contador gratis Saltar al contenido

6 parimat rakendust HQ veebis lugemiseks Androidis ja iPhone'is

6 parimat rakendust HQ veebis lugemiseks Androidis ja iPhone'is

Koomiksite veebis lugemise rakendused on muutunud reaalsuseks ja võimaldavad teil peopesal saadaval tuhandeid koomiksiraamatuid. Valikuid on igale maitsele ja stiilile.

Klassikalistest superkangelastest manga ja isegi lasteni. Kuid oluline on sukelduda lemmiktegelaste seiklustesse ja lõbutseda.

Vaadake parimate rakenduste loendit HQ lugemiseks veebis (ja offline) Androidi ja iPhone'i jaoks.

1. Sotsiaalsed koomiksid

Sotsiaalsed koomiksid

Kas olete kunagi kujutanud Netflixi koomiksit? See on olemas ja seda nimetatakse sotsiaalseteks koomiksiteks. Valitud üksuste lugemiseks on tasuta pakett, mis lisatakse iga kuu. Kui soovite aga juurdepääsu kogu enam kui 5000 koomiksi kogule, pean liituma ühe tasulise paketiga.

seda Individuaalne võimaldab teil juurdepääsu ainult ühele seadmele korraga ja Lisatasu tagage kahe seadme üheaegne kasutamine. J ei Perekond, 4 seade saab kasutada samaaegselt. Sel juhul on võimalik profiili luua Lapsed, mille sisu on mõeldud ainult lastele.

Selle rakenduse eeliseks võrreldes teiste žanritega on asjaolu, et digitaalsed koomiksid on saadaval portugali keeles. Lisaks saavad kasutajad alla laadida lugusid, mida nad tahavad hiljem võrguühenduseta lugeda.

Sellel rakendusel on pealkiri nagu Vihmavariakadeemia, Mnica klass, teiste tuntud siltide ja kirjastajate hulgas. Kuid mitte ainult: sõltumatutele kirjanikele on tagatud koht ka sotsiaalses koomiksis.

  • Sotsiaalsed koomiksid (tasuta rakendusesiseste ostudega): Android / iOS

2. Banca da Mnica

Banca da Mnica

Rakendus Banca da Mnica toob mobiiliekraanile Maurcio de Souza tehtud koomiksid. Ajaloolistest ajakirjadest kuni praeguste pealkirjadeni Graph MSP ja Turma da Mnica Jovem. Ehkki see on tasuta allalaaditav, on lugude lugemiseks vaja liituda ühega saadaolevatest pakettidest.

Plaan Mnica jõuk d Juurdepääs ajakirjadele Mnica, Casco, Chico Bento, Magali ja Cebolinha iga kuu.

Allkirjastage pakend Noorte Mnica rühm, saavad kasutajad Chico Bento Mooga iga kuu ajakirju. Jo Klassikalise muusika rühm Renseerib rühma parima loo kogumiku.

Lõpuks kavandage klient Rahvusvaheline muusikarühm saab jälgida uusi seiklusi hispaania ja inglise keeles.

Kui soovite lihtsalt teada saada, saate oma tellimust testida 7 päeva jooksul. Selleks, kui te nädala lõpus seda tühistate, peate esitama makse üksikasjad ja värskendatud liitumislepingu (kehtivad tasud).

  • Banca da Mnica (tasuta rakendusesiseste ostudega): Android / iOS

3. MangaToon

MangaToon

MangaToon rakendus, mis võimaldab teil lugeda kümneid värvikaid veebis. Loojate sõnul antakse igal nädalal välja uusi koomikseid. Kuid mitte kõik lood ei paku peatükke tasuta.

Grace'i esimest osa on sageli võimalik lugeda, kuid makske, kui soovite teada saada, mis juhtus viimases peatükis. Sisu on saadaval portugali, inglise, hispaania, hiina, indoneesia ja vietnami keeles.

Sellel rakendusel on filter, mis kuvab soo alusel jaapani koomiksiraamatuid. H-romantika, fantaasia, kool, seiklusjutud, Yaoi, komöödia, terror muu tüüpi narratiivide hulgas. Lisaks on võimalik lugusid alla laadida ka ilma Internetita.

MangaToon toimib ka akenena uutele kirjutajatele, kuna kasutajad saavad avaldada oma lugusid üldsusele lugemiseks. Platvorm maksab autorile vastavalt juurdepääsu mahule.

  • MangaToon (tasuta rakendusesiseste ostudega): Android / iOS

Vaadake iPhone'i ja Androidi manga lugemiseks võimsamaid rakenduste valikuid

4. DC koomiksid

DC koomiksid

Rakendus DC Comics kuvab digitaalselt erinevaid DC Entertainmenti pealkirju. Kõige huvitavamate hulgas on sellised superkangelaste koomiksid nagu Batman, Wonder Woman, Superman, Flash ja Green Lantern.

