praegu Flickri populaarseim kaamera, edestades selliseid hiiglasi nagu Nikon ja Canon.

Sest kui olete üks neist, kellele meeldib temaga pilte teha, siis leidke mõni rakendus, mis võib teie loomingulist kogemust oluliselt parandada.

Kõige populaarsem fotojagamisteenus iPhone’is (pärast Flickrit) on Instagram, mille on teinud Brasiilia elanik Ameerika Ăśhendriikides. See võimaldab teil oma fotodele enne veebiväljaannetesse ĂĽleslaadimist rakendada huvitavaid efekte. Kahjuks pole võimalust salvestada pilte ainult seadme fotoalbumisse, mis sunnib teid teenuses konto avama.

See on ainus tasulises nimekirjas, kuid hea efekti valikute mitmekesisuse tõttu on see seda väärt. Ta suudab fotosid täielikult muuta, andes neile selge isikupära. See võimaldab jagada pilte sotsiaalsete võrgustikega, kuid pole kohustuslik, võimaldades seadmes kohapeal salvestamist. Fotodele saate lisada ka teksti.

Ilmselt parim omataoline rakendus. MĂĽĂĽakse piiratud aja jooksul.

Autodeski uus looming (sama mis AutoCAD), sellel rakendusel on ka suurepärased võimalused fotoefektide jaoks. Seda tasub tõesti katsetada. IPadiga ühilduv.

Nagu nimigi ĂĽtleb, on see ka fotode efektide kogum. Piiratud aja jooksul tasuta.

See sensatsiooniline rakendus võimaldab teil hõlpsalt ja intuitiivselt luua panoraam- või isegi 360-kraadiseid fotosid. Kuid kui proovite proovida, pöörake fotot tehes seadet ettevaatlikult samal teljel, nii et pilt ei painutuks (#ficadica). Piiratud aja jooksul tasuta. IPadiga ühilduv.

Need on vaid mõned App Store’i rakendused. Kui teate mõnda head asja, millega olete harjunud, andke meile sellest siin kommentaarides teada, et ka kõik teaksid. ?