5G pole veel “ametlikult” saabunud, kuid on riike, kes juba tunnevad selle mõju

Selles artiklis analüüsib OpenSignal kaheksast riigist koosnevat võrgustikku: Ameerika Ühendriigid, Hispaania, Šveits, Lõuna-Korea, Hispaania, Itaalia, Araabia Ühendemiraadid ja Austraalia.

Allalaadimiste osas on ettevõtte tuvastatud kiireim 5G kiirus USA-s, 1816 Mbps, 2,7 korda kiirem kui tippkiirus 4G. Teisel kohal on Šveits, järgneb Lõuna-Korea.

5G tehnoloogia “data-title =” tehnoloogia 5G – 5G ei ole veel “ametlikult” kohale jõudnud, kuid on riike, kes juba tunnetavad selle mõju – SAPO Tek ”> 5G tehnoloogia

Teistes riikides, näiteks Austraalias, on selge, et 5G tehnoloogia pole veel välja töötatud. Sel juhul ületab 4G 5G allalaadimiskiirust.

Ameerika Ăśhendriigid on ees, kuid ajalugu võib muutuda …

Ettevõte usub, et see reaalsus muutub, kui võrk laieneb jätkuvalt. Ameerika Ühendriigid on praegu paremas positsioonis, kuna selle operaatorid saavad 5G jaoks kasutada juba millimeetri laineid, millel on väga suur võimsus ja väga kiire spekter. Kuid nende vahemik on väga piiratud võrreldes 5G vahesageduse spektriga 3,4-3,8 GHz, mida kasutatakse enamikus teistes riikides.

Kuigi USA on allalaadimiskiiruses juhtpositsioonil, on Euroopa väga konkurentsivõimeline keskkond. Suurim takistus 5G rakendamisel Euroopas on spektrioksjon, mille mõnes riigis on võrgu maksumus palju suurem kui eeldatakse.

Canalyse hiljutise prognoosi kohaselt ĂĽletab 5G-nutitelefonide ĂĽlemaailmne mĂĽĂĽk aastaks 2023 eeldatavasti 4G-seadmete arvu. Tehnoloogiale spetsialiseerunud turuanalĂĽĂĽtikute prognoos on, et 5G-nutitelefone mĂĽĂĽakse kokku 800 miljonit ĂĽhikut, mis vastab 51,4% -le seadmete turust. sel aastal ĂĽlemaailmne.