Selle kasutamiseks pean sisse logima oma Amazoni või comiXology platvormi kontoga. Koomiksid on saadaval tuhandeid, mida saab eraldi osta. See rakendus pakub mitmeid tasuta võimalusi, mis pakuvad rohkem eelistusi selle žanri austajatele.

Kasutajad saavad kontrollida iga loo näidiseid ja soovi korral pealkirja alla laadida. Üksikasjalikke illustratsioone, mis kuvatakse kõrglahutusega ekraanil, on võimalik suumida. Slaidileht on moodsa slaidi stiilis ja seda on väga meeldiv lugeda.

See rakenduse sisu on saadaval ainult inglise keeles.

  • DC koomiksid (tasuta, rakendusesiseste koomiksiostudega): Android / iOS

5. Marvel piiramatu

Fotode piltideks muutmiseks vaadake 7 rakendust

Kuidas oleks, kui tuhanded Ämblikmees, Hulk, Ameerika kapten, X-Men ja kõik Marveli kangelased oleksid peopesal? milline on kavandatud Marvel Unlimited rakendus. Seal on rohkem kui 25 tuhat lugu, toodetud 80 aasta jooksul väljaandjate poolt.

Sisu juurde pääseb igakuise või aastatellimuse tasumisega. Neile, kes arvavad, et ei tea, kust alustada, saavad nad vaadata kuraatoreid, mille on teinud suuremate brändiklassikutega spetsialistid.

See rakendus võimaldab teil võrguühenduseta lugemiseks alla laadida kuni 12 koomiksit ja pakub isikupärastatud soovitusi vastavalt oma eelistustele. Samuti on võimalik peatada lugemine ühes seadmes ja jätkata teisest, kuna sünkroonimine toimub automaatselt.

Kogu rakenduse sisu on saadaval inglise keeles.

  • Marvel piiramatu (tasuta allalaadimine, kuid nõuab tellimust): Android / iOS

6. Koomiksid / comiXology

Koomiksid on comiXology platvormirakendus, millel on rohkem kui 100 tuhat pealkirja. See teenus sisaldab koomikseid sellistelt kirjastajatelt nagu Marvel, DC Entertainment, Image.

Brasiilias saavad kasutajad lugusid osta ainult eraldi. Kuid juba on olemas comiXology Unlimited pakett, mis teeb klientidele kättesaadavaks üle 10 000 teose. Praegu on teenus saadaval ainult Ameerika Ühendriikides.

Kui aga ei soovi maksta, võite näha tasuta koomiksit, mis aitab aina rohkem ja rohkem lugeda.

See rakendus võimaldab teil salvestada sisu SD-kaardil võrguühenduseta lugemiseks ja tagab lugemise Kindle'is, kui logite sisse oma Amazoni kontoga.

Kogu sisu on saadaval inglise keeles.

  • Koomiks (tasuta, rakendusesiseste ostudega): Android / iOS

Rakendusesisese ostu tühistamine

Kas soovite tellida mõne ülaltoodud rakenduse, kuid kas kardate seda kahetseda? Pange tähele, et igal arendajal on oma tagasimaksepoliitika. Seetõttu võite sõltuvalt teie kasutuseeskirjades täpsustatuist selle väärtuse tagasi saada.

Androidis ja iPhone'is või iPadis saate oma raha tagasi nõuda järgmiselt.

Androidis

Kui ost tehti vähem kui 48 tundi tagasi, saavad kasutajad taotleda raha tagastamist saidil play.google.com. Seejärel järgige lihtsalt seda teed: Konto, konto ostmise ajalugu.

Seejärel lohistage üksus, mille soovite naasta, vasakule ja minge kolme punkti ikoonile. Seejärel koputage Tagasimakse taotlemine, täitke vorm ja teatage, et soovite tagasimakset.

Google'i teatel jõuavad päringu tulemused üldiselt taotleja e-posti aadressile umbes 15 minutiga. Mõnes olukorras võib see võtta kuni neli päeva.

IOS-is

IPhone'ides saab tagasimakseid taotleda veebisaidi reportaproblem.apple.com kaudu. Logige lihtsalt sisse oma Apple ID andmete abil.

Seejärel otsige loendist rakendust ja koputage Suhtle või Teavita probleemist.

Järgige juhiseid, et selgitada, miks soovite tagasimakset, ja täitke oma tellimus. Kui päringut ei laeku, on võimalik, et arve on endiselt ootel. Kui see algab, proovige uuesti tagasimakset taotleda.

AppGeek soovitab: