5G-ühendus Brasiilias: kas reaalsus on lähedal?

Aasta lõpu lähenedes ilmusid meedias tavaliselt järgmise aasta uudised. Lõppude lõpuks soovib ettevõte tarbijaid ette valmistada kõige mitmekesisema tehnoloogia jaoks, mis turule jõuab. Üks asi, mida paljud inimesed kõige rohkem ootavad, eriti Brasiilias, kus see pole veel reaalsus, on 5G mobiilside. Kuid tegelikkuses, mis on inimese elus muutunud?

Esimene samm on mõista, mida seda tüüpi lühend tähendab. Põhimõtteliselt muutub mobiilne internet koos tehnoloogia arenguga. Kuus aastat tagasi teatasime siit 4G Interneti saabumine Brasiiliasse, see tähendab neljanda põlvkonna Interneti-ühendus mobiilside kaudu, seda tüüpi nutitelefoni kasutatakse sõnumite vastuvõtmiseks ja ühendusest sõltuvate rakenduste avamiseks, kui te pole WiFi-võrku.

Praegu arvatakse, et umbes 93% brasiillastest ühendub iga päev 4G tehnoloogia abil. Nagu selgub, on nagu kõik muu meie rutiinis vananenud ka 4G. 6 aasta jooksul on 5G kaudu võimalik välja töötada parem struktuur, pakkuda klientidele rohkem kiirust.

5G ĂĽhendus

Kuigi tehnoloogia on hõlpsasti kättesaadav, võib Brasiiliasse jõudmine siiski aega võtta. Vähesed kohad Ameerika Ühendriikides aktsepteerivad seda tüüpi edastust alles nüüd ja siin on operaatorite seas endiselt arutelu selle üle, kes ostab 5G sagedusriba. Parimal võimalikul viisil töötamiseks peavad need operaatorid tegema suuri investeeringuid infrastruktuuri, sest seda, mis meil täna on, ei piisa seda tüüpi ühenduse toetamiseks. See võib Brasiilias värskenduse võtmist kauem võtta.

Naaseme alguses küsimuse juurde: aga mis on tegelikult inimelus muutunud? Noh, mõnele kasutajale väga vähe. Enamik elanikkonnast kasutab mobiilandmeid ainult andmete lihtsaks edastamiseks, näiteks sõnumite saatmiseks ja sotsiaalvõrgustikes värskenduste edastamiseks. Inimestele, kes töötavad oma nutitelefoniga, teevad rahalisi ülekandeid või mängivad isegi mänge telefonides, on parem internet suur samm edasi.

Lihtsamad kontaktid on järgmised: inimesed kasutavad mobiilse andmeside kasutamisel lihtsamaid ja piiratumaid tööriistu lihtsalt seetõttu, et praegune struktuur ei võimalda sellest kaugemale jõuda.

Näitena võib tuua kihlveoplatvormil mängiva inimese. Paljud veebisaidid pakuvad oma kasutajatele rakendusi ja kiirem mobiilside nagu 5G tagab parema teenuse kvaliteedi. See on turg, mis kasvab pidevalt, veelgi enam kampaaniad ja tervitusboonused kihlveokeskkonna pakkumised.

Parem mobiilne andmeedastus on väga kasumlik tegur inimestele, kes saavad hasartmängudest kasu, või isegi neile, kes tegelevad volatiilsete investeeringutega, näiteks Forex. Seda seetõttu, et agiilsus on sellisel turul võtmetegur. Ăśhenduse ebaõnnestumine võib põhjustada märkimisväärset kahju kasutajatele ja me ei räägi mitte ainult “kannatlikkuse kaotamisest”, vaid ka rahast.

Uuendused ja muud kohtumised

Siiski on oluline märkida, et kuigi 5G tehnoloogia on Brasiilias kiiresti jõudmas, ei toeta enamik telefoniseadmeid seda ĂĽhendust. Jah, ostsite uue telefoni, mis toetab jõuludeks ainult 4G-d … Vabandust. Niisiis, alates järgmisest aastast hakkavad Brasiilia turule jõudma uued mudelid, mis võimaldavad 5G kasutamist ja siis peate selle tehnoloogia kasutamiseks andma endale uue seadme.

Peamised mobiiltelefone tootvad ettevõtted on juba arenenud ja töötavad selle andmeedastusprofiiliga ühilduvate kiipide väljatöötamise nimel ning mõned neist garanteerivad, et järgmise poole aasta jooksul on meil uued mudelid. Hiljem sel aastal alustas Motorola esimest 5G-ga ühilduv mudel. Uudishimu on selles, et teie seadmete värskendamiseks ei kasutata uut mudelit, vaid lisavarustust (näiteks kiipi). Mis puutub 5G tehnoloogiasse, siis optimistid usuvad, et see võib tööle hakata 2020. aastal. Tuleb oodata ja vaadata.