50 miljonit on juba mänginud Fortnite stiilis Battle Royale’i Apex Legends

Mäng kuulutati välja veebruari alguses ja avaldati varsti pärast seda ning ei pidanud kaua mõistma, et see võib konkureerida teiste selles Ĺľanris populaarsete tiitlitega, nagu Fortnite või PlayerUnknown’s Battlegrounds, mis on seni kaks enim mängitud mängu.

Fortnite’i puhul näitavad arvud 200 miljoni mängija olemasolu, mis võimaldab Nielseni hinnangul 2018. aastal koguda tulusid suurusjärgus 2,4 miljardit dollarit.

Nagu Apex Legends, on ka Fortnite tasuta. Tulu saadakse mängudega seotud esemete – näiteks passide, virtuaalse valuuta (V-Bucks) ja muude mängusiseste – ostmisel mudelis, mis on osutunud väga kasumlikuks.

Apex Legends järgib sama ärimudelit ja esimesed numbrid on paljutõotavad. Enne kui 50 miljonit mängijat on nüüd jõudnud, saavutas mäng esimese miljoni kaheksa tunni jooksul ja kahekordistas selle arvu 24-ni, näitas Respawani meelelahutuse tegevjuht Vincent Zampella säutsus.

Mängu areng lähikuudel määrab, kuidas juba saavutatud edu levib ja teada on vähe üksikasju.

Battle Royale stiil paneb erinevad mängijad ellujäämise nimel vastasseisu, vaidlustatakse samas ruumis, kus nad peavad leidma võimalusi ja relvi teiste mängijate eest kaitsmiseks ja mängu jätkamiseks. Apex Legendsis otsustavad mängijad (vastupidiselt Fortnite’is juhtunule) kanda juba loodud tegelasnahka, millel on ainulaadne atribuutide komplekt.

Loodetakse, et mängu värskendades kasvab kangelaste arv, kes on valmis ellujäämise nimel võitlema ning tutvustatakse uusi tegelasi ja uusi tasulisi esemeid, oli Vincent Zampella kinnitatud teave pealkirja esitamisel õige.

Samuti on kavas lubada mängu uurimist mitme platvormi loogikas, mis on veel üks areng, mis võiks meelitada rohkem fänne, kinnitas Respawi ametnik Eurogamerile antud intervjuus. See valik loobub aga alati mitme platvormi arendamisest, sest mängu algne kujundus tunnistab sama vastutust.

Apex Legends on saadaval PS4, PC ja Xbox One jaoks.