5 rakendust, mis aitavad teie iOS-i või Android-nutitelefoni värskendada.  Need on peaaegu kõik tasuta

5 rakendust, mis aitavad teie iOS-i või Android-nutitelefoni värskendada. Need on peaaegu kõik tasuta

On mänge, rakendusi fotode täiustamiseks, mida postitate sotsiaalvõrgustikesse, ronimisnõuandeid ja veelgi tõsisemaid rakendusi, kuid neist võib kasu olla kõigile, kes peaksid Diário da Repúblicaga nõu pidama. Neid kõiki testib SAPO TEK-i meeskond ja valitakse rakenduste poes saadaval olevate tuhandete ettepanekute hulgast üha suuremast nimekirjast uusi rakendusi või rakendusi, mis ühel või teisel põhjusel silma paistavad.

Järgige allolevat linki ja vaadake, milline neist sobib kõige paremini nutitelefoni või tahvelarvutisse installimiseks.

Korraldage World Walkinguga ekskursioone nauditavamal viisil

Jälgige oma teed, jälgige edusamme ja jagage kõndides sõpradega sõnumeid ja fotosid.

Digitaalses maailmas, kus on olemas rakendus peaaegu kõigeks, on World Walking nutitelefonide lahendus, mille eesmärk on muuta jalutuskäik või väljasõit võimalikult mugavaks. Kas leida läbitav marsruut või kontrollida järelejäänud vahemaad, on need vaid mõned selle funktsioonidest.

Saate kontrollida läbitud tee registreerimisi GPS-i kaudu, arvutada ülejäänud kaugus tuuri lõpuleviimiseks automaatselt. Muidugi ei oleks ükski sotsiaalne rakendus täielik ilma sotsiaalsete funktsioonideta. Saate vestelda teiste inimestega ja jagada fotosid ekskursiooniks korraldatud grupi liikmetega. Võimalik on otsida konkreetseid kohti, mida külastada, ja jagada teistega erinevatest piirkondadest, näiteks kohtumispunktidest.

Kuid see pole veel kõik, et kasutajaid reisi ajal motiveerida, käivitab rakendus mitu eesmärki, näiteks videomängud, mis täidavad või jõuavad teatud verstapostideni profiile medalitega. Kui teil pole uue marsruudi kohta aimugi, vaadake rakendust. Seal on palju valikuid, mis on loetletud ja korraldatud linnade kaupa kogu maailmas, seega ka rakenduse nime päritolu …

Androidi ja iOS-i versioone saate alla laadida tasuta.

Rakendusel Electronic Journal on teel uudiseid ja muudki

Juurdepääs DRE-le kasvab nagu ka mobiilirakenduste installimiste arv. Siiski on üksteisega parendusi. Nagu ka uus graafika.

Elektrooniline rakendus Diário da República Eletrônico (DRE) võimaldab kasutajatel tutvuda I ja II päevase päeviku sisuga ning tutvuda kõigi Diário da Repúblicas avaldatud diplomitega, neid jagada ja neile juurde pääseda.

Dekreetseaduste ja regulatiivsete otsuste puhul on diplomi sisu osas võimalik tutvuda ka selge keeles tehtud abstraktidega. Eelmisel aastal avaldati selgete keelekokkuvõtetena nii portugali kui ka inglise keeles 141 diplomit (seadused ja määrused). Selle lihtsustatud kokkuvõttega on kokku saadaval 466 diplomit.

2018. aastal käivitatud rakendusel on rohkem kui 14 000 installatsiooni, vastavalt ministrite nõukogu eesistujariigi riigisekretäri Tiago Antunesele seadusandliku tegevuse tasakaalu tutvustava avalduse kohaselt.

Seda on hiljuti ajakohastatud mõnes funktsioonis, näiteks tõhusam tellimine ja diplomite teatamine, kuid selle aasta esimesel poolel saab täiendavaid täiendusi.

Nende hulgas on ingliskeelne versioon ja ka Investori juhend neile, kes soovivad elada või investeerida Portugalis, koos kõige olulisemate riiklike seaduste täielike tõlgetega.

Suur osa rakenduse uudistest peegeldab seda, mis juhtub saidi tasandil, kus graafiku tasemel toimuvad suured muutused: tüüpiline kahe veeruga struktuur asendatakse ühe veeruga, jättes maha raamatute loogika, mis on seotud Diário da República algusaegadega.

Parema lõpptulemuse saamiseks PicsArtiga fotode jaoks rohkem filtreid, efekte ja kleebiseid

See rakendus soovib muuta iga foto väikeseks kunstiteoseks ja jätkab tööriistade lisamist väljalõikude loomiseks, kärpimiseks, venitamiseks, kloonimiseks, teksti lisamiseks ja kõverate reguleerimiseks.

Rakendusele on viidatud SAPO TEKis ja see on kogunud üle 500 miljoni allalaadimise, nõudes nutitelefonide parima fototöötluse ja kollaažitegija tiitlit. See võib olla liialdatud, kuid tõsi on see, et lisatud tööriistad toovad uusi viise oma piltide meemide või isegi kunstiteoste redigeerimiseks, segamiseks ja loomiseks.

Kleebiseid, filtreid ja raame, maske on tuhandeid, kuid paljud tööriistad on saadaval ainult neile, kes maksavad Goldi tellimuse eest, ehkki leiate häid tasuta ressursse.

Pintsli režiim aitab efektirakendust peenhäälestada ning vähese aja ja kannatlikkusega võite saada väga mõistlikke tulemusi, arvestades, et redigeerite oma nutitelefonis.

See rakendus on saadaval Androidile ja iOS-ile.

Kiirustage, kuid maanduge korralikult, kui soovite selles mängus taset tõsta

Flip Rush! on võidusõidumäng, kus peategelaseks on auto (vähemalt esialgu) ning lõpmatud ülesmäge ja allamäge jäävad rajad.

Eesmärk on kiirendada täielikult, et sõita võimalikult kaugele, kuni aega (ja kĂĽtust) on, kuid ettevaatlikult. Sa pead reguleerima kiirust, sest pärast kallakut tuleb hĂĽpe ja kui see on ĂĽmber pööratud, on see “kunstniku surm”.

Aluses on toiming lihtne: sõiduki kiirendamiseks puudutage lihtsalt ekraani. HĂĽppe korral teeb uuesti koputamine auto pirueti – ja teenib mĂĽnte, mida saab seejärel kasutada paagi täitmiseks või uue kraami ostmiseks.

Võite mängida üksinda või võidelda teiste mängijatega.

Flip Rush! tasuta, kuid rakendusesiseste ostudega – ning väga sagedaste ja aeganõudvate reklaamidega vastavalt mängu allalaadijate kaebustele … See on saadaval nii Androidi kui ka iOS-i seadmetele.

Tulnukas: pimendus on õudusesaaga järgmine peatükk, kuid mõeldud nutitelefonidele

Pimendus on järg videomängule Alien: Isolation, mis ilmus konsoolidele ja PC-le 2014. aastal.

Ă•udusfilmi ja ulme Alien lugu põhjustas lugematuid videomängude mugandusi, kuid 2014. aastal käivitati Alien: Isolation, mida nii kriitikud kui ka fännid nägid kõige lähemal suure ekraani emotsioonidele. Selles juhivad mängijad filmi peategelase Ellen Ripley tĂĽtart Amanda Ripley, kes peab ĂĽhe muljetavaldava ksenomorfiga mängima mingisugust “kassi ja hiirt”.

Kriitilise ja kaubandusliku edu tõttu peaksid Sega ja The Creative Assembly looma sobiva järje. Ja läks, aga mitte nii, nagu fännid ootasid. Järg hĂĽppab mobiilsele platvormile ja järgib Amanda kampaaniat esimesest mängust alates, mis filmides jääb esimese Alien’i ja Aliens: The Final Recontro järje vahele.

Weyland-Yutani pardal peavad peategelane ja tema meeskond üle elama ksenomorfide olemasolu, parandama kontrolli kosmosejaama üle ja kui nad peavad ohverdama meeskonnaliikmeid, et vältida kontakti tulnukatega, muutke seikluse tulemust. Kokku on saadaval seitse taset, mille eesmärk on panna mängijad proovile ja eelkõige proovida oma närve võimsa olendiga vastasseisus.

Mäng maksab 5,49 eurot ja selle saab alla laadida iOS-i ja Androidi versioonidesse.