6 põhjust, miks teie telefon laadib aeglaselt

6 põhjust, miks teie telefon laadib aeglaselt

Tõde on see, et see probleem mõjutab mõnda aega pärast nutitelefoni, olenemata kaubamärgist, ja tavaliselt samal põhjusel. Selles artiklis näitame teile, miks teie nutitelefon laadib aeglaselt ja mida saate selle abil teha.

Valige teema:

  1. Teie kaabel
  2. Toiteallikas
  3. Vale toiteadapter / laadija
  4. Vana mobiiltelefon ise
  5. Kasutate oma telefoni laadimise ajal
  6. Taustarakendus tĂĽhjendab teie aku

Esimene rikkuja aeglase laadimise korral peaks alati olema teie USB-kaabel. Olen sama süüdi kui järgmine inimene. Minu USB-kaabel on sageli määrdunud ja kulunud! Arvestades minu USB-kaablile rakendatud väärkohtlemist, pole üllatav, et tavaliselt seetõttu ei lae mu mobiiltelefoni kiiremini.

USB-kaabel on painutatud, keeratud, rullitud, sõidetakse ratastooliga üle ja seda kasutatakse üldiselt valesti: see kaabel pole kindla ühenduse ja energiavoo säilitamiseks eriti hea. Kontrollige kindlasti ka näpunäiteid: need võivad kergesti täis saada.

AndroidPIT OnePlus 2 C-tüüpi USB-ühendus 1Kõigepealt tuleb kontrollida USB-kaablit. / AndroidPIT

Kaabel pole füüsilise kulumise suhtes immuunne, samuti on USB-pistik ise kulunud ja võib telefoni ühendamisel end lahti tunda. Kui teie seadmega kaasas olnud kaabel pole enam teostatav või kadunud, olge Internetist odavaima laadimisvaliku ostmisel ettevaatlik.

Kvaliteetsematel kaablitel on vasktraat (mõnes odavas kasutatakse alumiiniumi ja muid asendusi, mis ei kleepu hästi) ja traadi ümber on paksem kummist email, muutes selle kahjustuste suhtes vastupidavamaks.

Järgmine ilmne küsimus on see, kust sa oma jõu said? Kui teil on sülearvutiga ühendatud USB-kaabel, laadib teie mobiil väga aeglaselt ja on seda väärt. Samamoodi nagu Qi juhtmevaba laadimisega, teame näiteks Samsungi, LG ja Google'i uusimaid lippe. Ehkki Qi on geniaalne tehnoloogia, tuleb sära kiiruse arvelt.

Kiire laadija AndroidPIT 9893 jaoksSeinalaadija on alati kiireim. / AndroidPIT

Parim panus on asetada telefon otse seinakontakti. Kuid isegi see võib olla probleem, eriti kui asute vanas hoones, kus kaablid võivad olla natuke skemaatilised. Kui arvate, et see võib olla probleem, minge teise pistikupessa (ja helistage siis elektrikule).

Kui aku pole aeglane, laadib see tõenäoliselt teie tegeliku adapteri korral, kui see pole teie toiteallikas ega kaabel. On põhjust, miks iga tootja pakub iga saadetud telefoni jaoks spetsiaalset USB-adapterit.

Telefonidevaheliste adapterite vahetamisega saab ühendada pinget, võimsust, elektrivoolu ja nii edasi. Sellepärast on parem salvestada oma telefoniga kaasas olnud adapter või vähemalt vaadata tähti ja asendada see sama tüüpi adapteriga.

Vabandust, aga tõsi. Kui istute seal imestades, miks teie Galaxy S5 laadimine nii kaua aega võtab, võib-olla selle põhjuseks on see, et veteranid väsivad pärast aastatepikkust kasutamist. Uusim protsessor ei toeta mitte ainult kiiret laadimist, sest uusimatel mobiiltelefonidel on isegi turbolaadijad. Paljud uuemad telefonid võimaldavad teil vaid kümme minutit helistamist neli tundi kasutada.

Teistel telefonidel, mis toetavad kiiret laadimist, on laadijal endal poldiikoon, võimalusel turbomootori väljundnumber. Teie mobiiltelefon võib olla ka kottidega vooderdatud koobas, nii et kontrollige microUSB ust ja veenduge, et ukse väike kaas ei klappiks sissepoole vaadates.

androidpit mobiiltelefoni akushutterstock.com

Samuti võib teie aku hävitada, nii et küsige endalt, kui vana olete. Vana mobiiltelefoni vähemalt üks eelis on eemaldatav aku, nii et kui saate selle välja panna, kaaluge selle väljavahetamist, kui tundub, et see ei saa kunagi normaalselt laadida.

Lõpuks toob entroopia kõigele aeglase, kuid kindla lõppu. Kui teie mobiiltelefon on vana, on aeg leppida sellega, et see on saavutanud oma tipptaseme.

Täpselt nii – olete halvim asi, mis takistab teie mobiiltelefoni kiiret laadimist, kui te ei saa seda maha võtta. Tõsiselt, kui aeg on oluline, on teie parim panus jätta ta rahule. Navigeerige oma toidus ebamõistlikult, jälgides oma akuprotsenti igal pool kellegi teise (va sinu) vea tõttu.

Seega, jätke laadimise ajal oma mobiiltelefon üksi, lülitage välja oma Bluetooth Wi-Fi / data / data / gear või veel parem, lülitage see täielikult välja. See on tegelikult parim viis telefoni kiireks laadimiseks: lülitage see välja, ühendage see originaallaadijaga seinale ja tehke digitaalsest elust paus (või minge vajadusel arvuti juurde). Isegi ainult 15 minuti pärast.

Kas olete oma nutitelefoni täitnud palju lahedaid rakendusi? See on hea, kuid kui paljud neist tühjenevad ja tühjendavad teie akut? Taustarakendused on Androidi tüütu probleem ja võivad hõlpsalt eirata seda, mis teie seadme all tegelikult toimub.

Kui teil töötab taustal palju rakendusi, tarbivad need energiat. See omakorda põhjustab teie seadme aeglasema laadimise. Lõppude lõpuks, kui rakendus tarbib energiat sama kiiresti kui akule paned, kulub selle jõudmiseks 100% -ni igavesti.

Androidi piruka taustal olevad andmedMõned rakendused töötavad taustal ja tarbivad energiat ja andmeid, kuid neid on lihtne ära hoida. / AndroidPIT

Kui kaua peab teie mobiiltelefon laadima? Kuidas tavaliselt oma telefoni laadite? Andke meile kommentaarides teada.

(tagToTranslate) android (t) aku (t) aku eluiga (t) aeglane laadimine (t) aeglane aku (t) aeglane aku laadimine (t) aku aeglane laadimine (t) nutitelefoni aku (t) aku laadimine (t) laadige aku (t) laadige veel akusid