6.1 “LCD-ekraaniga iPhone’il on kõik, et olla järgmine kõige parem müüja; Intel on 2018. aastal ainus modemseadmete tarnija

Mida rohkem kuid möödas, seda intensiivsemad kuulujutud tänavusest iPhone’ist, mis on üsna normaalne. Niisiis, jätkake järgmise (peaaegu) alati täpse seadme panustamist Ming-Chi Kuoavaldas KGI Securitiesi analüütik seadme kohta väidetavalt uut teavet.

Meenutades lõputuid kohtulahinguid Apple koos Qualcomm – suur modemite tarnija -, mis on kestnud kuid ja kogunud järjest rohkem kohtuvaidlusi üksteise vastu, sõnastas Kuo oma osaluse mõlemas ettevõttes.

Inteli 5G modem

Kui ta oli varem öelnud, et Qualcommile kuulub 70% Apple’i järgmise iPhone’i tellimustest, väidab ta nüüd, et kiibivalmistajal pole absoluutselt ühtegi tellimust, mis teeb Intel ainus modemi pakkuja Apple’ile.

Selle uudise hea külg on see, et Inteli tehnoloogia on pidevalt paranenud ja vastab nüüd Apple’i vajadustele, toetades CDMA2000, dual-SIM ja dualvalmis (DSDS), mis muudab järgmise seadme käivitamise jaoks ideaalseks.

Pidage siiski meeles, et Inteli kiibi jõudlus on ületatud ja Qualcomm on Apple’i isegi süüdistanud modemite alandamises Intelile vastavaks.

See samm võib Qualcommi negatiivselt mõjutada, põhjustades sellega suure osa turu kaotuse. Samuti jääb üle vaadata, kas Apple otsib teist tarnijat, kuna eelistab igaks juhuks osade jaoks mõnda muud allikat.

6,1-tolline iPhone bestsellerina

Lisaks 2018. aasta mobiiltelefoni sisustusest rääkimisele jätkas Kuo oma panuseid, öeldes, et kolme sellel aastal oodatava iPhone’i seas on see, mis esindab kõige rohkem müüke, uued. 6,1 tolli.

2018. aasta iPhone'i mudelid vastavalt KGI Securitiesi Ming-Chi Kuo andmetele

Levinud kuulujutte põhjal näib Apple’i uue nutitelefonide liini võimalus segane, kuna kõigil kolmel on sama “iPhone X” disain, kuid erineva suurusega ja odavaim variant – alumiiniumraami ja LCD-ekraaniga OLEDi asemel – see pole kõige väiksem. , kuid keskmise suurusega.

Võib-olla madalaima hinna eest pakub iPhone 6.1 “laiemat avalikkust rohkem, mis põhjustab müügi ületamist OLED, 5.8” ja 6.5 “mudelitel. Kui see juhtub, on Kuo sõnul sellel positiivne mõju vedelkristallekraani müüjatele nagu Japan Display, mis võib-olla välistab mured OLED-ekraanide abil kannibaliseeritud ekraani tüübi pärast. Müügi kasv aitab ka alumiiniumraamide tootjaid, ütles Kuo.

Nagu kõik kuulujutud, on see ka ainult oletused. Kuid me ei saa sellest täielikult lahti, sest suur osa analüütikute sõnul toimub tegelikult. Ja muidugi, kuni seade meile esitatakse, veeretatakse palju panuseid.

läbi AppleInsider: 1, 2