5G-ga teisendamine peab toimuma võrrandi keskmes olevate ettevõtetega

4G-le üleminek toob Interneti peopesasse ja 5G võimaldab teil kõiki kõigiga ühendada ning mõju on tohutu, nagu väidetakse Lissabonis toimuval konverentsil Ehitamine tulevik uue paneeli jaoks, mis on pühendatud uue põlvkonna mobiilsidevõrkudele. . Arutelus domineerib mõte, et peaksime juba hakkama võrku juurutama ja et oleme maha jäänud, aga ka see, et ümberkujundamine toimub ainult operaatorite ja ettevõtete koostöös.

“Maailm on ĂĽha digitaalsem ja lähenevam ning inimesed otsivad sujuvaid suhtlus- ja suhtlemiskogemusi,” meenutas Altice CTO Luis Alveirinho, kes täpsustas, et mobiilsidevõrkude liiklus kasvab kogu maailmas ĂĽle 40% ja Portugalis on see tõenäoliselt topelt seda kiirust. Ja see aitab parandada kasutajatele pakutavate kogemuste ja teenuste kvaliteeti, mida on tõestatud mõnel juhul, näiteks meditsiiniline abi liiklusõnnetustes.

Vodafone’i COD JoĂŁo Nascimento mainis ka mõningaid näiteid 5G rakendustest ja demonstratsioonidest, mida ettevõte on mängudes teinud autonoomseks juhtimiseks, aga ka liit- ja virtuaalreaalsuse potentsiaali turismis, kus ettevõte asub. töötades peamiselt Itaalias.

JOS Graça, NOS-i tehnoloogia administraator, ei kahtle, kas 5G arendamine oleks pidanud algama ning et ettevõte peaks juba välja selgitama väljakutsed ja mõtlema koos operaatoritega, kuidas uusi juurutusjuhtumeid rakendada. Ja ta hoiatab, et igaĂĽks, kes pole selleks valmis, kaotab olulisuse. “Kõigist ettevõtetest saavad tehnoloogiaettevõtted”, meenutab ta, ja kokkupuude rahvusvahelise konkurentsiga on palju suurem, ei teki mingeid tõkkeid ja kaotatakse “tänase monoliitse arhitektuuri kaitse”.