5G: Ericssoni prognooside kohaselt on 2020. aastaks 100 miljonit abonenti ja nutitelefoni alla 300 dollari

“Aastal 2019 näeme, et tekkisid esimesed võrgud, kus 8% operaatoritest käivitas võrgud,” ĂĽtles Nuno Roso Portugalist Ericssonist 5G olukorra analĂĽĂĽsimisel veebipõhisel pressikonverentsil.

Ehkki 2020. aastaks registreerub 13 miljonit 5G kasutajat, on selle leviala endiselt piiratud ja 4G kasutab tehnoloogiat ennast endiselt tugevasti konfiguratsioonis, mis ei jää üksi. Nutitelefonide kättesaadavus piirab turu kasvu, mille hind on kõrgema lisavarustusega umbes 1000 eurot.

Aastaks 2020 on lootus, et olukord muutub ja 5G adhesiivsus suureneb, ulatudes aasta lõpuks 100 miljoni kasutajani, kuid ka seadmete hinna langusega, mis on seatud 300 dollarile, mis on kättesaadavam väärtus. Nuno Roso, kes vastutab Ericssoni digitaalsete teenuste piirkonna eest Portugalis, tunnistas ka seda, et selle leviala laiendatakse ka linnast väljapoole ning teenuste katvus suureneb, muutes kasutajate arvu hõlpsamaks.

Esimene holograafiline 5G kõne Jornal da Noite’le TVI-s, esimene rändlusseanss Portugali ja Hispaania vahel ning simuleeritud krahh Aveirol on mõned testid, mida Portugalis juba sideoperaatoritega läbi viidi. “See näitab 5G tohutut potentsiaali,” rõhutas Nuno Roso ajakirjanikele esitluse ajal.

Mõned 5G eelised on tõestatud pandeemiaga COVID-19 ja Ericssoni eest vastutav isik tõi vangistuse ajal näiteid paljudes riikides, selgitades, et uuringud näitavad, et kasutajate käitumismustrid muutuvad.

ericsson 5G “data-title =” ericsson 5G – 5G: Ericssoni prognooside kohaselt on 2020. aastaks 100 miljonit abonenti ja nutitelefoni alla 300 dollari – SAPO Tech ”> ericssoni 5G

“Usume, et kogu see digiteerimine ja kõrge kättesaadavusega võrkude kättesaadavus on kriisiperioodi ja uue reaalsuse jaoks hädavajalikud,” rõhutas ta, öeldes, et paljud kasutajad näitavad ĂĽles tahet kaugtööd jätkata. Kuid mõju ei ole tunda mitte ainult lõppkasutajatele, vaid ka tervishoiule ja tööstusele, mis on muutumas ja mis on osutunud paremini kättesaadavaks kõrge kättesaadavusega võrkudega.

Ericssoni 5G-lukustusefekt “data-title =” Ericssoni 5G-lukusefekt – 5G: Ericssoni prognoos on aastaks 2020 100 miljonit abonenti ja nutitelefoni alla 300 dollari – SAPO Tech “> Ericssoni 5G lukustusefekt

5G on prioriteet ja seda tuleb jätkata nii kiiresti kui võimalik

Just see eelis on pannud mitu riiki, sealhulgas USA, panustama strateegilise prioriteedina 5G-le. Ja Nuno Roso arvates peaks Portugal käima sama rada.

“Mõistame viivitusi, mis on juhtunud mõnes pandeemiaga riigis, kuid on oluline protsessi jätkata nii kiiresti kui võimalik,” kinnitas Nuno Roso, öeldes, et Ericsson tunnetas seda märki ka valitsuse poolel Portugalis.

Ericssoni Portugali direktor Luis Muchacho rõhutas samuti, et „me tahame, et 2020. aastal oleks 5G Portugalis mitmel põhjusel. […] Edasi liigub mitu riiki, Portugali ei tohi maha jätta ”, kuigi ta tunnistas, et viivitamine oli täiesti õigustatud. Nagu varem näidatud, tagab see, et “Ericsson on tõesti valmis Portugalis 5G turule tooma”.

„5G toob COVID-19-le väärtuse ja olukorra, muutes vajaduse veelgi elementaarsemaks […] tundudes, et telekommunikatsioon on praegu põhivara “, ĂĽtles ta.

Samuti käsitleti ettekandes ohutusküsimusi ja Euroopa Liidus läbi viidud riskianalüüsi ning Euroopa tööriistakast esitas mõned sammud, mida operaatorid peaksid rakendama.

Toimetuse märkus: uudiseid on täiendatud lisateabega. Viimati uuendatud 17:14