5G-ga iPhone võib koronaviiruse tõttu “viivitada”; analĂĽĂĽtikud langetasid kasumiootusi

Loodan IPhone 2020 palju ja see on kindlasti seotud kaasamisega 5G tulevastes seadmetes. Probleem on selles, et koroona viirus, kõik meie lootused kõigele on põhimõtteliselt vastupidised – ka Apple’i nutitelefonidele. NĂĽĂĽd uurivad analĂĽĂĽsiettevõtted juba võimalust, et 5G jõuab iPhone’i oodatust hiljem.

Stseeni maalib Wedbush, kes teeb haiguspuhangu keskel harjutuse, et kujutada ette “halvimat võimalikku tulemust” COVID-19. Ettevõte kuulab Apple’i tootmisahela allikaid ja panustab sellele edasi halvem ĂĽmbris, iPhone koos 5G-ga mitte teisel poolel käivitatakse rohkem.

Hinnang ei seleta, mida see tähendab “IPhone 12” käivitatakse ilma 5G-ta, jättes tehnoloogia kasutuselevõtu tulevikku “IPhone 13”või kas „iPhone 12“ ise lĂĽkkub mõne kuu võrra edasi, ilmus hiljem sel aastal või 2021. aasta alguses – ma arvan, et vähem tõenäolised võimalused.

Lõppude lõpuks ennustab Wedbush juba iPhone’i tulude langust – ettevõtte eelarve 2020. aasta eelarve 152 miljardit dollarit on kärbitud 14% võrra 131 miljardit dollarit; nĂĽĂĽd ennustavad analĂĽĂĽtikud, et need mĂĽĂĽakse 172 miljonit seadet perioodil (varem oli neid 200 miljonit).

Ettevõtte ennustuste kohaselt teevad iPhone’i vahetamisest juba huvitatud inimesed seda endiselt, kuid platvormide vahetamisest (Androidilt iOS-ile) huvitatud kasutajad või uued ostjad ootavad COVID-19-ga seotud olukordade lõppu.

2021. eelarveaastal on ka Wedbushi prognoositud korrigeeritud 10% (langus), kuid ettevõte usub, et aasta näitab juba taastumise märke. Nii et loodame.

iMore’i kaudu